libuser - en to sk translation catalogue (224 entries)

en: %s did not have a gid number.
sk: %s nemala číslo gid.

en: %s does not exist
sk: %s neexistuje

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
sk: %s nemá oprávnenie meniť finger informácie pre %s

en: %s value `%s': `:' not allowed
sk: %s hodnota `%s': `:' nepovolená

en: Account Expires:	%s
sk: Platnosť konta vyprší:	%s

en: Account creation failed: %s.
sk: Vytváranie konta zlyhalo: %s.

en: Account is locked.
sk: Konto je zamknuté.

en: Account is not locked.
sk: Konto nie je zamknuté.

en: Authentication failed for %s.
sk: Overenie totožnosti zlyhalo pre %s.

en: Both -L and -U specified.
sk: Boli zadané obidve -L a -U.

en: Can't set default context for /etc/passwd
sk: Nepodarilo sa nastaviť predvolený kontext pre /etc/passwd

en: Changing finger information for %s.
sk: Mením finger informácie pre %s.

en: Changing password for %s.
sk: Mením heslo pre %s.

en: Changing shell for %s.
sk: Mením shell pre %s.

en: Copying user structure:
sk: Kopírujem štruktúrup používateľa:

en: Cyrus SASL error creating user: %s
sk: Cyrus SASL chyba pri vytváraní používateľa: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
sk: Cyrus SASL chyba pri odstraňovaní používateľa: %s

en: Default user attribute names:
sk: Štandardné názvy príznakov používateľa:

en: Default user object classes:
sk: Štandardné objektové triedy používateľa:

en: E-Mail Address
sk: E-mail adresa

en: Entry not found.
sk: Položka nenájdená.

en: Error changing owner of `%s': %s
sk: Chyba pri zmene vlastníka `%s': %s

en: Error creating %s: %s.
sk: Chyba pri vytváraní %s: %s.

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
sk: Chyba pri vytváraní konta pre `%s': riadok je nesprávne naformátovaný.

en: Error creating group `%s': %s
sk: Chyba pri vytváraní skupiny `%s': %s

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
sk: Chyba pri vytváraní skupiny pre `%s' s GID %jd: %s

en: Error creating home directory for %s: %s
sk: Chyba pri vytváraní domovského adresára pre %s: %s

en: Error creating user account for %s: %s
sk: Chyba pri vytváraní používateľského konta pre %s: %s

en: Error initializing %s: %s
sk: Chyba pri inicializácii %s: %s

en: Error initializing %s: %s.
sk: Chyba pri inicializácii %s: %s.

en: Error initializing PAM.
sk: Chyba inicializácie PAM.

en: Error looking up %s: %s
sk: Chyba pri uzamykaní %s: %s

en: Error moving %s to %s: %s.
sk: Chyba pri presune %s do %s: %s.

en: Error opening `%s': %s.
sk: Chyba pri otváraní `%s': %s.

en: Error parsing arguments: %s.
sk: Chyba pri analýze parametrov: %s.

en: Error reading `%s': %s
sk: Chyba pri čítaní `%s': %s

en: Error reading from file descriptor %d.
sk: Chyba počas načítavania z popisovača súboru %d.

en: Error setting initial password for %s: %s
sk: Chyba pri nastavovaní počiatočného hesla pre %s: %s

en: Error setting password for group %s: %s.
sk: Chyby pri nastavovaní hesla pre skupinu %s: %s.

en: Error setting password for user %s: %s.
sk: Chyba pri nastavovaní hesla pre používateľa %s: %s.

en: Error writing `%s': %s
sk: Chyba pri zápise `%s': %s

en: Failed to drop privileges.
sk: Zlyhalo zahodenie práv.

en: Failed to modify aging information for %s: %s
sk: Zlyhala úprava informácií o veku pre %s: %s

en: Failed to set password for group %s: %s
sk: Zlyhalo nastavenie hesla pre skupinu %s: %s

en: Failed to set password for user %s: %s.
sk: Zlyhalo nastavenie hesla pre používateľa %s: %s.

en: Finger information changed.
sk: Finger informácie boli zmenené.

en: Finger information not changed:  input error.
sk: Finger informácie neboli zmenené: chyba vstupu.

en: Finger information not changed: %s.
sk: Finger informácie neboli zmenené: %s.

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Getting default user attributes:
sk: Získavam štandardné príznaky používateľa:

en: Given Name
sk: Krstné meno

en: Group %jd does not exist
sk: Skupina %jd neexistuje

en: Group %s could not be deleted: %s
sk: Skupina %s nemohla byť vymazaná: %s

en: Group %s could not be deleted: %s.
sk: Skupina %s nemohla byť vymazaná: %s.

en: Group %s could not be locked: %s
sk: Skupina %s nemohla byť uzamknutá: %s

en: Group %s could not be modified: %s
sk: Skupina %s nemohla byť zmenená: %s

en: Group %s could not be modified: %s.
sk: Skupina %s nemohla byť zmenená: %s.

en: Group %s could not be unlocked: %s
sk: Skupina %s nemohla byť odomknutá: %s

en: Group %s does not exist.
sk: Skupina %s neexistuje.

en: Group creation failed: %s
sk: Vytvorenie skupiny zlyhalo: %s

en: Group with GID %jd did not have a group name.
sk: Skupina s GID %jd nemala meno skupiny.

en: Home Phone
sk: Telefón domov

en: Inactive:	%ld
sk: Neaktívne:	%ld

en: Internal PAM error `%s'.
sk: Interná chyba PAM `%s'.

en: Internal error.
sk: Interná chyba.

en: Invalid ID %s
sk: Neplatné ID %s

en: Invalid default value of field %s: %s
sk: Nesprávna štandardná hodnota položky %s: %s

en: Invalid group ID %s
sk: Neplatné ID skupiny %s

en: Invalid user ID %s
sk: Neplatné ID používateľa %s

en: Kerberos Admin Principal
sk: Kerberos vedúci správca

en: Kerberos Password for Admin Principal
sk: Kerberos heslo pre vedúceho správcu

en: Kerberos Realm
sk: Kerberos oblasť

en: LDAP Bind DN
sk: LDAP DN pripájania

en: LDAP Bind Password
sk: LDAP heslo pripájania

en: LDAP SASL Authorization User
sk: LDAP SASL udelenie oprávnenia používateľa

en: LDAP SASL User
sk: LDAP SASL používateľ

en: LDAP Search Base DN
sk: LDAP DN vyhľadávacej základne

en: LDAP Server Name
sk: Meno servera LDAP

en: Last Change:	%s
sk: Posledná zmena:	%s

en: Never
sk: Nikdy

en: New Shell
sk: Nový shell

en: New password
sk: Nové heslo

en: New password (confirm)
sk: Nové helso (potvrdiť)

en: No group name specified, no name for gid %d.
sk: Nebolo zadané meno skupiny, gid %d bez mena.

en: No group name specified, using %s.
sk: Nebolo zadané meno skupiny, použijem %s.

en: No group name specified.
sk: Nebolo zadané meno skupiny.

en: No group with GID %jd exists, not removing.
sk: Neexistuje skupina s GID %jd, neodstraňujem.

en: No new home directory for %s.
sk: Nie je nový domovský adresár pre %s.

en: No old home directory for %s.
sk: Nie je starý domovský adresár pre %s.

en: No user name specified, no name for uid %d.
sk: Nebolo zadané meno používateľa, nie je meno pre uid %d.

en: No user name specified, using %s.
sk: Nebolo zadané meno používateľa, použijem %s.

en: No user name specified.
sk: Nebolo zadané meno používateľa.

en: Office
sk: Úrad

en: Office Phone
sk: Telefón do úradu

en: Password Expires:	%s
sk: Platnosť hesla vyprší:	%s

en: Password Inactive:	%s
sk: Heslo neaktívne:	%s

en: Password change canceled.
sk: Zmena hesla zrušená.

en: Password changed.
sk: Heslo zmenené.

en: Passwords do not match, try again.
sk: Heslá sa nezhodujú, skúste znova.

en: Prompts failed.
sk: Výzvy zlyhali.

en: Prompts succeeded.
sk: Výzvy úspešné.

en: Refusing to create account with UID 0.
sk: Zamietam vytvorenie konta s UID 0.

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' by default
sk: Zamieta sa použitie nebezpečného domovského adresára `%s' ako štandardného

en: Searching for group named %s.
sk: Vyhľadávanie skupiny s menom %s.

en: Searching for group with ID %jd.
sk: Vyhľadávanie skupiny s ID %jd.

en: Searching for user named %s.
sk: Vyhľadávanie používateľa s menom %s.

en: Searching for user with ID %jd.
sk: Vyhľadávanie používateľa s ID %jd.

en: Shell changed.
sk: Shell zmenený.

en: Shell not changed: %s
sk: Shell nezmenený: %s

en: Surname
sk: Priezvisko

en: Unknown user authenticated.
sk: Overená totožnosť neznámeho používateľa.

en: Unknown user context
sk: Neznámy kontext používateľa

en: User %s could not be deleted: %s.
sk: Používateľ %s nemohol byť vymazaný: %s.

en: User %s could not be locked: %s.
sk: Používateľ %s nemohol byť zamknutý: %s.

en: User %s could not be modified: %s.
sk: Používateľ %s nemohol byť zmenený: %s.

en: User %s could not be unlocked: %s.
sk: Používateľ %s nemohol byť odomknutý: %s.

en: User %s does not exist.
sk: Používateľ %s neexistuje.

en: User mismatch.
sk: Používateľ sa nezhoduje.

en: Warning:	%ld
sk: Upozornenie:	%ld

en: Warning: Group with ID %jd does not exist.
sk: Upozornenie: Skupina %jd neexistuje.

en: [OPTION...]
sk: [VOĽBA...]

en: [OPTION...] [user]
sk: [VOĽBA...] [používateľ]

en: [OPTION...] group
sk: [VOĽBA...] skupina

en: [OPTION...] user
sk: [VOĽBA...] používateľ

en: `:' not allowed in encrypted password
sk: `:' nepovolené v zakódovanom hesle

en: access denied
sk: prístup odmietnutý

en: backup file `%s' exists and is not a regular file
sk: zálohový súbor `%s' existuje a nie je to bežný súbor

en: backup file size mismatch
sk: veľkosť záložného súboru nezodpovedá

en: bad user/group id
sk: zlé id používateľa/skupiny

en: bad user/group name
sk: zlé meno používateľa/skupiny

en: configuration file `%s' is too large
sk: konfiguračný súbor `%s' je príliš veľký

en: could not bind to LDAP server
sk: nepodarilo sa pripojiť k LDAP serveru

en: could not bind to LDAP server, first attempt as `%s': %s
sk: nepodarilo sa pripojiť k LDAP serveru, prvý pokus ako `%s': %s

en: could not negotiate TLS with LDAP server
sk: nepodarilo sa dohodnúť TLS s LDAP serverom

en: could not open configuration file `%s': %s
sk: nepodarilo sa otvoriť konfiguračný súbor `%s': %s

en: could not read configuration file `%s': %s
sk: nepodarilo sa prečítať konfiguračný súbor `%s': %s

en: could not set LDAP protocol to version %d
sk: nepodarilo sa nastaviť LDAP protokol na verziu %d

en: could not stat configuration file `%s': %s
sk: nepodarilo sa zistiť stav konfiguračného súboru `%s': %s

en: couldn't determine security context for `%s': %s
sk: nepodarilo sa získať bezpečnostný kontext pre `%s': %s

en: couldn't get default security context: %s
sk: nepodarilo sa nastaviť predvolený bezpečnostný kontext: %s

en: couldn't get security context of `%s': %s
sk: nepodarilo sa získať bezpečnostný kontext `%s': %s

en: couldn't open `%s': %s
sk: nepodarilo sa otvoriť `%s': %s

en: couldn't read from `%s': %s
sk: nepodarilo sa čítať z `%s': %s

en: couldn't set default security context to `%s': %s
sk: nepodarilo sa nastaviť predvolený bezpečnostný kontext na `%s': %s

en: couldn't stat `%s': %s
sk: nepodarilo sa zistiť stav `%s': %s

en: couldn't write to `%s': %s
sk: nepodarilo sa zapísať do `%s': %s

en: data not found in file
sk: údaje neboli v súbore nájdené

en: entity has no %s attribute
sk: entita nemá príznak %s

en: entity has no %s or %s attributes
sk: entita nemá príznaky %s alebo %s

en: entity object has no %s attribute
sk: objekt entity nemá príznak %s

en: entity structure has no %s or %s attributes
sk: štruktúra entity nemá príznaky %s alebo %s

en: entity was created with no %s or %s attributes
sk: entita bola vytvorená bez príznakov %s alebo %s

en: entry already present in file
sk: položka už existuje v súbore

en: entry with conflicting name already present in file
sk: záznam s konfliktným názvom sa už nachádza v súbore

en: error connecting to the kadm5 server for service `%s' in realm `%s': %s
sk: chyba pri pripájaní ku kadm5 serveru pre službu `%s' v oblasti `%s': %s

en: error creating `%s': %s
sk: chyba pri vytváraní `%s': %s

en: error creating a LDAP directory entry: %s
sk: chyba pri vytváraní položky LDAP adresára: %s

en: error creating home directory for user
sk: chyba pri vytváraní domovského adresára pre používateľa

en: error encrypting password
sk: chyba pri šifrovaní hesla

en: error initializing Cyrus SASL: %s
sk: chyba pri inicializácii Cyrus SASL: %s

en: error initializing kerberos library
sk: chyba pri inicializácii kerberos knižnice

en: error initializing ldap library
sk: chyba pri inicializácii knižnice ldap

en: error loading module
sk: chyba pri nahrávaní modulu

en: error locking file
sk: chyba pri uzamykaní súboru

en: error locking file: %s
sk: chyba pri zamykaní súboru: %s

en: error manipulating terminal attributes
sk: chyba pri zaobchádzaní s terminálovými príznakmi

en: error modifying LDAP directory entry: %s
sk: chyba pri úprave položky LDAP adresára: %s

en: error moving home directory for user
sk: chyba pri presúvaní domovského adresára pre používateľa

en: error opening file
sk: chyba pri otváraní súboru

en: error parsing user name `%s' for kerberos
sk: chyba pri analýze mena používateľa `%s' pre kerberos

en: error reading file
sk: chyba pri čítaní súboru

en: error reading from terminal
sk: chyba pri čítaní z terminálu

en: error reading information for `%s' from kerberos
sk: chyba pri čítaní informácií pre `%s' z kerberosu

en: error reading terminal attributes
sk: chyba pri čítaní príznakov terminálu

en: error removing LDAP directory entry: %s
sk: chyba pri odstraňovaní položky LDAP adresára: %s

en: error removing home directory for user
sk: chyba pri odstraňovaní domovského adresára pre používateľa

en: error renaming LDAP directory entry: %s
sk: chyba pri premonovávaní položky LDAP adresára: %s

en: error resolving symbol in module
sk: chyba pri riešení závislostí symbolov v module

en: error setting password for `%s'
sk: chyba pri nastavovaní hesla pre `%s'

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
sk: chyba pri nastavovaní hesla v LDAP adresára pre %s: %s

en: error setting terminal attributes
sk: chyba pri nastavovaní príznakov terminálu

en: error statting file
sk: chyba pri zisťovaní stavu súboru

en: error writing to file
sk: chyba pri zápise do súboru

en: generic error
sk: základná chyba

en: group %jd has no name
sk: Skupina %jd nemá meno

en: group %s has no GID
sk: skupina %s nemá žiadne GID

en: group has neither a name nor a GID
sk: skupina nemá ani meno ani GID

en: internal initialization error
sk: interná chyba inicializácie

en: invalid ID
sk: neplatné ID

en: invalid attribute value
sk: neplatná hodnota atribútu

en: invalid module combination
sk: neplatná kombinácia modulov

en: invalid number
sk: neplatné ID číslo používateľa

en: library/module version mismatch
sk: verzia knižnice/modulu nezodpovedá

en: module `%s' does not define `%s'
sk: modul `%s' nedefinuje `%s'

en: module disabled by configuration
sk: modul je nakonfigurovaný ako neaktívny

en: module version mismatch in `%s'
sk: verzia modulu nezodpovedá v `%s'

en: name contains control characters
sk: meno obsahuje riadiace znaky

en: name contains invalid char `%c'
sk: meno obsahuje neplatný znak `%c'

en: name contains non-ASCII characters
sk: meno obsahuje znaky, ktoré nie sú ASCII

en: name contains whitespace
sk: meno obsahuje medzery

en: name is not set
sk: meno nie je nastavené

en: name is too long (%zu > %d)
sk: meno je príliš dlhé (%zu > %d)

en: name is too short
sk: meno je príliš krátke

en: name starts with a hyphen
sk: meno začína s pomlčkou

en: no `%s' attribute found
sk: nebol nájdený príznak `%s'

en: no initialization function %s in `%s'
sk: bez inicializačnej funkcie %s v `%s'

en: no shadow file present -- disabling
sk: tieňový súbor nie je prítomný -- deaktivujem

en: no such object in LDAP directory
sk: nie je taký objekt v LDAP adresári

en: not enough privileges
sk: nie sú dostatočné práva

en: not executing with superuser privileges
sk: nespúšťam s právami superpoužívateľa

en: object had no %s attribute
sk: objekt nemal príznak %s

en: object has no %s attribute
sk: objekt nemá príznak %s

en: success
sk: úspech

en: the `%s' and `%s' modules can not be combined
sk: moduly `%s' a `%s' nemôžu byť skombinované

en: unknown error
sk: neznáma chyba

en: unlocking would make the password field empty
sk: odomknutie by vyprázdnilo pole pre heslo

en: unsupported password encryption scheme
sk: nepodporovaná schéma kódovania hesla

en: user %jd has no name
sk: používateľ %jd nemá meno

en: user %s has no UID
sk: používateľ %s nemá žiadne UID

en: user has neither a name nor an UID
sk: používateľ nemá ani meno ani UID

en: user object had no %s attribute
sk: objekt používateľa nemal príznak %s

en: user object was created with no `%s'
sk: objekt používateľa bol vytvorený bez `%s'

en: user/group id in use
sk: id používateľa/skupiny sa používa

en: user/group name in use
sk: meno používateľa/skupiny sa používa
