Yum - en to sk translation catalogue (663 entries)

en: 
    
    
     CA Key: %s
     Failing repo is: %s
     GPG Keys are configured as: %s
sk: 
    
    
     CA kľúč: %s
     Zlyhaný repozitár: %s
     GPG kľúče sú nastavené ako: %s

en: 
    
    
     Failing package is: %s
     GPG Keys are configured as: %s
sk: 
    
    
     Zlyhaný balíček: %s
     GPG kľúče sú nastavené ako: %s

en: 
    
    %s: %s option requires an argument
sk: 
    
    %s: %s možnosť vyžaduje argument

en: 
    
    Exiting on Broken Pipe
sk: 
    
    Ukončené prerušením rúry

en: 
    
    Exiting on user cancel
sk: 
    
    Ukončené na príkaz používateľa

en: 
    
    Exiting on user cancel.
sk: 
    
    Ukončuje sa na príkaz používateľa.

en: 
    
    aliases:
sk: 
    
    aliasy:

en: 
            Not found
sk: 
            Nenájdené

en: 
        Requires: %s
sk: 
        Vyžaduje: %s

en: 
     Current download cancelled, %sinterrupt (ctrl-c) again%s within %s%s%s seconds
    to exit.
sk: 
     Aktuálne sťahovanie zrušené, %sprerušiť (ctrl-c) znova%s počas %s%s%s sekúnd
    to exit.

en: 
    Dependencies Resolved
sk: 
    Závislosti vyriešené.

en: 
    Group: %s
sk: 
    Skupina: %s

en: 
    Packages skipped because of dependency problems:
sk: 
    Balíčky preskočené kvôli problémom so závislosťami:

en: 
    Transaction Summary
    %s
sk: 
    Zhrnutie transakcie
    %s

en: 
    You have enabled checking of packages via GPG keys. This is a good thing. 
    However, you do not have any GPG public keys installed. You need to download
    the keys for packages you wish to install and install them.
    You can do that by running the command:
        rpm --import public.gpg.key
    
    
    Alternatively you can specify the url to the key you would like to use
    for a repository in the 'gpgkey' option in a repository section and yum 
    will install it for you.
    
    For more information contact your distribution or package provider.
sk: 
    Je povolená kontrola balíčkov pomocou GPG kľúčov, čo je dobrá vec.
    Nie je však nainštalovaný žiadny verejný GPG kľúč. Musíte stiahnuť
    kľúč pre balíček, ktorý si prajete nainštalovať a pridať ho príkazom
        rpm --import public.gpg.key
    
    
    Ako druhú možnosť môžete uviesť URL ku kľúču, ktorý chcete použiť
    pre repozitár vo voľbě 'gpgkey' v nastaveniach repozitára, a yum
    ho nainštaluje.
    
    Viac informácií získate u svojho distribútora alebo správcu balíčkov.

en:      replacing  %s%s%s.%s %s
sk:      nahradzuje sa  %s%s%s.%s %s

en:     %s from %s
sk:     %s z %s

en:     Memory : %5s RSS (%5sB VSZ)
sk:     Pamäť  : %5s RSS (%5sB VSZ)

en:     Started: %s - %s ago
sk:     Spustené: %s - pred %s

en:     State  : %s, pid: %d
sk:     Stav   : %s, pid: %d

en:    Unsatisfied dependency
sk:    Nevyriešené závislosti

en:   * Maybe you meant:
sk:   * Možno ste mysleli:

en:   At least %dMB more space needed on the %s filesystem.
     |   At least %dMB more space needed on the %s filesystem.
sk[0]:   Je potrebných aspoň o %dMB viac miesta na súborov systéme %s.
sk[1]:   Je potrebných aspoň o %dMB viac miesta na súborov systéme %s.
sk[2]:   Je potrebných aspoň o %dMB viac miesta na súborov systéme %s.

en:   Built    : %s at %s
sk:   Zostavené    : %s na %s

en:   Committed: %s at %s
sk:   Odoslané: %s na %s

en:   Full name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
sk:   Vyhľadané %siba%s podľa plného mena a súhrnu, použite "search all" pre úplné hľadanie.

en:   Installed: %s-%s at %s
sk:   Nainštalované: %s-%s na %s

en:   Name and summary matches %smostly%s, use "search all" for everything.
sk:   Vyhľadané %shlavne%s podľa mena a súhrnu, použite "search all" pre úplné hľadanie.

en:   Name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
sk:   Vyhľadané %siba%s podľa mena a súhrnu, použite "search all" pre úplné hľadanie.

en:   No dependencies for this package
sk:   Pre balíček nie sú žiadne závislosti

en:   The other application is: %s
sk:   Iná aplikácia je: %s

en:   The other application is: PackageKit
sk:   Iná aplikácia je: PackageKit

en:   Updated    :
sk:   Aktualizované    :

en:   dependency: %s
sk:   závislosť: %s

en:  (from %s)
sk:  (z %s)

en:  Conditional Packages:
sk:  Podmienené balíčky:

en:  Default Packages:
sk:  Predvolené balíčky:

en:  Description: %s
sk:  Popis: %s

en:  Group   :
sk:  Skupina :

en:  Group-Id: %s
sk:  ID skupiny: %s

en:  Installed Packages:
sk:  Nainštalované balíčky:

en:  Language: %s
sk:  Jazyk: %s

en:  Loser(with %d): %s
sk:  Porazený (%d): %s

en:  Mandatory Packages:
sk:  Povinné balíčky:

en:  Mini usage:
sk:  Mini použitie:

en:  Optional Packages:
sk:  Voliteľné balíčky:

en:  Packages:
sk:  Balíčky :

en:  Winner: %s
sk:  Víťaz:  %s

en:  You could try running: rpm -Va --nofiles --nodigest
sk:  Môžete skúsiť spustiť: rpm -Va --nofiles --nodigest

en:  You could try using --skip-broken to work around the problem
sk:  Pre obídenie problému môžete skúsiť možnosť --skip-broken

en:  Yum checks failed: %s
sk:  Zlyhali kontroly Yumu: %s

en:  Yum version groups:
sk:  Verzia yum skupín:

en:  aborting.
sk:  prerušené.

en:  ignoring, as requested.
sk:  ignorované, ako bolo žiadané.

en:  ignoring, as requested. You must redepsolve!
sk:  ignorované, ako bolo žiadané. Musíte spustiť redepsolve!

en: %d %s file removed | %d %s files removed
sk[0]: %d %s súborov odstránených
sk[1]: %d %s súbor odstránený
sk[2]: %d %s súbory odstránené

en: %d package marked for Distribution Synchronization | %d packages marked for Distribution Synchronization
sk[0]: %d balíčkov označených pre synchronizáciu distribúcie
sk[1]: %d balíček označený pre synchronizáciu distribúcie
sk[2]: %d balíčky označené pre synchronizáciu distribúcie

en: %d package marked for Update | %d packages marked for Update
sk[0]: %d balíčkov označených pre aktualizáciu
sk[1]: %d balíček označený pre aktualizáciu
sk[2]: %d balíčky označené pre aktualizáciu

en: %d package marked for removal | %d packages marked for removal
sk[0]: %d balíčkov označených pre odstránenie
sk[1]: %d balíček označený pre odstránenie
sk[2]: %d balíčky označené pre odstránenie

en: %d package to Install | %d packages to Install
sk[0]: %d balíčkov na inštaláciu
sk[1]: %d balíček na inštaláciu
sk[2]: %d balíčky na inštaláciu

en: %d package to downgrade | %d packages to downgrade
sk[0]: %d balíčkov na downgrade
sk[1]: %d balíček na downgrade
sk[2]: %d balíčky na downgrade

en: %d package to install | %d packages to install
sk[0]: %d balíčkov na inštaláciu
sk[1]: %d balíček na inštaláciu
sk[2]: %d balíčky na inštaláciu

en: %d package to reinstall | %d packages to reinstall
sk[0]: %d balíčkov na preinštalovanie
sk[1]: %d balíček na preinštalovanie
sk[2]: %d balíčky na preinštalovanie

en: %d package to remove | %d packages to remove
sk[0]: %d balíčkov na odstránenie
sk[1]: %d balíček na odstránenie
sk[2]: %d balíčky na odstránenie

en: %s already in ts, skipping this one
sk: %s je už v transakcii, preskočí sa

en: %s converted to install
sk: %s zkonvertovaný pre inštaláciu

en: %s file %s removed
sk: %s súbor %s odstránený

en: %s has been visited already and cannot be removed.
sk: %s bol už navštívený a nemôže byť odstránený.

en: %s has no user-installed revdeps.
sk: %s má revdeps, ktoré nebolo nainštalované používateľom.

en: %s has revdep %s which was user-installed.
sk: %s má revdep %s, ktorý bol nainštalovaný používateľom.

en: %s is a duplicate with %s
sk: %s je duplicitný s %s

en: %s is in providing packages but it is already installed, removing.
sk: %s je v poskytujúcich balíčkoch, ale je už nainštalovaný, odstraňuje sa.

en: %s is obsoleted by %s
sk: %s je označený ako zastaralé balíčkom %s

en: %s obsoletes %s
sk: %s zastaráva %s

en: %s provides %s but it cannot be found
sk: %s poskytuje %s, avšak nie je možné ho nájsť

en: %s removed
sk: %s odstránený

en: %s requires %s
sk: %s vyžaduje %s

en: %s requires: %s
sk: %s vyžaduje: %s

en: %s second(s) (last: %s)
sk: %s sekúnd (naposledy: %s)

en: %s was supposed to be installed but is not!
sk: %s by mal byť nainštalovaný, ale nie je!

en: %s was supposed to be removed but is not!
sk: %s by mal byť odstránený, ale nie je!

en: %s: No additional data found by this name
sk: %s: Nenájdené ďalšie dáta tohoto mena

en: %s: does not update installed package.
sk: %s: nie je aktualizáciou nainštalovaného balíčka.

en: (%u days)
sk: (%u dní)

en: (%u hours)
sk: (%u hodín)

en: (%u minutes)
sk: (%u minút)

en: (%u seconds)
sk: (%u sekúnd)

en: ** Found %d pre-existing rpmdb problem(s), 'yum check' output follows:
sk: ** Nájdené %d existujúce problémy v rpmdb, nasleduje výstup "yum check":

en: ---> Downloading header for %s to pack into transaction set.
sk: ---> Sťahovanie hlavičiek %s pre pridanie do transakcie.

en: ---> Package %s.%s %s:%s-%s will be %s
sk: ---> Balíček %s.%s %s:%s-%s bude %s

en: --> Finding unneeded leftover dependencies
sk: --> Hľadanie nepotrebných závislostí

en: --> Finished Dependency Resolution
sk: --> Riešenie závislostí dokončené

en: --> Populating transaction set with selected packages. Please wait.
sk: --> Do transakcie sú pridávané vybrané balíčky. Čakajte prosím.

en: --> Processing Conflict: %s conflicts %s
sk: --> Spracovanie konfliktov: %s je v konfilkte s %s

en: --> Processing Dependency: %s for package: %s
sk: --> Spracovanie závislostí: %s pre balíček: %s

en: --> Restarting Dependency Resolution with new changes.
sk: --> Reštartovanie riešenia závislostí s novými zmenami.

en: --> Running transaction check
sk: --> Kontrola transakcie spustená

en: --> Unresolved Dependency: %s
sk: --> Nevyriešené závislosti: %s

en: --color takes one of: auto, always, never
sk: --color môže byť jedno z: auto, always, never

en: --installroot must be an absolute path: %s
sk: --installroot musí byť absolútna cesta: %s

en: <unset>
sk: <nenastavené>

en: Aborted
sk: Prerušené

en: Action(s)
sk: Akcia(e)

en: Adding Package %s in mode %s
sk: Pridanie balíčka %s v režime %s

en: Adding group file from repository: %s
sk: Pridávanie súboru zo skupinou pre repozitár: %s

en: Adding package %s from group %s
sk: Pridanie balíčka %s zo skupiny %s

en: Adding tags from repository: %s
sk: Pridávanie značiek z repozitára: %s

en: Additional non-default information stored: %d
sk: Uložená neštandardná prídavná informácia: %d

en: Altered
sk: Pozmenené

en: Another app is currently holding the yum lock; exiting as configured by exit_on_lock
sk: Zámok pre yum teraz drží iná aplikácia; ukončenie kvôli nastavenému exit_on_lock

en: Arch        : %s
sk: Architektúra        : %s

en: Available
sk: Dostupné

en: Available Groups:
sk: Dostupné skupiny:

en: Available Language Groups:
sk: Dostupné jazykové skupiny:

en: Available Packages
sk: Dostupné balíčky

en: Available additional history information:
sk: Ďalšia dostupná informácia z histórie:

en: Available:
sk: Dostupné:

en: Bad transaction ID given
sk: Chybné ID transakcie

en: Bad transaction IDs, or package(s), given
sk: Zadané chybné ID transakcie, alebo balíčka(ov)

en: Begin rpmdb    :
sk: Začiatok rpmdb    :

en: Begin time     :
sk: Počiatočný čas     :

en: Begin time  :
sk: Čas začatia  :

en: Best Order: %s
sk: Najlepšie poradie: %s

en: Build host     :
sk: Hostiteľ zostavenia     :

en: Build time     :
sk: Čas zostavenia     :

en: Building updates object
sk: Zostavovanie objektov aktualizácií

en: Buildtime   : %s
sk: Čas vytvorenia   : %s

en: Can't create lock file; exiting
sk: Nie je možné vytvoriť zamknutý súbor; ukončuje sa

en: Cannot add package %s to transaction. Not a compatible architecture: %s
sk: Do transakcie nie je možné pridať balíček %s. Nekompatibilná architektúra: %s

en: Cannot find an update path for dep for: %s
sk: Nie je možné nájsť cestu aktualizácie pre závislosť pre: %s

en: Cannot install package %s. It is obsoleted by installed package %s
sk: Nie je možné nainštalovať balíček %s. Je zastaralý nainštalovaným balíčkom %s

en: Cannot localinstall deltarpm: %s. Skipping.
sk: Nije je možné lokálne nainštalovať deltarpm: %s. Preskočí sa.

en: Cannot open file: %s. Skipping.
sk: Nie je možné otvoriť súbor: %s. Preskočí sa.

en: Cannot open: %s. Skipping.
sk: Nie je možné otvoriť: %s. Preskočí sa.

en: Cannot remove %s
sk: Nie je možné odstrániť %s

en: Cannot remove %s file %s
sk: Nie je možné odstrániť %s súbor %s

en: Changed by     :
sk: Zmenil     :

en: Changed by  : %s
sk: Zmenil  : %s

en: Check for available package updates
sk: Skontrolovať dostupnosť aktualizácií pre balíčky

en: Check for problems in the rpmdb
sk: Skontrolovať problémy v rpmdb

en: Checking deps for %s
sk: Kontrola závislostí pre %s

en: Checking for virtual provide or file-provide for %s
sk: Kontrola pre virtual provide alebo file-provide pre %s

en: Cleaning repos:
sk: Čistenie repozitárov:

en: Cleaning up Everything
sk: Čistenie všetkého

en: Cleaning up Headers
sk: Čistenie hlavičiek

en: Cleaning up Packages
sk: Čistenie balíčkov

en: Cleaning up cached rpmdb data
sk: Čistenie dočasných dát rpmdb

en: Cleaning up database cache
sk: Čistenie dočasnej pamäte databázy

en: Cleaning up expire-cache metadata
sk: Čistenie zastaralých metadát

en: Cleaning up plugins
sk: Čistenie zásuvných modulov

en: Cleaning up xml metadata
sk: Čistenie xml metadát

en: Cleanup
sk: Čistí sa

en: Command "%s" already defined
sk: Príkaz "%s" je už definovaný

en: Command Line   :
sk: Príkazový riadok   :

en: Command line
sk: Príkazový riadok

en: Command line error: %s
sk: Chyba príkazového riadka: %s

en: Commit Time    :
sk: Čas odoslania    :

en: Committer      :
sk: Odosielateľ      :

en: Committer   : %s
sk: Odosielateľ   : %s

en: Committime  : %s
sk: Čas odoslania  : %s

en: Complete!
sk: Dokončené!

en: Config Error: %s
sk: Chyba nastavenia: %s

en: Configuration file %s not found
sk: Konfiguračný súbor %s nebol nájdený

en: Could not access/read saved transaction %s : %s
sk: Nie je možné načítať uloženú transakciu %s : %s

en: Could not create lock at %s: %s
sk: Nie je možné vytvoriť zámok na %s: %s

en: Could not find txmbr: %s from origin: %s
sk: Nie je možné násť txmbr: %s z: %s

en: Could not find txmbr: %s in state %s
sk: Nie je možné nájsť txmbr: %s v stave %s

en: Could not open RPM database for reading. Perhaps it is already in use?
sk: Nie je možné otvoriť databázu RPM pre čítanie. Možno je práve používaná?

en: Could not open lock %s: %s
sk: Nie je možné otvoriť zámok %s: %s

en: Could not perform checksum
sk: Nie je možné skontrolovať kontrolný súčet

en: Could not run transaction.
sk: Nie je možné spustiť transakciu.

en: Could not save transaction file %s: %s
sk: Nie je možné uložiť súbor transakcie %s: %s

en: Could not set cachedir: %s
sk: Nie je možné nastaviť priečinok pre dočasnú pamäť: %s

en: Counts      :
sk: Počet      :

en: Damaged Header %s
sk: Poškodená hlavička %s

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Dep-Install
sk: Inštalovať závislosti

en: Dependencies not solved. Will not save unresolved transaction.
sk: Závislosti neboli vyriešené. Nevyriešená transakcia nebude uložená.

en: Dependency Installed
sk: Nainštalované závislosti

en: Dependency Process ending
sk: Proces spracovania závislostí skončil

en: Dependency Removed
sk: Odstránené závislosti

en: Dependency Updated
sk: Aktualizované závislosti

en: Dependent package | Dependent packages
sk[0]: Závislé balíčky
sk[1]: Závislý balíček
sk[2]: Závislé balíčky

en: Description :
sk: Popis :

en: Didn't install any keys
sk: Neboli nainštalované žiadne kľúče

en: Didn't install any keys for repo %s
sk: Neboli nainštalované žiadne kľúče pre repozitár %s

en: Discarding non-comparable pkg %s.%s
sk: Zahodenie neporovnateľného balíčka %s.%s

en: Disk Requirements:
sk: Požiadavky disku:

en: Display a helpful usage message
sk: Zobraziť užitočného pomocníka

en: Display a version for the machine and/or available repos.
sk: Zobraziť verziu pre počítač a/alebo dostupné repozitáre.

en: Display details about a package or group of packages
sk: Zobraziť detaily o balíčku, alebo skupine balíčkov

en: Display the configured software repositories
sk: Zobraziť nastavené repozitáre softvéru

en: Display, or use, the groups information
sk: Zobraziť, alebo použiť informácie o skupine

en: Display, or use, the transaction history
sk: Zobraziť alebo použiť históriu transakcií

en: Done
sk: Dokončené

en: Downgraded
sk: Downgradované

en: Downgraded By
sk: Downgradoval

en: Downgrading
sk: Downgrade

en: Downloading Packages:
sk: Sťahovanie balíčkov:

en: ERROR You need to update rpm to handle:
sk: CHYBA Je potrebné aktualizovať rpm k vykonaniu:

en: ERROR with transaction check vs depsolve:
sk: CHYBA pri kontrole transakcie a riešení závislostí:

en: End rpmdb      :
sk: Koniec rpmdb      :

en: End time       :
sk: Čas ukončenia       :

en: End time    :
sk: Čas ukončenia    :

en: Epoch       : %s
sk: Epocha       : %s

en: Erase
sk: Zmazať

en: Erased
sk: Zmazané

en: Erased: %s
sk: Zmazané: %s

en: Erasing
sk: Odstraňuje sa

en: Error Downloading Packages:
sk: Chyba pri sťahovaní balíčkov:

en: Error Summary
    -------------
sk: Prehľad chýb
    ------------

en: Error opening rpm %s - error %s
sk: Chyba pri otvorení rpm %s - chyba %s

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Error: Need a group or list of groups
sk: Chyba: Je potrebná skupina alebo zoznam skupín

en: Error: Need an item to match
sk: Chyba: K nájdeniu zhody je potrebná položka

en: Error: Need to pass a list of pkgs to %s
sk: Chyba: Je potrebné predať zoznam balíčkov do %s

en: Error: No Packages found for:
      %s
sk: Chyba: Neboli nájdené žiadne balíčky pre:
      %s

en: Error: clean requires an option: %s
sk: Chyba: clean vyžaduje možnosť: %s

en: Error: invalid clean argument: %r
sk: Chyba: neplatný argument pre clean: %r

en: Error: invalid output state: %s for %s
sk: Chyba: neplatný výstupný stav: %s pre %s

en: Error: more than one file given as argument to shell.
sk: Chyba: viac než jeden súbor predaný shellu ako argument.

en: Errors were encountered while downloading packages.
sk: Pri sťahovaní balíčkov sa vyskytla chyba.

en: Errors:
sk: Chyby:

en: Examining %s: %s
sk: Skúmanie %s: %s

en: Examining revdeps of %s
sk: Skúma sa revdeps %s

en: Excluding %s
sk: Vynechanie %s

en: Existing lock %s: another copy is running as pid %s.
sk: Existujúci zámok %s: je spustená iná kópia s pid %s.

en: Exiting on user Command
sk: Ukončenie na príkaz používateľa

en: Extra Packages
sk: Dodatočné balíčky

en: Failed
sk: Zlyhalo

en: Failed to add Pkg Tags for repository: %s - %s
sk: Zlyhalo pridanie Pkg značiek pre repozitár: %s - %s

en: Failed to add groups file for repository: %s - %s
sk: Zlyhalo pridanie súboru so skupinou pre repozitár: %s - %s

en: Failed to downgrade: %s
sk: Downgrade zlyhal: %s

en: Failed to remove transaction file %s
sk: Zlyhalo odstránenie transakčného súboru %s

en: Failed to upgrade: %s
sk: Upgrade zlyhal: %s

en: Failure:
sk: Zlyhanie:

en: Failures:
sk: Zlyhania:

en: File %s given as argument to shell does not exist.
sk: Súbor %s predaný ako argument shellu neexistuje.

en: Filename    : %s
sk: Názov súboru    : %s

en: Filename passed to shell: %s
sk: Názov súboru predaný shellu: %s

en: Find what package provides the given value
sk: Nájsť balíček, ktorý poskytuje danú hodnotu

en: Finding dependencies:
sk: Hľadanie závislostí:

en: Found more than one transaction ID!
sk: Nájdených viac než jedno ID transakcie!

en: Found txmbr in unknown current state: %s
sk: Nájdený txmbr v neznámom stave: %s

en: From repo      :
sk: Z repozitára      :

en: From repo   : %s
sk: Z repozitára   : %s

en: GPG key at %s (0x%s) is already imported
sk: GPG kľúč %s (0x%s) je už importovaný

en: GPG key at %s (0x%s) is already installed
sk: GPG kľúč %s (0x%s) je už nainštalovaný

en: GPG key parsing failed: key does not have value %s
sk: Parsovanie GPG kľúča zlyhalo: kľúč nemá žiadnu hodnotu %s

en: GPG key retrieval failed:
sk: Získanie GPG kľúča zlyhalo:

en: GPG key signature on key %s does not match CA Key for repo: %s
sk: GPG podpis kľúčom %s nezodpovedá kľúči CA pre repozitár: %s

en: GPG key signature verified against CA Key(s)
sk: GPG podpis bol overený oproti CA kľúču (kľúčom)

en: Generate the metadata cache
sk: Vygenerovať dočasnú pamäť metadát

en: Getting group metadata
sk: Získavenie metedát skupín

en: Getting pkgtags metadata
sk: Získavanie metadát pkgtags

en: Got an empty Header, something has gone wrong
sk: Získaná prázdna hlavička, niečo nie je v poriadku.

en: Group %s does have %u conditional packages, which may get installed.
sk: Skupina %s má %u voliteľných balíčkov, ktoré môžu byť nainštalované.

en: Group-Available:
sk: Dostupné skupiny:

en: Group-Installed:
sk: Nainštalované skupiny:

en: Header cannot be opened or does not match %s, %s.
sk: Hlavička nemôže byť otvorená alebo nezodpovedá %s, %s.

en: Header is not complete.
sk: Hlavička nie je kompletná.

en: Header not in local cache and caching-only mode enabled. Cannot download %s
sk: Hlavička nie je v miestnej dočasnej pamäti, ale nič iného sa nedá použiť. Nie je možné stiahnuť %s

en: Import of key(s) didn't help, wrong key(s)?
sk: Import kľúča(ov) nepomohol, chybný(é) kľúč(e)?

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     From       : %s
sk: Importuje sa %s kľúč 0x%s:
     Používateľské ID     : "%s"
     Odtlačok: %s
     Od       : %s

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     Package    : %s (%s)
     From       : %s
sk: Importuje sa %s kľúč 0x%s:
     Používateľské ID     : "%s"
     Odtlačok: %s
     Balíček    : %s (%s)
     Od       : %s

en: Importing additional filelist information
sk: Importovanie informácií z dodatočných zoznamov súborov

en: Install
sk: Inštalovať

en: Install a local RPM
sk: Inštalovať miestny RPM

en: Install a package or packages on your system
sk: Inštalovať balíček alebo balíčky do systému

en: Install time: %s
sk: Čas inštalácie: %s

en: Installed
sk: Nainštalované

en: Installed Groups:
sk: Nainštalované skupiny:

en: Installed Language Groups:
sk: Nainštalované jazykové skupiny:

en: Installed Packages
sk: Nainštalované balíčky

en: Installed by   :
sk: Nainštaloval   :

en: Installed by: %s
sk: Nainštaloval: %s

en: Installed package %s%s%s%s not available.
sk: Inštalovaný balíček %s%s%s%s nie je dostupný.

en: Installed size: %s
sk: Nainštalovaná veľkosť: %s

en: Installed:
sk: Nainštalované:

en: Installing
sk: Inštaluje sa

en: Installing for dependencies
sk: Inštalácia kvôli závislostiam

en: Instant (last: %s)
sk: Okamžite (naposledy: %s)

en: Insufficient space in download directory %s
        * free   %s
        * needed %s
sk: Nedostatok miesta v cieľovom priečinku pre sťahovanie: %s
        * voľné miesto %s
        * je potrebné %s

en: Invalid GPG Key from %s: %s
sk: Neplatný GPG kľúč z %s: %s

en: Invalid groups sub-command, use: %s.
sk: Neplatný subpríkaz skupiny, použite: %s.

en: Invalid history sub-command, use: %s.
sk: Neplatný subpríkaz histórie, použite: %s.

en: Invalid tsflag in config file: %s
sk: Neplatný tsflag v konfiguračnonm súbore: %s

en: Invalid version flag from: %s
sk: Neplatný príznak verzie z: %s

en: Is this ok [y/N]:
sk: Je to v poriadku [a/N]

en: Jul
sk: Júl

en: Jun
sk: Jún

en: Key %s import failed
sk: Importovanie kľúča %s zlyhalo

en: Key import failed (code %d)
sk: Import kľúča zlyhal (kód %d)

en: Key imported successfully
sk: Import kľúča prebehol úspešne

en: Last 2 weeks
sk: Posledné 2 týždne

en: Last 3 months
sk: Posledné 3 mesiace

en: Last 6 months
sk: Posledných 6 mesiacov

en: Last day
sk: Posledný deň

en: Last week
sk: Posledný týždeň

en: Last year
sk: Posledný rok

en: License        :
sk: Licencia        :

en: License     :
sk: Licencia     :

en: License     : %s
sk: Licencia     : %s

en: List a package or groups of packages
sk: Vypísať balíček, alebo skupiny balíčkov

en: List a package's dependencies
sk: Vypísať závislosti balíčkov

en: Loaded plugins:
sk: Načítané zásuvné moduly:

en: Loading "%s" plugin
sk: Načítava sa zásuvný modul "%s"

en: Login user
sk: Prihlásený používateľ

en: Making cache files for all metadata files.
sk: Vytváranie dočasných súborov pre všetky súbory s metadátami.

en: Marking %s as an update to %s
sk: Označenie %s ako aktualizácia %s

en: Marking %s to be installed
sk: Označenie %s pre inštaláciu

en: Matched from:
sk: Zhoda z:

en: Matched: %s
sk: Zhoda: %s

en: May
sk: Máj

en: Member: %s
sk: Člen: %s

en: Metadata Cache Created
sk: Dočasná pamäť metadát vytvorená

en: Mode for pkg providing %s: %s
sk: Režim pre bal. poskytujúci %s: %s

en: Mode is %s for provider of %s: %s
sk: Režim %s pre poskytovateľa %s: %s

en: More than one identical match in sack for %s
sk: Viac než jedna identická zhoda v súhrne pre %s

en: N/S Matched: %s
sk: Meno/súhrn zodpovedá: %s

en: Name        : %s%s%s
sk: Názov        : %s%s%s

en: Needed Require has already been looked up, cheating
sk: Potrebné Require už bolo vyhľadané, švindľuje sa

en: Needed Require is not a package name. Looking up: %s
sk: Potrebné Require nie je meno balíčka. Hľadanie: %s

en: Never (last: %s)
sk: Nikdy (naposledy: %s)

en: Newer
sk: Novšie

en: No
sk: Nie

en: No Group named %s exists
sk: Skupina s názvom %s neexistuje

en: No Groups Available in any repository
sk: V žiadnom repozitáre nie sú dostupné skupiny

en: No Groups on which to run command
sk: Nenájdené žiadne skupiny na ktorých by šlo príkaz vykonať

en: No Match for argument: %s
sk: Pre argument nebola nájdená zhoda: %s

en: No Match for available package: %s
sk: Neexistuje zhoda pre dostupný balíček: %s

en: No Matches found
sk: Nebola nájdená žiadna zhoda

en: No Package found for %s
sk: Pre %s nebol nájdený žiadny balíček

en: No Packages Provided
sk: Neposkytnuté žiadne balíčky

en: No Packages marked for Distribution Synchronization
sk: Neboli označené žiadne balíčky pre synchronizáciu distribúcie

en: No Packages marked for Update
sk: Neboli označené žiadne balíčky pre aktualizáciu

en: No Packages marked for removal
sk: Neboli označené žiadne balíčky pre odstránenie

en: No Transaction %s found
sk: Nenájdená žiadna transakcia %s

en: No argument to shell
sk: Žiadny argument pre shell

en: No getcwd() access in current directory, moving to /
sk: Žiadny prístup getcwd() v aktuálnom priečinku, presun do /

en: No group data available for configured repositories
sk: Pre aktívne repozitáre nie sú k dispozícii žiadne dáta o skupinách

en: No group named %s exists
sk: Skupina s názvom %s neexistuje

en: No header - huh?
sk: Bez hlavičky???

en: No help available for %s
sk: Pre %s nie je dostupný pomocník

en: No matching Packages to list
sk: Nenájdené žiadne zodpovedajúce balíčky

en: No other %s installed, adding to list for potential install
sk: Žiadny iný %s nainštalovaný, pridaný do zoznamu pre potencionálnu inštaláciu

en: No package %s%s%s available.
sk: Balíček %s%s%s nie je dostupný.

en: No package matched to remove: %s
sk: Žiadny balíček sa nezhoduje na zmazanie: %s

en: No package matched to upgrade: %s
sk: Žiadny balíček sa nezhoduje na upgrade: %s

en: No package named %s available to be installed
sk: Pre inštaláciu nie je k dispozícii žiadny balíček s názvom %s

en: No package(s) available to downgrade
sk: Žiadny balíček dostupný pre downgrade

en: No package(s) available to install
sk: Nie sú dostupné žiadne balíčky pre inštaláciu

en: No packages in any requested group available to install or update
sk: V žiadnej z požadovaných skupín nie sú balíčky na inštaláciu alebo aktualizáciu

en: No packages to remove from groups
sk: V skupine nie sú balíčky na odstránenie

en: No plugin match for: %s
sk: Žiadna zhoda zásuvného modulu: %s

en: No read/execute access in current directory, moving to /
sk: Žiadny prístup načítania/vykonania v aktuálnom priečinku, presun do /

en: No saved transaction file specified.
sk: Nebola zadaná žiadna uložená transakcia.

en: No such command: %s. Please use %s --help
sk: Neexistujúci príkaz: %s. Prosím použite príkaz %s --help

en: No transaction ID given
sk: Nezadané ID transakcie

en: No transaction ID, or package, given
sk: Nebolo nájdené ID transakcie alebo balíčka(ov)

en: No transactions
sk: Žiadne transakcie

en: No update paths found for %s. Failure!
sk: Nie je cesta pre aktualizáciu %s. Zlyhanie!

en: Not Updating Package that is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
sk: Neaktualizuje sa balíček, ktorý je už zastaralý: %s.%s %s:%s-%s

en: Not Updating Package that is already updated: %s.%s %s:%s-%s
sk: Neaktualizuje sa balíček, ktorý je už aktuálny: %s.%s %s:%s-%s

en: Not Updating Package that is obsoleted: %s
sk: Neaktualizuje sa balíček, ktorý je zastaralý: %s

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Not found given transaction ID
sk: Zadané ID transakcie nenájdené

en: Not installed
sk: Nenainštalované

en: Not loading "%s" plugin, as it is disabled
sk: Nezavedený zásuvný modul "%s", pretože je zakázaný

en: Nothing matches %s.%s %s:%s-%s from update
sk: Z aktualizácie sa nič nezhoduje s %s.%s %s:%s-%s

en: Nothing specified to install
sk: Nebolo nič určené pre inštaláciu

en: Nothing to do
sk: Nie je čo vykonať

en: Obsoleted
sk: Zastaralo

en: Obsoleted By
sk: Zastarol

en: Obsoleting
sk: Zastaralé

en: Obsoleting Packages
sk: Zastaralé balíčky

en: Oct
sk: Okt

en: Older
sk: Staršie

en: Only Upgrade available on package: %s
sk: Pre balíček je dostupná len aktualizácia: %s

en: Options Error: %s
sk: Chybná možnosť: %s

en: Other       :
sk: Iné       :

en: Over a year ago
sk: Viac než rok

en: PACKAGE...
sk: BALÍČEK...

en: Package | Packages
sk[0]: Balíček
sk[1]: Balíčky
sk[2]: Balíčkov

en: Package        :
sk: Balíček       :

en: Package %s already installed and latest version
sk: Balíček %s je už nainštalovaný a je v poslednej verzii

en: Package %s installed and not available
sk: Balíček %s je nainštalovaný, ale nie je dostupný

en: Package %s is allowed multiple installs, skipping
sk: Balíček %s má dovolené viacero inštalácií, preskočí sa

en: Package %s is already installed, skipping
sk: Balíček %s je už nainštalovaný, preskočí sa

en: Package %s is not signed
sk: Balíček %s nie je podpísaný

en: Package %s is obsoleted by %s which is already installed
sk: Balíček %s je označený ako zastaralý balíčkom %s, ktorý je už nainštalovaný

en: Package %s is obsoleted by %s, but obsoleting package does not provide for requirements
sk: Balíček %s je označený ako zastaralý balíčkom %s, ale nie je poskytnutý pre vyriešenie závislostí

en: Package %s is obsoleted by %s, trying to install %s instead
sk: Balíček %s je označený ako zastaralý balíčkom %s, skúsi sa namiesto neho nainštalovať %s

en: Package %s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
sk: Balíček %s nie je nainštalovaný, nie je možné ho aktualizovať. Nainštalujte ho príkazom yum install.

en: Package %s.%s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
sk: Balíček %s.%s nie je nainštalovaný, nie je možné ho aktualizovať. Nainštalujte ho príkazom yum install.

en: Package Object was not a package object instance
sk: Objekt balíčka nebol inštanciou balíčkového objektu

en: Package does not match checksum
sk: Kontrolný súčet balíčka nesúhlasí

en: Package does not match intended download. Suggestion: run yum --enablerepo=%s clean metadata
sk: Balíček nezodpovedá plánovanému stiahnutiu. Odporúčanie: spustite príkaz yum --enablerepo=%s clean metadata

en: Package is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
sk: Balíček je už zastaralý: %s.%s %s:%s-%s

en: Package matching %s already installed. Checking for update.
sk: Balíček zodpovedajúci %s je už nainštalovaný. Kontroluje sa pre aktualizáciu.

en: Package tuple %s could not be found in packagesack
sk: Položka balíčka %s nebola nájdená v súhrne balíčkov

en: Package tuple %s could not be found in rpmdb
sk: Položka balíčka %s nebola nájdená v rpmdb

en: Package(s) %s%s%s available, but not installed.
sk: Balíček(y) %s%s%s dostupný(é), ale nenainštalované.

en: Package(s) to install
sk: Balíček(y) na inštaláciu

en: Package: %s
sk: Balíček: %s

en: Package: %s  - already in transaction set
sk: Balíček: %s - už je v transakčnej sade

en: Packager       :
sk: Zabalil       :

en: Packages Altered:
sk: Pozmenené balíčky:

en: Packages Skipped:
sk: Preskočené balíčky:

en: Please report this error at %s
sk: Oznámte túto chybu na %s

en: Please report this error in %s
sk: Oznámte prosím túto chybu na %s

en: Plugin "%s" can't be imported
sk: Zásuvný modul "%s" nemôže byť importovaný

en: Plugin "%s" doesn't specify required API version
sk: Zásuvný modul "%s" neuvádza požadovanú verziu API

en: Plugin "%s" requires API %s. Supported API is %s.
sk: Zásuvný modul "%s" požaduje API %s. Podporované API je %s.

en: Plugin Options
sk: Možnosti zásuvného modulu

en: PluginExit Error: %s
sk: Chyba PluginExit: %s

en: Potential Provider: %s
sk: Možný poskytovateľ: %s

en: Potential resolving package %s has newer instance in ts.
sk: Balíček %s, ktorý môže byť riešením, má v transakcii novšiu verziu.

en: Potential resolving package %s has newer instance installed.
sk: Balíček %s, ktorý môže byť riešením, je nainštalovaný v novšej verzii.

en: Problem in reinstall: no package %s matched to install
sk: Problém pri preinštalovaní: žiadny zhodný balíček %s pre inštaláciu

en: Problem in reinstall: no package matched to remove
sk: Problém pri preinštalovaní: žiadny balíček nie je zhodným pre odstránenie

en: Problem opening package %s
sk: Problém s otvorením balíčka %s

en: Problem repository: %s
sk: Problém v repozitáre: %s

en: Protected multilib versions: %s != %s
sk: Chránené verzie multilib-u: %s != %s

en: Provides    :
sk: Poskytovateľ    :

en: Public key for %s is not installed
sk: Verejný kľúč pre %s nie je nainštalovaný

en: Public key for %s is not trusted
sk: Verejný kľúč %s nie je dôveryhodný

en: Quick matched %s to require for %s
sk: Rýchla zhoda %s vyžadovaná pre %s

en: RPM %s fails md5 check
sk: Pre RPM %s zlyhala kontrola md5

en: RPM needs to be updated
sk: Je potrebné aktualizovať RPM

en: Reading Local RPMDB
sk: Načítanie miestnej RPMDB

en: Reading repository metadata in from local files
sk: Načítanie metadát repozitárov z miestnych súborov

en: Reason         :
sk: Dôvod         :

en: Recently Added Packages
sk: Nedávno pridané balíčky

en: Refusing to automatically import keys when running unattended.
    Use "-y" to override.
sk: Nie je možné automaticky importovať kľúče pri spustení bez obsluhy.
    Použite "-y" k potlačeniu.

en: Reinstall
sk: Preinštalovať

en: Reinstalling
sk: Preinštalovanie

en: Release     : %s
sk: Vydanie     : %s

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove a package or packages from your system
sk: Odstrániť balíček, alebo balíčky zo systému

en: Remove cached data
sk: Odstrániť dočasné dáta

en: Removed
sk: Odstránené

en: Removing
sk: Odstraňuje sa

en: Removing %s from the transaction
sk: Odstránenie %s z transakcie

en: Removing Package %s
sk: Odstránenie balíčka %s

en: Removing for dependencies
sk: Odstránenie kvôli závislostiam

en: Repackage
sk: Prebaliť

en: Repackaging
sk: Prebalenie

en: Replaced
sk: Nahradené

en: Repo        : %s
sk: Repozitár        : %s

en: Repo-distro-tags:
sk: Repo-distro-značky:

en: Repo-exclude :
sk: Repo-vynechané :

en: Repo-excluded:
sk: Repo-vynechané:

en: Repo-expire  :
sk: Repo-vyprší  :

en: Repo-filename:
sk: Repo-názov súboru:

en: Repo-id      :
sk: Repo-ID      :

en: Repo-include :
sk: Repo-zahrnuté :

en: Repo-mirrors :
sk: Repo-zrkadlá :

en: Repo-name    :
sk: Repo-názov    :

en: Repo-pkgs    :
sk: Repo-balíčkov    :

en: Repo-revision:
sk: Repo-revízia:

en: Repo-size    :
sk: Repo-veľkosť    :

en: Repo-status  :
sk: Repo-stav  :

en: Repo-tags    :
sk: Repo-značky    :

en: Repo-updated :
sk: Repo-aktualizované :

en: Repository
sk: Repozitár

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
sk: Repozitáru %r chýba v konfigurácii meno, použité id

en: Repository %r: Error parsing config: %s
sk: Repozitár %r: Chyba pri parsovaní konfigurácie: %s

en: Resolving Dependencies
sk: Riešenie závislostí

en: Restarting Loop
sk: Reštartovanie slučky

en: Retrieving key from %s
sk: Získavanie kľúča z %s

en: Return-Code    :
sk: Návratový kód    :

en: Rpmdb Problems:
sk: Problémy rpmdb:

en: Run an interactive yum shell
sk: Spustiť interaktívny yum shell

en: Running
sk: Beží

en: Running Transaction
sk: Transakcia spustená

en: Running Transaction Check
sk: Spustená kontrola transakcie

en: Running Transaction Test
sk: Spustený test transakcie

en: Running compare_providers() for %s
sk: Spustené compare_providers() pre %s

en: Scriptlet output:
sk: Výstup skriptletu:

en: Search package details for the given string
sk: Vyhľadať detaily balíčkov pre zadaný reťazec

en: Searching %d package | Searching %d packages
sk[0]: Hľadá sa %d balíčkov
sk[1]: Hľadá sa %d balíček
sk[2]: Hľadajú sa %d balíčky

en: Searching Packages for Dependency:
sk: Prehľadávanie balíčkov pre vyriešenie závislostí:

en: Searching Packages:
sk: Prehľadávanie balíčkov:

en: Searching pkgSack for dep: %s
sk: Hľadanie pkgSack pre závislosť? %s

en: Setting up Distribution Synchronization Process
sk: Príprava procesu synchronizácie distribúcie

en: Setting up Downgrade Process
sk: Príprava procesu downgradu

en: Setting up Group Process
sk: Príprava spracovania skupiny

en: Setting up Install Process
sk: Príprava priebehu inštalácie

en: Setting up Local Package Process
sk: Príprava spracovania miestneho balíčka

en: Setting up Package Sacks
sk: Príprava súhrnu balíčkov

en: Setting up Reinstall Process
sk: Príprava priebehu reinštalácie

en: Setting up Remove Process
sk: Príprava priebehu odstránenia

en: Setting up TransactionSets before config class is up
sk: Príprava TransactionSets pred tým než bude pripravená trieda config

en: Setting up Update Process
sk: Príprava priebehu aktualizácie

en: Setting up Upgrade Process
sk: Príprava priebehu upgradu

en: Setting up Yum Shell
sk: Príprava yum shellu

en: Setting up repositories
sk: Príprava repozitárov

en: Size
sk: Veľ.

en: Size           :
sk: Veľkosť           :

en: Size        : %s
sk: Veľkosť        : %s

en: Skipped (dependency problems)
sk: Preskočené (problémy so závislosťou)

en: Skipping merged transaction %d to %d, as it overlaps
sk: preskočenie zlúčenej transakcie %d až %d, pretože sú v presahu

en: Skipping package %s from group %s
sk: Preskakuje sa balíček %s zo skupiny %s

en: Skipping the running kernel: %s
sk: Preskakuje sa aktuálne používané jadro: %s

en: Sleeping
sk: Spí

en: Source RPM     :
sk: Zdroj RPM     :

en: State          :
sk: Stav          :

en: Success
sk: Úspešné

en: Success - deps resolved
sk: Úspech - závislosti vyriešené

en: Success - empty transaction
sk: Úspech - prázdna transakcia

en: Summary     :
sk: Súhrn     :

en: Synchronize installed packages to the latest available versions
sk: Synchronizovať nainštalované balíčky na poslednú dostupnú verziu

en: System
sk: Systém

en: TSINFO: %s package requiring %s marked as erase
sk: TSINFO: balíček %s požaduje %s, ktorý je označený pre zmazanie

en: TSINFO: Marking %s as install for %s
sk: TSINFO: Označenie %s ako inštalácia pre %s

en: TSINFO: Marking %s as update for %s
sk: TSINFO: Označenie %s ako aktualizácia pre %s

en: TSINFO: Obsoleting %s with %s to resolve dep.
sk: TSINFO: Balíček %s je označený ako zastaralý balíčkom %s pre vyriešenie závislostí.

en: TSINFO: Updating %s to resolve dep.
sk: TSINFO: Aktualizácia %s pre vyriešenie závislostí.

en: Test Transaction Errors:
sk: Chyby testu transakcie:

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct for this package.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
sk: GPG kľúče určené pre repozitár „%s“ sú už nainštalované, avšak pre tento balíček nie sú správne.
    Skontrolujte, či URL kľúčov sú pre tento repozitáe správne nastavené.

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
sk: GPG kľúče pre repozitár "%s" sú už nainštalované, ale nie sú správne.
    Skontrolujte, či je pre repozitár správne nastavené URL kľúča.

en: The program %s%s%s is found in the yum-utils package.
sk: Program %s%s%s bol nájdený v balíčku yum-utils.

en: There are no enabled repos.
     Run "yum repolist all" to see the repos you have.
     You can enable repos with yum-config-manager --enable <repo>
sk: K dispozícii nie sú žiadne povolené repozitáre.
     Pre zobrazenie repozitárov spustite príkaz yum repolist all.
     Repozitáre môžete povoliť pomocou príkazu yum-config-manager --enable <repo>

en: There are unfinished transactions remaining. You might consider running yum-complete-transaction first to finish them.
sk: Existujú nedokončené transakcie. Pre ich dokončenie radšej najprv spustite príkaz yum-complete-transaction.

en: There is no installed groups file.
sk: Neexistuje žiadny súbor nainštalovaných skupín.

en: There was an error calculating installed size
sk: Pri výpočte veľkosti po inštalácii nastala chyba

en: There was an error calculating total download size
sk: Pri výpočte celkovej veľkosti pre sťahovanie nastala chyba

en: This may take a while depending on the speed of this computer
sk: Toto môže chvíľu trvať v závislosti na rýchlosti počítača

en: Time
sk: Čas

en: Total
sk: Celkovo

en: Total download size: %s
sk: Celková veľkosť pre stiahnutie: %s

en: Total size: %s
sk: Celková veľkosť: %s

en: Traced/Stopped
sk: Trasovaný/zastavený

en: Transaction Check Error:
sk: Chyba pri kontrole transakcie:

en: Transaction ID :
sk: ID transakcie :

en: Transaction ID:
sk: ID transakcie:

en: Transaction Test Succeeded
sk: Test transakcie v poriadku

en: Transaction couldn't start:
sk: Transakcia nemôže začať:

en: Transaction loaded from %s with %s members
sk: Transakcia načítaná z %s s %s členmi

en: Transaction members, relations are missing or ts has been modified,
sk: Chýbajú transakčný členovia, vzťahy alebo bola transakcia zmenená

en: Transaction performed with:
sk: Transakcia vykonaná s:

en: Transactions:
sk: Transakcie:

en: Trying other mirror.
sk: Skúsi sa iné zrkadlo.

en: Trying to remove "%s", which is protected
sk: Pokus o odstránenie "%s", ktorý je chránený

en: Trying to run the transaction but nothing to do. Exiting.
sk: Pokus o spustenie transakcie, ale nie je čo vykonať. Ukončenie.

en: Trying to update %s to resolve dep
sk: Pre vyriešenie závislostí sa skúša aktualizácia %s

en: Two or more plugins with the name "%s" exist in the plugin search path
sk: V prehľadávaných cestách sú dva, alebo viac modulov s názvom "%s"

en: Unable to check if PID %s is active
sk: Nie je možné skontrolovať, či je PID %s aktívny

en: Unable to find a suitable mirror.
sk: Nie je možné nájsť vhodné zrkadlo.

en: Unable to find configuration file for plugin %s
sk: Nie je možné nájsť konfiguračný súbor pre zásuvný modul %s

en: Uninterruptible
sk: Neprerušiteľné

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown Error(s): Exit Code: %d:
sk: Neznáma chyba/y: Výstupný kód: %d:

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update a package or packages on your system
sk: Aktualizovať balíček alebo balíčky v systéme

en: Update packages taking obsoletes into account
sk: Aktualizovať balíčky a brať do úvahy zastaralé

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Updated By
sk: Aktualizoval

en: Updated Packages
sk: Aktualizované balíčky

en: Updating
sk: Aktualizuje sa

en: Updating Everything
sk: Aktualizácia všetkého

en: Updating for dependencies
sk: Aktualizácia kvôli závislostiam

en: User           :
sk: Používateľ           :

en: Vendor         :
sk: Dodávateľ         :

en: Verify: %u/%u: %s
sk: Overenie: %u/%u: %s

en: Verifying
sk: Overuje sa

en: Version
sk: Verzia

en: Version     : %s
sk: Verzia     : %s

en: Warning: Group %s does not exist.
sk: Varovanie: Skupina %s neexistuje.

en: Warning: No matches found for: %s
sk: Varovanie: Nenájdená žiadna zhoda pre: %s

en: Warning: RPMDB altered outside of yum.
sk: Varovanie: RPMDB bola zmenená mimo yum.

en: Warning: scriptlet or other non-fatal errors occurred during transaction.
sk: Varovanie: Počas transakcie sa vyskytla chyba skriptletu alebo iná fatálna chyba.

en: Yes
sk: Áno

en: You don't have access to the groups DB.
sk: Nemáte prístup k skupinám DB.

en: You don't have access to the history DB.
sk: Nemáte prístup k databáze s históriou.

en: You need to be root to perform this command.
sk: Musíte byť root pre vykonanie tohoto príkazu.

en: You need to give some command
sk: Je potrebné zadať nejaký príkaz

en: Your transaction was saved, rerun it with:
     yum load-transaction %s
sk: Vaša transakcia bola uložená, znova ju spustite s príkazom:
     yum load-transaction %s

en: Yum Error: %s
sk: Chyba Yumu: %s

en: [PACKAGE...]
sk: [BALÍČEK...]

en: a downgrade
sk: downgradovaný

en: an update
sk: novou aktualizáciou

en: answer no for all questions
sk: odpovedať na všetky otázky nie

en: answer yes for all questions
sk: odpovedať na všetky otázy áno

en: archdist compared %s to %s on %s
      Winner: %s
sk: archdist porovnal %s voči %s na %s
      Víťaz: %s

en: base package %s is installed for %s
sk: základný balíček %s je nainštalovaný pre %s

en: be tolerant of errors
sk: tolerovať chyby

en: better arch in po %s
sk: lepšia architektúra v po %s

en: cannot find tsflags or tsflags not integer.
sk: nie je možné nájsť tsflags alebo tsflags nie je celé číslo.

en: common prefix of %s between %s and %s
sk: spoločný prefix %s medzi %s a %s

en: common sourcerpm %s and %s
sk: spoločné zdrojové rpm %s a %s

en: config file location
sk: umiestnenie konfiguračného súboru

en: control whether color is used
sk: kontrolovať či sú použité farby

en: debugging output level
sk: úroveň výpisu ladiacich informácií

en: debugging output level for rpm
sk: úroveň výpisu ladiacich informácií pre rpm

en: disable Yum plugins
sk: zakázať zásuvné moduly Yumu

en: disable exclude from main, for a repo or for everything
sk: zakázať vynechanie z hlavnej časti, pre repozitár alebo pre všetko

en: disable gpg signature checking
sk: zakázať kontrolu GPG podpisov

en: disable one or more repositories (wildcards allowed)
sk: zakázať jeden alebo viac repozitárov (zástupné znaky sú povolené)

en: disable plugins by name
sk: zakázať zásuvné moduly podľa mena

en: disabled
sk: zakázané

en: doConfigSetup() will go away in a future version of Yum.
sk: doConfigSetup() bude odstránený v najbližšej verzii Yumu.

en: doGroupSetup() will go away in a future version of Yum.
sk: doGroupSetup() bude odstránený v najbližšej verzii Yumu.

en: doRepoSetup() will go away in a future version of Yum.
sk: doRepoSetup() bude odstránený v najbližšej verzii Yumu.

en: doRpmDBSetup() will go away in a future version of Yum.
sk: doRpmDBSetup() bude odstránený v najbližšej verzii Yumu.

en: doSackSetup() will go away in a future version of Yum.
sk: doSackSetup() bude odstránený v najbližšej verzii Yumu.

en: doTsSetup() will go away in a future version of Yum.
sk: doTsSetup() bude v nasledujúcich verziách yumu odstranený.

en: doUpdateSetup() will go away in a future version of Yum.
sk: doUpdateSetup() bude odstránený v najbližšej verzii Yumu.

en: downgrade a package
sk: downgrade balíčka

en: enable obsoletes processing during updates
sk: povoliť spracovanie zastaralých počas aktualizácie

en: enable one or more repositories (wildcards allowed)
sk: povoliť jeden alebo viac repozitárov (zástupné znaky sú povolené)

en: enable plugins by name
sk: povoliť zásuvné moduly podľa mena

en: enabled
sk: povolené

en: erased
sk: zmazaný

en: error output level
sk: úroveň výpisu chýb

en: exclude package(s) by name or glob
sk: vynechať balíček(y) podľa mena alebo výrazu

en: has installed conflicts
sk: má konflikty v inštalácii

en: has missing requires of
sk: má chýbajúce requires

en: installed
sk: nainštalovaný

en: installed conflict
sk: inštalačný konflikt

en: load a saved transaction from filename
sk: načítať uloženú transakciu zo súboru

en: loading transaction from %s
sk: načítanie transakcie z %s

en: looking for %s as a requirement of %s
sk: hľadá sa %s ako požiadavka pre %s

en: maximum command wait time
sk: maximálny čas čakania na príkaz

en: missing requires
sk: chýbajúce requires

en: no
sk: nie

en: obsoleted
sk: zastaralý

en: obsoleting
sk: nahradený

en: package %s was not marked in group %s
sk: balíček %s nebol označený v skupine %s

en: package fails checksum but caching is enabled for %s
sk: kontrolný súčet balíčka nesúhlasí, ale pre %s je povolená dočasná pamäť

en: package: %s
sk: balíček: %s

en: plugins already initialised
sk: zásuvné moduly už sú inicializované

en: provides vercmp: %s
sk: poskytuje vercmp: %s

en: quiet operation
sk: tichá operácia

en: registration of commands not supported
sk: registrácia príkazov nie je podporovaná

en: reinstall a package
sk: reinštalácia balíčka

en: reinstalled
sk: preinštalovaný

en: repo id
sk: ID repozitára

en: repo name
sk: názov repozitára

en: repo object for repo %s lacks a _resetSack method
sk: repo objektu pre repozitár %s chýba metóda _resetSack

en: requires minimal: %d
sk: vyžaduje minimálne: %d

en: run entirely from system cache, don't update cache
sk: spustiť všetko z dočasnej systémovej pamäte, bez jej aktualizácie

en: searchPackages() will go away in a future version of Yum.                      Use searchGenerator() instead.
sk: searchPackages() bude odstránený v najbližšej verzii Yumu.                      Používajte namiesto neho searchGenerator().

en: searching in file entries
sk: vyhľadávanie v názvoch súborov

en: searching in provides entries
sk: vyhľadávanie v položkách poskytuje

en: searching package %s
sk: vyhľadávanie balíčka %s

en: set arbitrary config and repo options
sk: nastaviť doplnkové nastavenia a možnosti repozitára

en: set install root
sk: nastaviť koreň inštalácie

en: set value of $releasever in yum config and repo files
sk: nastaviť hodnotu $releasever v nastaveniach yumu a súboroch repozitárov

en: show Yum version and exit
sk: zobraziť verziu Yumu a ukončiť

en: show duplicates, in repos, in list/search commands
sk: zobraziť duplikáty v repozitároch, v príkazoch list/search

en: show this help message and exit
sk: zobraziť tohoto pomocníka a ukončiť

en: skip packages with depsolving problems
sk: preskočiť balíčky s problémamy v závislostiach

en: status
sk: stav

en: therefore this repo cannot be reset.
sk: preto nemôže byť tento repozitár resetovaný.

en: two
sk: dva

en: updated
sk: aktualizovaný

en: user interrupt
sk: Prerušené používateľom

en: using local copy of %s
sk: použitie miestnej kópie %s

en: verbose operation
sk: podrobná operácia

en: y
sk: a

en: yes
sk: áno
