Yum - en to pl translation catalogue (718 entries)

en: 
    
    
     CA Key: %s
     Failing repo is: %s
     GPG Keys are configured as: %s
pl: 
    
    
     Klucz CA: %s
     Nieudane repozytorium: %s
     Klucze GPG są skonfigurowane jako: %s

en: 
    
    
     Failing package is: %s
     GPG Keys are configured as: %s
pl: 
    
    
     Nieudany pakiet: %s
     Klucze GPG są skonfigurowane jako: %s

en: 
    
    %s: %s option requires an argument
pl: 
    
    %s: opcja %s wymaga parametru

en: 
    
    Exiting on Broken Pipe
pl: 
    
    Kończenie działania z powodu przerwanego potoku

en: 
    
    Exiting on user cancel
pl: 
    
    Kończenie działania na polecenie użytkownika

en: 
    
    Exiting on user cancel.
pl: 
    
    Kończenie działania na polecenie użytkownika.

en: 
    
    aliases:
pl: 
    
    aliasy:

en: 
            Not found
pl: 
            Nie odnaleziono

en: 
        Requires: %s
pl: 
        Wymaga: %s

en: 
     Current download cancelled, %sinterrupt (ctrl-c) again%s within %s%s%s seconds
    to exit.
pl: 
     Obecne pobieranie zostało anulowane, należy %sprzerwać (Ctrl-C) ponownie%s w ciągu %s%s%s sekund, aby zakończyć pracę.

en: 
    Dependencies Resolved
pl: 
    Rozwiązano zależności

en: 
    Environment Group: %s
pl: 
    Grupa środowiska: %s

en: 
    Group: %s
pl: 
    Grupa: %s

en: 
    Packages skipped because of dependency problems:
pl: 
    Pakiety pominięto z powodu problemów z zależnościami:

en: 
    Transaction Summary
    %s
pl: 
    Podsumowanie transakcji
    %s

en: 
    You have enabled checking of packages via GPG keys. This is a good thing. 
    However, you do not have any GPG public keys installed. You need to download
    the keys for packages you wish to install and install them.
    You can do that by running the command:
        rpm --import public.gpg.key
    
    
    Alternatively you can specify the url to the key you would like to use
    for a repository in the 'gpgkey' option in a repository section and yum 
    will install it for you.
    
    For more information contact your distribution or package provider.
pl: 
    Włączono sprawdzanie pakietów za pomocą kluczy GPG. To dobry pomysł, brak
    jednak zainstalowanych żadnych kluczy publicznych GPG. Należy pobrać klucze
    dla pakietów, które mają zostać zainstalowane i zainstalować je.
    Można to zrobić wykonując polecenie:
        rpm --import klucz.publiczny.gpg
    
    
    Można także podać adres URL klucza, który ma być używany dla repozytorium w
    opcji "gpgkey" w sekcji repozytorium, a program yum go zainstaluje.
    
    Aby dowiedzieć się więcej, proszę skontaktować się z dostawcą dystrybucji
    lub pakietu.

en:      replacing  %s%s%s.%s %s
pl:      zastępuje  %s%s%s.%s %s

en:     %s from %s
pl:     %s z %s

en:     Memory : %5s RSS (%5sB VSZ)
pl:     Pamięć: %5s RSS (%5sB VSZ)

en:     Started: %s - %s ago
pl:     Uruchomiono: %s - %s temu

en:     State  : %s, pid: %d
pl:     Stan: %s, PID: %d

en:    Unsatisfied dependency
pl:    Nierozwiązana zależność

en:   * Maybe you meant:
pl:   * Czy chodziło o:

en:   At least %dMB more space needed on the %s filesystem.
     |   At least %dMB more space needed on the %s filesystem.
pl[0]:   Wymagane jest co najmniej %d MB więcej miejsca w systemie plików %s.
pl[1]:   Wymagane jest co najmniej %d MB więcej miejsca w systemie plików %s.
pl[2]:   Wymagane jest co najmniej %d MB więcej miejsca w systemie plików %s.

en:   Built    : %s at %s
pl:   Zbudowane    : %s o %s

en:   Committed: %s at %s
pl:   Wysłane: %s o %s

en:   Full name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
pl:   Pasuje %stylko%s pełna nazwa i podsumowanie, należy użyć "search all", aby uzyskać wszystko.

en:   Installed: %s-%s at %s
pl:   Zainstalowane: %s-%s o %s

en:   Name and summary matches %smostly%s, use "search all" for everything.
pl:   Pasuje %sgłównie%s nazwa i podsumowanie, należy użyć "search all", aby uzyskać wszystko.

en:   Name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
pl:   Pasuje %stylko%s nazwa i podsumowanie, należy użyć "search all", aby uzyskać wszystko.

en:   No dependencies for this package
pl:   Brak zależności dla tego pakietu

en:   The other application is: %s
pl:   Inna aplikacja to: %s

en:   The other application is: PackageKit
pl:   Inna aplikacja to PackageKit

en:   Updated    :
pl:   Zaktualizowano                  :

en:   dependency: %s
pl:   zależność: %s

en:   rpm DB :
pl:   Baza danych RPM:

en:   yum DB :
pl:   Baza danych yum:

en:  (from %s)
pl:  (z %s)

en:  Conditional Packages:
pl:  Pakiety warunkowe:

en:  Default Packages:
pl:  Domyślne pakiety:

en:  Description: %s
pl:  Opis: %s

en:  Environment-Id: %s
pl: Identyfikator środowiska: %s

en:  Group   :
pl:  Grupa  :

en:  Group-Id: %s
pl:  Identyfikator grupy: %s

en:  Installed Groups:
pl: Zainstalowane grupy:

en:  Installed Packages:
pl:  Zainstalowane pakiety:

en:  Language: %s
pl:  Język: %s

en:  Loser(with %d): %s
pl:  Przegrany (za pomocą %d): %s

en:  Mandatory Groups:
pl: Obowiązkowe grupy:

en:  Mandatory Packages:
pl:  Pakiety obowiązkowe:

en:  Mini usage:
pl:  Małe użycie:

en:  Optional Groups:
pl: Opcjonalne grupy:

en:  Optional Packages:
pl:  Pakiety opcjonalne:

en:  Packages:
pl:  Pakiety:

en:  Winner: %s
pl:  Zwycięzca: %s

en:  You could try running: rpm -Va --nofiles --nodigest
pl:  Można spróbować wykonać polecenie: rpm -Va --nofiles --nodigest

en:  You could try using --skip-broken to work around the problem
pl:  Można spróbować użyć --skip-broken, aby obejść problem

en:  Yum checks failed: %s
pl:  Sprawdzanie programu yum się nie powiodło: %s

en:  Yum version groups:
pl:  Grupy wersji programu yum:

en:  aborting.
pl:  przerywanie.

en:  ignoring, as requested.
pl:  ignorowanie, jak zażądano.

en:  ignoring, as requested. You must redepsolve!
pl:  ignorowanie, jak zażądano. Należy rozwiązać zależności.

en: %d %s file removed | %d %s files removed
pl[0]: %d %s plik został usunięty
pl[1]: %d %s pliki zostały usunięte
pl[2]: %d %s plików zostało usuniętych

en: %d package marked for Distribution Synchronization | %d packages marked for Distribution Synchronization
pl[0]: %d pakiet oznaczony do synchronizacji dystrybucji
pl[1]: %d pakiety oznaczone do synchronizacji dystrybucji
pl[2]: %d pakietów oznaczonych do synchronizacji dystrybucji

en: %d package marked for Update | %d packages marked for Update
pl[0]: %d pakiet oznaczony do aktualizacji
pl[1]: %d pakiety oznaczone do aktualizacji
pl[2]: %d pakietów oznaczonych do aktualizacji

en: %d package marked for removal | %d packages marked for removal
pl[0]: %d pakiet oznaczony do usunięcia
pl[1]: %d pakiety oznaczone do usunięcia
pl[2]: %d pakietów oznaczonych do usunięcia

en: %d package to Install | %d packages to Install
pl[0]: %d pakiet do zainstalowania
pl[1]: %d pakiety do zainstalowania
pl[2]: %d pakietów do zainstalowania

en: %d package to downgrade | %d packages to downgrade
pl[0]: %d pakiet do zainstalowania poprzedniej wersji
pl[1]: %d pakiety do zainstalowania poprzedniej wersji
pl[2]: %d pakietów do zainstalowania poprzedniej wersji

en: %d package to install | %d packages to install
pl[0]: %d pakiet do zainstalowania
pl[1]: %d pakiety do zainstalowania
pl[2]: %d pakietów do zainstalowania

en: %d package to reinstall | %d packages to reinstall
pl[0]: %d pakiet do ponownego zainstalowania
pl[1]: %d pakiety do ponownego zainstalowania
pl[2]: %d pakietów do ponownego zainstalowania

en: %d package to remove | %d packages to remove
pl[0]: %d pakiet do usunięcia
pl[1]: %d pakiety do usunięcia
pl[2]: %d pakietów do usunięcia

en: %d package to remove/reinstall | %d packages to remove/reinstall
pl[0]: %d pakiet do usunięcia/zainstalowania ponownie
pl[1]: %d pakiety do usunięcia/zainstalowania ponownie
pl[2]: %d pakietów do usunięcia/zainstalowania ponownie

en: %d package to remove/sync | %d packages to remove/sync
pl[0]: %d pakiet do usunięcia/zsynchronizowania
pl[1]: %d pakiety do usunięcia/zsynchronizowania
pl[2]: %d pakietów do usunięcia/zsynchronizowania

en: %d package to update | %d packages to update
pl[0]: %d pakiet do zaktualizowania
pl[1]: %d pakiety do zaktualizowania
pl[2]: %d pakietów do zaktualizowania

en: %s already in ts, skipping this one
pl: %s jest już w zestawie transakcji, pomijanie

en: %s converted to install
pl: %s przekonwertowano do zainstalowania

en: %s file %s removed
pl: Usunięto %s plik %s

en: %s has been visited already and cannot be removed.
pl: %s zostało już odwiedzone i nie może zostać usunięte.

en: %s has no user-installed revdeps.
pl: %s nie posiada odwrotnych zależności zainstalowanych przez użytkownika.

en: %s has revdep %s which was user-installed.
pl: Pakiet %s posiada odwrotną zależność %s zainstalowaną przez użytkownika.

en: %s is a duplicate with %s
pl: %s jest duplikatem %s

en: %s is in providing packages but it is already installed, removing.
pl: %s jest w dostarczających pakietach, ale jest już zainstalowany, usuwanie.

en: %s is needed by a package to be installed.
pl: Zainstalowanie %s jest wymagane przez pakiet.

en: %s is obsoleted by %s
pl: %s zostaje zastąpiony przez %s

en: %s obsoletes %s
pl: %s zastępuje %s

en: %s provides %s but it cannot be found
pl: %s dostarcza %s, ale nie można go odnaleźć

en: %s removed
pl: Usunięto %s

en: %s requires %s
pl: %s wymaga %s

en: %s requires: %s
pl: %s wymaga: %s

en: %s second(s) (last: %s)
pl: %s sekundy (ostatnio: %s)

en: %s was supposed to be installed but is not!
pl: %s miało zostać zainstalowane, ale nie zostało.

en: %s was supposed to be removed but is not!
pl: %s miało zostać usunięte, ale nie zostało.

en: %s: No additional data found by this name
pl: %s: nie odnaleziono dodatkowych danych dla tej nazwy

en: %s: does not update installed package.
pl: %s: nie aktualizuj zainstalowanego pakietu.

en: (%u days)
pl: (%u dni)

en: (%u hours)
pl: (%u godzin)

en: (%u minutes)
pl: (%u minut)

en: (%u seconds)
pl: (%u sekund)

en: ** Found %d pre-existing rpmdb problem(s), 'yum check' output follows:
pl: ** Odnaleziono %d wcześniej istniejących problemów bazy danych RPM. Wynik polecenia "yum check":

en: ---> Downloading header for %s to pack into transaction set.
pl: ---> Pobieranie nagłówka dla %s do umieszczenia w zestawie transakcji.

en: ---> Keeping package: %s due to %s
pl: ---> Zatrzymywanie pakietu: %s z powodu %s

en: ---> Package %s.%s %s:%s-%s will be %s
pl: ---> Pakiet %s.%s %s:%s-%s zostanie %s

en: --> Finding unneeded leftover dependencies
pl: --> Wyszukiwanie niepotrzebnych pozostałych zależności

en: --> Finished Dependency Resolution
pl: --> Ukończono rozwiązywanie zależności

en: --> Populating transaction set with selected packages. Please wait.
pl: --> Układanie zestawu transakcji z wybranymi pakietami. Proszę czekać.

en: --> Processing Conflict: %s conflicts %s
pl: --> Przetwarzanie konfliktów: %s jest w konflikcie z %s

en: --> Processing Dependency: %s for package: %s
pl: --> Przetwarzanie zależności: %s dla pakietu: %s

en: --> Restarting Dependency Resolution with new changes.
pl: --> Ponowne uruchamianie rozwiązywania zależności z nowymi zmianami.

en: --> Running transaction check
pl: --> Wykonywanie sprawdzania transakcji

en: --> Unresolved Dependency: %s
pl: --> Nierozwiązana zależność: %s

en: --color takes one of: auto, always, never
pl: --color przyjmuje jedną z: auto, always, never

en: --installroot must be an absolute path: %s
pl: --installroot musi być ścieżką bezwzględną: %s

en: <unset>
pl: <nie ustawiono>

en: Aborted
pl: Przerwano

en: Action(s)
pl: Czynności

en: Adding Package %s in mode %s
pl: Dodawanie pakietu %s w trybie %s

en: Adding group file from repository: %s
pl: Dodawanie pliku grup z repozytorium: %s

en: Adding package %s from group %s
pl: Dodawanie pakietu %s z grupy %s

en: Adding tags from repository: %s
pl: Dodawanie znaczników z repozytorium: %s

en: Additional non-default information stored: %d
pl: Przechowano dodatkowe niedomyślne informacje: %d

en: Altered
pl: Zmieniono

en: Another app is currently holding the yum lock; exiting as configured by exit_on_lock
pl: Inna aplikacja obecnie blokuje program yum. Kończenie działania zgodnie z konfiguracją exit_on_lock

en: Apr
pl: kwi

en: Arch
pl: Architektura

en: Arch        : %s
pl: Architektura       : %s

en: Aug
pl: sie

en: Available
pl: Dostępne

en: Available Environment Groups:
pl: Dostępne grupy środowisk:

en: Available Groups:
pl: Dostępne grupy:

en: Available Language Groups:
pl: Dostępne grupy języków:

en: Available Packages
pl: Dostępne pakiety

en: Available additional history information:
pl: Dostępne są dodatkowe informacje o historii:

en: Available:
pl: Dostępne:

en: Bad %s argument %s.
pl: Błędny %s parametr %s.

en: Bad transaction ID given
pl: Podano błędny identyfikator transakcji

en: Bad transaction IDs, or package(s), given
pl: Podano błędne identyfikatory transakcji lub pakietów

en: Begin rpmdb    :
pl: Rozpoczęcie bazy danych RPM:

en: Begin time     :
pl: Czas rozpoczęcia           :

en: Begin time  :
pl: Czas rozpoczęcia:

en: Best Order: %s
pl: Najlepszy porządek: %s

en: Build host     :
pl: Komputer budujący  :

en: Build time     :
pl: Czas zbudowania    :

en: Building updates object
pl: Budowanie obiektu aktualizacji

en: Buildtime   : %s
pl: Czas zbudowania    : %s

en: Can't create lock file; exiting
pl: Nie można utworzyć pliku blokady; kończenie działania

en: Cannot add package %s to transaction. Not a compatible architecture: %s
pl: Nie można dodać pakietu %s do transakcji. Niezgodna architektura: %s

en: Cannot find an update path for dep for: %s
pl: Nie można odnaleźć ścieżki aktualizacji dla zależności dla: %s

en: Cannot install package %s. It is obsoleted by installed package %s
pl: Nie można zainstalować pakietu %s. Został zastąpiony zainstalowanym pakietem %s

en: Cannot localinstall deltarpm: %s. Skipping.
pl: Nie można lokalnie zainstalować pakietu RPM delta: %s. Pomijanie.

en: Cannot open file: %s. Skipping.
pl: Nie można otworzyć pliku: %s. Pomijanie.

en: Cannot open: %s. Skipping.
pl: Nie można otworzyć: %s. Pomijanie.

en: Cannot remove %s
pl: Nie można usunąć %s

en: Cannot remove %s file %s
pl: Nie można usunąć %s pliku %s

en: Changed by     :
pl: Zmienione przez    :

en: Changed by  : %s
pl: Zmienione przez    : %s

en: Check for available package updates
pl: Sprawdza dostępne aktualizacje pakietów

en: Check for problems in the rpmdb
pl: Sprawdza, czy występują problemy w bazie danych RPM

en: Checking deps for %s
pl: Sprawdzanie zależności dla %s

en: Checking for virtual provide or file-provide for %s
pl: Sprawdzanie wirtualnych zależności lub plików dla %s

en: Cleaning repos:
pl: Czyszczenie repozytoriów:

en: Cleaning up Everything
pl: Czyszczenie wszystkiego

en: Cleaning up Headers
pl: Czyszczenie nagłówków

en: Cleaning up Packages
pl: Czyszczenie pakietów

en: Cleaning up cached rpmdb data
pl: Czyszczenie bazy danych RPM w pamięci podręcznej

en: Cleaning up database cache
pl: Czyszczenie bazy danych w pamięci podręcznej

en: Cleaning up expire-cache metadata
pl: Czyszczenie metadanych wygasłej pamięci podręcznej

en: Cleaning up plugins
pl: Czyszczenie wtyczek

en: Cleaning up xml metadata
pl: Czytanie metadanych XML

en: Cleanup
pl: Czyszczenie

en: Command "%s" already defined
pl: Polecenie "%s" zostało już określone

en: Command Line   :
pl: Wiersz poleceń :

en: Command line
pl: Wiersz poleceń

en: Command line error: %s
pl: Błąd wiersza poleceń: %s

en: Commit Time    :
pl: Czas wysłania      :

en: Committer      :
pl: Wysyłający         :

en: Committer   : %s
pl: Twórca             : %s

en: Committime  : %s
pl: Czas wysłania      : %s

en: Complete!
pl: Ukończono.

en: Config Error: %s
pl: Błąd konfiguracji: %s

en: Configuration file %s not found
pl: Nie odnaleziono pliku konfiguracji %s

en: Could not access/read saved transaction %s : %s
pl: Nie można uzyskać dostępu/odczytać zapisanej transakcji %s: %s

en: Could not create lock at %s: %s
pl: Nie można utworzyć blokady na %s: %s

en: Could not find txmbr: %s from origin: %s
pl: Nie można odnaleźć txmbr: %s z pierwotnego: %s

en: Could not find txmbr: %s in state %s
pl: Nie można odnaleźć txmbr: %s w stanie %s

en: Could not open RPM database for reading. Perhaps it is already in use?
pl: Nie można otworzyć bazy danych RPM do odczytania. Może jest już używana?

en: Could not open lock %s: %s
pl: Nie można otworzyć blokady %s: %s

en: Could not perform checksum
pl: Nie można wykonać sprawdzenia sum kontrolnych

en: Could not run transaction.
pl: Nie można wykonać transakcji.

en: Could not save transaction file %s: %s
pl: Nie można zapisać pliku transakcji %s: %s

en: Could not set cachedir: %s
pl: Nie można ustawić katalogu pamięci podręcznej: %s

en: Counts      :
pl: Liczba          :

en: Damaged Header %s
pl: Uszkodzony nagłówek %s

en: Date and time
pl: Data i czas

en: Dec
pl: gru

en: Dep-Install
pl: Instalacja zależności

en: Dependencies not solved. Will not save unresolved transaction.
pl: Zależności nie zostały rozwiązane. Nierozwiązana transakcja nie zostanie zapisana.

en: Dependency Installed
pl: Zainstalowano zależność

en: Dependency Process ending
pl: Kończenie procesu zależności

en: Dependency Removed
pl: Usunięto zależność

en: Dependency Updated
pl: Zaktualizowano zależność

en: Dependent package | Dependent packages
pl[0]: Zależny pakiet
pl[1]: Zależne pakiety
pl[2]: Zależne pakiety

en: Description :
pl: Opis               :

en: Didn't install any keys
pl: Nie zainstalowano żadnych kluczy

en: Didn't install any keys for repo %s
pl: Nie zainstalowano żadnych kluczy dla repozytorium %s

en: Discarding non-comparable pkg %s.%s
pl: Odrzucanie pakietu %s.%s, którego nie można porównać

en: Disk Requirements:
pl: Wymagane miejsce na dysku:

en: Display a helpful usage message
pl: Wyświetla pomocny komunikat o używaniu

en: Display a version for the machine and/or available repos.
pl: Wyświetla wersję dla komputera i/lub dostępnych repozytoriów.

en: Display details about a package or group of packages
pl: Wyświetla szczegóły o pakiecie lub grupie pakietów

en: Display the configured software repositories
pl: Wyświetla skonfigurowane repozytoria oprogramowania

en: Display, or use, the groups information
pl: Wyświetla lub używa informacji o grupach

en: Display, or use, the transaction history
pl: Wyświetla lub używa historii transakcji

en: Done
pl: Ukończono

en: Downgrade
pl: Instalacja poprzedniej wersji

en: Downgraded
pl: Zainstalowano poprzednią wersję

en: Downgraded By
pl: Zainstalowano poprzednią wersję przez

en: Downgrading
pl: Instalowanie poprzedniej wersji

en: Downloading Packages:
pl: Pobieranie pakietów:

en: ERROR You need to update rpm to handle:
pl: BŁĄD należy zaktualizować pakiet RPM, aby obsłużyć:

en: ERROR with transaction check vs depsolve:
pl: BŁĄD sprawdzania transakcji i rozwiązywania zależności:

en: End rpmdb      :
pl: Ukończenie bazy danych RPM :

en: End time       :
pl: Czas ukończenia            :

en: End time    :
pl: Czas ukończenia :

en: Epoch       : %s
pl: Epoka              : %s

en: Erase
pl: Usunięcie

en: Erased
pl: Usunięto

en: Erased: %s
pl: Usunięto: %s

en: Erasing
pl: Usuwanie

en: Error Downloading Packages:
pl: Błąd podczas pobierania pakietów:

en: Error Summary
    -------------
pl: Podsumowanie błędów
    -------------------

en: Error opening rpm %s - error %s
pl: Błąd podczas otwierania pakietu RPM %s - błąd %s

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Error: Need a group or list of groups
pl: Błąd: wymagana jest grupa lub lista grup

en: Error: Need an item to match
pl: Błąd: wymagany jest parametr do dopasowania

en: Error: Need at least two packages to %s
pl: Błąd: wymagane są co najmniej dwa pakiety dla %s

en: Error: Need to pass a list of pkgs to %s
pl: Błąd: wymagane jest przekazanie listy pakietów do %s

en: Error: Need to pass a repoid. and command to %s
pl: Błąd: należy przekazać identyfikator repozytorium i polecenie dla %s

en: Error: Need to pass a single valid repoid. to %s
pl: Błąd: należy przekazać pojedynczy prawidłowy identyfikator repozytorium dla %s

en: Error: No Packages found for:
      %s
pl: Błąd: nie odnaleziono pakietów dla:
      %s

en: Error: Repo %s is not enabled
pl: Błąd: repozytorium %s jest wyłączone

en: Error: clean requires an option: %s
pl: Błąd: czyszczenie wymaga opcji: %s

en: Error: invalid clean argument: %r
pl: Błąd: nieprawidłowy parametr czyszczenia: %r

en: Error: invalid output state: %s for %s
pl: Błąd: nieprawidłowy stan wyjścia: %s dla %s

en: Error: more than one file given as argument to shell.
pl: Błąd: podano powłoce więcej niż jeden plik jako parametr.

en: Errors were encountered while downloading packages.
pl: Wystąpiły błędy podczas pobierania pakietów.

en: Errors:
pl: Błędy:

en: Examining %s: %s
pl: Sprawdzanie %s: %s

en: Examining revdeps of %s
pl: Sprawdzanie odwrotnych zależności pakietu %s

en: Excluding %s
pl: Wykluczanie %s

en: Existing lock %s: another copy is running as pid %s.
pl: Istnieje blokada %s: inna kopia jest uruchomiona jako PID %s.

en: Exiting on user Command
pl: Kończenie działania na polecenie użytkownika

en: Extra Packages
pl: Dodatkowe pakiety

en: Failed
pl: Nie powiodło się

en: Failed to add Pkg Tags for repository: %s - %s
pl: Dodanie znaczników pakietów dla repozytorium się nie powiodło: %s - %s

en: Failed to add groups file for repository: %s - %s
pl: Dodanie pliku grup dla repozytorium się nie powiodło: %s - %s

en: Failed to downgrade: %s
pl: Zainstalowanie poprzedniej wersji się nie powiodło: %s

en: Failed to remove transaction file %s
pl: Usunięcie pliku transakcji %s się nie powiodło

en: Failed to retrieve group file for repository: %s
pl: Pobranie pliku grup dla repozytorium się nie powiodło: %s

en: Failed to upgrade: %s
pl: Aktualizacja się nie powiodła: %s

en: Failure:
pl: Niepowodzenie:

en: Failures:
pl: Niepowodzenia:

en: Feb
pl: lut

en: File %s given as argument to shell does not exist.
pl: Plik %s podany powłoce jako parametr nie istnieje.

en: Filename    : %s
pl: Nazwa pliku : %s

en: Filename passed to shell: %s
pl: Przekazano nazwę pliku do powłoki: %s

en: Find what package provides the given value
pl: Wyszukuje pakiet dostarczający podaną wartość

en: Finding dependencies:
pl: Wyszukiwanie zależności:

en: Found more than one transaction ID!
pl: Odnaleziono więcej niż jeden identyfikator transakcji.

en: Found txmbr in unknown current state: %s
pl: Odnaleziono txmbr w nieznanym obecnym stanie: %s

en: From repo      :
pl: Z repozytorium     :

en: From repo   : %s
pl: Z repozytorium     : %s

en: GPG key at %s (0x%s) is already imported
pl: Klucz GPG %s (0x%s) został już zaimportowany

en: GPG key at %s (0x%s) is already installed
pl: Klucz GPG %s (0x%s) jest już zainstalowany

en: GPG key parsing failed: key does not have value %s
pl: Przetworzenie klucza GPG się nie powiodło: klucz nie posiada wartości %s

en: GPG key retrieval failed:
pl: Pobranie klucza GPG się nie powiodło:

en: GPG key signature on key %s does not match CA Key for repo: %s
pl: Podpis GPG klucza %s nie pasuje do klucza CA dla repozytorium: %s

en: GPG key signature verified against CA Key(s)
pl: Podpis GPG klucza został sprawdzony za pomocą kluczy CA

en: Generate the metadata cache
pl: Utworzy pamięć podręczną metadanych

en: Getting group metadata
pl: Pobieranie metadanych grup

en: Getting pkgtags metadata
pl: Pobieranie metadanych znaczników pakietów

en: Got an empty Header, something has gone wrong
pl: Otrzymano pusty nagłówek, coś poszło źle

en: Group %s does have %u conditional packages, which may get installed.
pl: Grupa %s posiada %u pakiety warunkowe, które mogą zostać zainstalowane.

en: Group-Available:
pl: Dostępne grupy:

en: Group-Installed:
pl: Zainstalowana grupa:

en: Header cannot be opened or does not match %s, %s.
pl: Nie można otworzyć nagłówka lub nie pasuje do %s, %s.

en: Header is not complete.
pl: Nagłówek nie jest pełny.

en: Header not in local cache and caching-only mode enabled. Cannot download %s
pl: Nagłówek nie jest w lokalnej pamięci podręcznej, a tryb używania tylko pamięci podręcznej jest włączony. Nie można pobrać %s

en: ID
pl: Identyfikator

en: Import of key(s) didn't help, wrong key(s)?
pl: Zaimportowanie kluczy nie pomogło, błędne klucze?

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     From       : %s
pl: Importowanie %s klucza 0x%s:
     Identyfikator użytkownika: "%s"
     Odcisk palca             : %s
     Z                        : %s

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     Package    : %s (%s)
     From       : %s
pl: Importowanie %s klucza 0x%s:
     Identyfikator użytkownika: "%s"
     Odcisk palca             : %s
     Pakiet                   : %s (%s)
     Z                        : %s

en: Importing additional filelist information
pl: Importowanie dodatkowych informacji o liście plików

en: Install
pl: Instalacja

en: Install a local RPM
pl: Instaluje lokalny pakiet RPM

en: Install a package or packages on your system
pl: Instaluje pakiet lub pakiety w systemie

en: Install time: %s
pl: Czas zainstalowania: %s

en: Installed
pl: Zainstalowano

en: Installed Environment Groups:
pl: Zainstalowane grupy środowisk:

en: Installed Groups:
pl: Zainstalowane grupy:

en: Installed Language Groups:
pl: Zainstalowane grupy języków:

en: Installed Packages
pl: Zainstalowane pakiety

en: Installed by   :
pl: Zainstalowane przez:

en: Installed by: %s
pl: Zainstalowane przez: %s

en: Installed package %s%s%s%s not available.
pl: Zainstalowany pakiet %s%s%s%s jest niedostępny.

en: Installed size: %s
pl: Rozmiar po zainstalowaniu: %s

en: Installed:
pl: Zainstalowano:

en: Installing
pl: Instalowanie

en: Installing for dependencies
pl: Instalowanie, aby rozwiązać zależności

en: Instant (last: %s)
pl: Natychmiast (ostatnio: %s)

en: Insufficient space in download directory %s
        * free   %s
        * needed %s
pl: Niewystarczająca ilość miejsca w katalogu pobierania %s
        * wolne   %s
        * wymagane %s

en: Invalid GPG Key from %s: %s
pl: Nieprawidłowy klucz GPG z %s: %s

en: Invalid groups sub-command, use: %s.
pl: Nieprawidłowe podpolecenie grup, należy użyć: %s.

en: Invalid history sub-command, use: %s.
pl: Nieprawidłowe podpolecenie historii, należy użyć: %s.

en: Invalid tsflag in config file: %s
pl: Nieprawidłowa flaga zestawu transakcji tsflag w pliku konfiguracji: %s

en: Invalid version flag from: %s
pl: Nieprawidłowa flaga wersji z: %s

en: Is this ok [y/N]:
pl: W porządku? [t/N]:

en: Jan
pl: sty

en: Jul
pl: lip

en: Jun
pl: cze

en: Key %s import failed
pl: Zaimportowanie klucza %s się nie powiodło

en: Key import failed (code %d)
pl: Zaimportowanie klucza się nie powiodło (kod %d)

en: Key imported successfully
pl: Klucz został pomyślnie zaimportowany

en: Last 2 weeks
pl: Ostatnie dwa tygodnie

en: Last 3 months
pl: Ostatnie trzy miesiące

en: Last 6 months
pl: Ostatnie pół roku

en: Last day
pl: Ostatni dzień

en: Last week
pl: Ostatni tydzień

en: Last year
pl: Ostatni rok

en: License        :
pl: Licencja           :

en: License     :
pl: Licencja           :

en: License     : %s
pl: Licencja    : %s

en: List a package or groups of packages
pl: Wyświetla listę pakietów lub grup pakietów

en: List a package's dependencies
pl: Wyświetla listę zależności pakietu

en: Loaded plugins:
pl: Wczytane wtyczki:

en: Loading "%s" plugin
pl: Wczytywanie wtyczki "%s"

en: Login user
pl: Zalogowany użytkownik

en: Making cache files for all metadata files.
pl: Tworzenie plików pamięci podręcznej ze wszystkich plików metadanych.

en: Mar
pl: mar

en: Marking %s as an update to %s
pl: Oznaczanie %s jako aktualizacji %s

en: Marking %s to be installed
pl: Oznaczanie %s do zainstalowania

en: Matched from:
pl: Dopasowano z:

en: Matched: %s
pl: Pasujące: %s

en: May
pl: maj

en: Member: %s
pl: Element: %s

en: Metadata Cache Created
pl: Utworzono pamięć podręczną metadanych

en: Mode for pkg providing %s: %s
pl: Tryb dla pakietu dostarczającego %s: %s

en: Mode is %s for provider of %s: %s
pl: Tryb to %s dla dostawcy %s: %s

en: More than one identical match in sack for %s
pl: Więcej niż jeden identyczny wynik znajduje się w zestawie dla %s

en: N/S Matched: %s
pl: N/S dopasowane: %s

en: Name        : %s%s%s
pl: Nazwa              : %s%s%s

en: Needed Require has already been looked up, cheating
pl: Wymagana zależność została już odnaleziona, oszukiwanie

en: Needed Require is not a package name. Looking up: %s
pl: Wymagana zależność nie jest nazwą pakietu. Wyszukiwanie: %s

en: Never (last: %s)
pl: Nigdy (ostatnio: %s)

en: Newer
pl: Nowsze

en: No
pl: Nie

en: No Environment named %s exists
pl: Środowisko o nazwie %s nie istnieje

en: No Group named %s exists
pl: Grupa o nazwie %s nie istnieje

en: No Groups Available in any repository
pl: Brak dostępnych grup we wszystkich repozytoriach

en: No Groups on which to run command
pl: Brak grup, na których można wykonać polecenie

en: No Match for argument: %s
pl: Brak wyników dla parametru: %s

en: No Match for available package: %s
pl: Brak wyników dla dostępnych pakietów: %s

en: No Matches found
pl: Brak wyników

en: No Package found for %s
pl: Nie odnaleziono pakietu %s

en: No Packages Provided
pl: Nie podano pakietów

en: No Packages marked for Distribution Synchronization
pl: Brak pakietów oznaczonych do synchronizacji dystrybucji

en: No Packages marked for Update
pl: Brak pakietów oznaczonych do aktualizacji

en: No Packages marked for removal
pl: Brak pakietów oznaczonych do usunięcia

en: No Transaction %s found
pl: Nie odnaleziono transakcji %s

en: No argument to shell
pl: Brak parametrów dla powłoki

en: No getcwd() access in current directory, moving to /
pl: Brak dostępu getcwd() w bieżącym katalogu, przechodzenie do /

en: No group data available for configured repositories
pl: Brak dostępnych danych grup dla skonfigurowanych repozytoriów

en: No group named %s exists
pl: Grupa o nazwie %s nie istnieje

en: No header - huh?
pl: Brak nagłówka - hę?

en: No help available for %s
pl: Brak dostępnej pomocy dla %s

en: No matching Packages to list
pl: Brak pakietów pasujących do listy

en: No other %s installed, adding to list for potential install
pl: Inne %s nie są zainstalowane, dodawanie do listy potencjalnie instalowanych

en: No package %s%s%s available.
pl: Nie ma pakietu %s%s%s.

en: No package matched to remove: %s
pl: Brak pakietów pasujących do usunięcia: %s

en: No package matched to upgrade: %s
pl: Brak pakietów pasujących do aktualizacji: %s

en: No package named %s available to be installed
pl: Brak dostępnego pakietu o nazwie %s do zainstalowania

en: No package(s) available to downgrade
pl: Brak pakietów dostępnych do instalacji poprzedniej wersji

en: No package(s) available to install
pl: Brak pakietów dostępnych do instalacji

en: No packages in any requested group available to install or update
pl: Brak pakietów dostępnych do instalacji lub aktualizacji w żadnej z żądanych grup

en: No packages to remove from groups
pl: Brak pakietów do usunięcia z grup

en: No plugin match for: %s
pl: Brak wyników dla wtyczki: %s

en: No read/execute access in current directory, moving to /
pl: Brak dostępu do odczytu/wykonania w bieżącym katalogu, przenoszenie do /

en: No saved transaction file specified.
pl: Nie podano zapisanego pliku transakcji.

en: No such command: %s. Please use %s --help
pl: Nie ma takiego polecenia: %s. Proszę użyć %s --help

en: No transaction ID given
pl: Nie podano identyfikatora transakcji

en: No transaction ID, or package, given
pl: Podano błędny identyfikator transakcji lub pakietu

en: No transactions
pl: Brak transakcji

en: No update paths found for %s. Failure due to requirement: %s!
pl: Nie odnaleziono ścieżek aktualizacji dla %s. Niepowodzenie z powodu wymagania: %s.

en: No update paths found for %s. Failure!
pl: Nie odnaleziono ścieżek aktualizacji dla %s. Niepowodzenie.

en: Not Updating Package that is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
pl: Przestarzały pakiet nie zostanie zaktualizowany: %s.%s %s:%s-%s

en: Not Updating Package that is already updated: %s.%s %s:%s-%s
pl: Już zaktualizowany pakiet nie zostanie zaktualizowany: %s.%s %s:%s-%s

en: Not Updating Package that is obsoleted: %s
pl: Przestarzały pakiet nie zostanie zaktualizowany: %s

en: Not a valid sub-command of %s
pl: Nieprawidłowe podpolecenie dla %s

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Not found given transaction ID
pl: Nie odnaleziono podanego identyfikatora transakcji

en: Not installed
pl: Nie zainstalowano

en: Not loading "%s" plugin, as it is disabled
pl: Wtyczka "%s" nie została wczytana, ponieważ jest wyłączona

en: Nothing matches %s.%s %s:%s-%s from update
pl: Nic nie pasuje do %s.%s %s:%s-%s z aktualizacji

en: Nothing specified to install
pl: Nie podano nic do zainstalowania

en: Nothing to do
pl: Nie ma niczego do zrobienia

en: Nov
pl: lis

en: Obsoleted
pl: Przestarzałe

en: Obsoleted By
pl: Zastąpiono przez

en: Obsoleting
pl: Zastępowanie

en: Obsoleting Packages
pl: Zastępowanie przestarzałych pakietów

en: Oct
pl: paź

en: Older
pl: Starsze

en: Only Upgrade available on package: %s
pl: Dla pakietu dostępna jest tylko aktualizacja: %s

en: Options Error: %s
pl: Błąd opcji: %s

en: Other       :
pl: Inne        :

en: Over a year ago
pl: Ponad rok temu

en: PACKAGE...
pl: PAKIET...

en: Package | Packages
pl[0]: Pakiet
pl[1]: Pakiety
pl[2]: Pakiety

en: Package        :
pl: Pakiet             :

en: Package %s already installed and latest version
pl: Pakiet %s jest już zainstalowany w najnowszej wersji

en: Package %s installed and not available
pl: Pakiet %s jest zainstalowany, ale nie jest dostępny

en: Package %s is allowed multiple installs, skipping
pl: Pakiet %s może być wielokrotnie instalowany, pomijanie

en: Package %s is already installed, skipping
pl: Pakiet %s jest już zainstalowany, pomijanie

en: Package %s is not signed
pl: Pakiet %s nie jest podpisany

en: Package %s is obsoleted by %s which is already installed
pl: Pakiet %s został zastąpiony przez %s, który jest już zainstalowany

en: Package %s is obsoleted by %s, but obsoleting package does not provide for requirements
pl: Pakiet %s został zastąpiony przez %s, ale zastępujący pakiet nie spełnia wymagań

en: Package %s is obsoleted by %s, trying to install %s instead
pl: Pakiet %s został zastąpiony przez %s, próbowanie instalacji %s zamiast niego

en: Package %s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
pl: Pakiet %s nie jest zainstalowany, nie można go zaktualizować. Proszę wykonać polecenie yum install, aby go zainstalować.

en: Package %s.%s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
pl: Pakiet %s.%s nie jest zainstalowany, więc nie może zostać zaktualizowany. Należy wykonać polecenie yum install, aby go zainstalować.

en: Package Object was not a package object instance
pl: Obiekt pakietu nie był instancją obiektu pakietu

en: Package does not match checksum
pl: Sumy kontrolne pakietu nie zgadzają się

en: Package does not match intended download.
pl: Pakiet nie zgadza się z zamierzonym pobieraniem.

en: Package does not match intended download. Suggestion: run yum --enablerepo=%s clean metadata
pl: Pakiet nie zgadza się z zamierzonym pobieraniem. Sugestia: proszę wykonać polecenie yum --enablerepo=%s clean metadata

en: Package is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
pl: Pakiet został już zastąpiony: %s.%s %s:%s-%s

en: Package matching %s already installed. Checking for update.
pl: Pakiet pasujący do %s jest już zainstalowany. Sprawdzanie aktualizacji.

en: Package tuple %s could not be found in packagesack
pl: Nie można odnaleźć krotki pakietu %s w zestawie pakietów

en: Package tuple %s could not be found in rpmdb
pl: Nie można odnaleźć krotki pakietu %s w bazie danych RPM

en: Package(s) %s%s%s available, but not installed.
pl: Pakiety %s%s%s są dostępne, ale nie są zainstalowane.

en: Package(s) to install
pl: Pakiety do zainstalowania

en: Package: %s
pl: Pakiet: %s

en: Package: %s  - already in transaction set
pl: Pakiet: %s  - jest już w zestawie transakcji

en: Package: %s - can't co-install with %s
pl: Pakiet: %s - nie może być zainstalowany równocześnie z %s

en: Packager       :
pl: Twórca pakietu     :

en: Packages Altered:
pl: Zmienione pakiety:

en: Packages Skipped:
pl: Pominięte pakiety:

en: Please report this error at %s
pl: Proszę zgłosić ten błąd na %s

en: Please report this error in %s
pl: Proszę zgłosić ten błąd na %s

en: Plugin "%s" can't be imported
pl: Nie można zaimportować wtyczki "%s"

en: Plugin "%s" doesn't specify required API version
pl: Wtyczka "%s" nie określa wymaganej wersji API

en: Plugin "%s" requires API %s. Supported API is %s.
pl: Wtyczka "%s" wymaga API %s. Obsługiwane API to %s.

en: Plugin Options
pl: Opcje wtyczki

en: PluginExit Error: %s
pl: Błąd wyjścia wtyczki: %s

en: Potential Provider: %s
pl: Potencjalny dostawca: %s

en: Potential resolving package %s has newer instance in ts.
pl: Pakiet %s potencjalnie rozwiązujący ma nowszą wersję w zestawie transakcji.

en: Potential resolving package %s has newer instance installed.
pl: Pakiet %s potencjalnie rozwiązujący ma zainstalowaną nowszą wersję.

en: Problem in reinstall: no package %s matched to install
pl: Podczas ponownego instalowania wystąpił problem: brak pakietu %s pasującego do zainstalowania

en: Problem in reinstall: no package matched to remove
pl: Podczas ponownego instalowania wystąpił problem: brak pasujących pakietów do usunięcia

en: Problem opening package %s
pl: Wystąpił problem podczas otwierania pakietu %s

en: Problem repository: %s
pl: Problemowe repozytorium: %s

en: Protected multilib versions: %s != %s
pl: Chronione wersje multilib: %s != %s

en: Provides    :
pl: Dostarcza   :

en: Public key for %s is not installed
pl: Klucz publiczny dla %s nie jest zainstalowany

en: Public key for %s is not trusted
pl: Klucz publiczny dla %s nie jest zaufany

en: Quick matched %s to require for %s
pl: Szybko dopasowano %s jako wymaganie %s

en: RPM %s fails md5 check
pl: Sprawdzenie MD5 pakietu RPM %s się nie powiodło

en: RPM needs to be updated
pl: Pakiet RPM musi zostać zaktualizowany

en: Reading Local RPMDB
pl: Odczytywanie lokalnej bazy danych RPM

en: Reading repository metadata in from local files
pl: Odczytywanie metadanych repozytoriów z lokalnych plików

en: Reason         :
pl: Przyczyna          :

en: Recently Added Packages
pl: Ostatnio dodane pakiety

en: Refusing to automatically import keys when running unattended.
    Use "-y" to override.
pl: Odmawianie automatycznego zaimportowania kluczy podczas nienadzorowanego uruchomienia.
    Należy użyć "-y", aby wymusić.

en: Reinstall
pl: Ponowna instalacja

en: Reinstalling
pl: Ponowne instalowanie

en: Release     : %s
pl: Wydanie            : %s

en: Remove
pl: Usunięcie

en: Remove a package or packages from your system
pl: Usuwa pakiet lub pakiety z systemu

en: Remove cached data
pl: Usuwa dane z pamięci podręcznej

en: Removed
pl: Usunięto

en: Removing
pl: Usuwanie

en: Removing %s from the transaction
pl: Usuwanie %s z transakcji

en: Removing Package %s
pl: Usuwanie pakietu %s

en: Removing for dependencies
pl: Usuwanie, aby rozwiązać zależności

en: Repackage
pl: Ponowne utworzenie pakietu

en: Repackaging
pl: Ponowne tworzenie pakietu

en: Replaced
pl: Zastąpiono

en: Repo        : %s
pl: Repozytorium       : %s

en: Repo-baseurl :
pl: Podstawowy adres URL repozytorium :

en: Repo-distro-tags:
pl: Znaczniki dystrybucji repozytorium:

en: Repo-exclude :
pl: Wykluczenia z repozytorium        :

en: Repo-excluded:
pl: Wykluczenia z repozytorium        :

en: Repo-expire  :
pl: Wygaszenie repozytorium           :

en: Repo-filename:
pl: Nazwa pliku repozytorium:

en: Repo-id      :
pl: Identyfikator repozytorium        :

en: Repo-include :
pl: Dołączone z repozytorium          :

en: Repo-metalink:
pl: Metaodnośnik repozytorium         :

en: Repo-mirrors :
pl: Serwery lustrzane repozytorium    :

en: Repo-name    :
pl: Nazwa repozytorium                :

en: Repo-pkgs    :
pl: Pakiety repozytorium              :

en: Repo-revision:
pl: Wersja repozytorium               :

en: Repo-size    :
pl: Rozmiar repozytorium              :

en: Repo-status  :
pl: Stan repozytorium                 :

en: Repo-tags    :
pl: Znaczniki repozytorium            :

en: Repo-updated :
pl: Aktualizacje repozytorium         :

en: Repository
pl: Repozytorium

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
pl: Repozytorium %r nie posiada nazwy w konfiguracji, używanie identyfikatora

en: Repository %r: Error parsing config: %s
pl: Repozytorium %r: błąd podczas przetwarzania konfiguracji: %s

en: Resolving Dependencies
pl: Rozwiązywanie zależności

en: Restarting Loop
pl: Ponowne uruchamianie pętli

en: Retrieving key from %s
pl: Pobieranie klucza z %s

en: Return-Code    :
pl: Kod zwrotny                :

en: Rpmdb Problems:
pl: Problemy bazy danych RPM:

en: Run an interactive yum shell
pl: Uruchamia interaktywną powłokę programu yum

en: Running
pl: Wykonywanie

en: Running Transaction
pl: Wykonywanie transakcji

en: Running Transaction Check
pl: Wykonywanie sprawdzania transakcji

en: Running Transaction Test
pl: Wykonywanie testu transakcji

en: Running compare_providers() for %s
pl: Wykonywanie compare_providers() dla %s

en: Scriptlet output:
pl: Wyjście skryptu:

en: Search package details for the given string
pl: Wyszukuje szczegóły pakietów dla podanego ciągu

en: Searching %d package | Searching %d packages
pl[0]: Wyszukiwanie %d pakietu
pl[1]: Wyszukiwanie %d pakietów
pl[2]: Wyszukiwanie %d pakietów

en: Searching Packages for Dependency:
pl: Wyszukiwanie pakietów dla zależności:

en: Searching Packages:
pl: Wyszukiwanie pakietów:

en: Searching pkgSack for dep: %s
pl: Wyszukiwanie zestawu pakietów dla zależności: %s

en: Sep
pl: wrz

en: Setting up Distribution Synchronization Process
pl: Ustawianie procesu synchronizacji dystrybucji

en: Setting up Downgrade Process
pl: Ustawianie procesu instalacji poprzedniej wersji pakietu

en: Setting up Group Process
pl: Ustawianie procesu grup

en: Setting up Install Process
pl: Ustawianie procesu instalacji

en: Setting up Local Package Process
pl: Ustawianie procesu lokalnego pakietu

en: Setting up Package Sacks
pl: Ustawianie zestawów pakietów

en: Setting up Reinstall Process
pl: Ustawianie procesu ponownej instalacji

en: Setting up Remove Process
pl: Ustawianie procesu usuwania

en: Setting up TransactionSets before config class is up
pl: Ustawianie zestawów transakcji przed włączeniem klasy konfiguracji

en: Setting up Update Process
pl: Ustawianie procesu aktualizacji

en: Setting up Upgrade Process
pl: Ustawianie procesu aktualizacji

en: Setting up Yum Shell
pl: Ustawianie powłoki programu yum

en: Setting up repositories
pl: Ustawianie repozytoriów

en: Simple way to swap packages, isntead of using shell
pl: Prosty sposób na przełączenie pakietów, zamiast używania powłoki

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size           :
pl: Rozmiar            :

en: Size        : %s
pl: Rozmiar            : %s

en: Skipped (dependency problems)
pl: Pominięto (problemy z zależnościami)

en: Skipping group %s from environment %s
pl: Pomijanie grupy %s ze środowiska %s

en: Skipping merged transaction %d to %d, as it overlaps
pl: Pomijanie połączonej transakcji %d do %d, jako że nachodzą na siebie

en: Skipping package %s from group %s
pl: Pomijanie pakietu %s z grupy %s

en: Skipping the running kernel: %s
pl: Pomijanie uruchomionego jądra: %s

en: Skipping unreadable repository %s
pl: Pomijanie nieczytelnego repozytorium %s

en: Sleeping
pl: Zasypianie

en: Source RPM     :
pl: Źródłowy pakiet RPM:

en: State          :
pl: Stan               :

en: Success
pl: Powodzenie

en: Success - deps resolved
pl: Powodzenie - rozwiązano zależności

en: Success - empty transaction
pl: Powodzenie - pusta transakcja

en: Summary     :
pl: Podsumowanie       :

en: Synchronize installed packages to the latest available versions
pl: Synchronizuje zainstalowane pakiety do najnowszych dostępnych wersji

en: TSINFO: %s package requiring %s marked as erase
pl: TSINFO: pakiet %s wymagający %s został oznaczony jako do usunięcia

en: TSINFO: Marking %s as install for %s
pl: TSINFO: oznaczanie %s jako do zainstalowania dla %s

en: TSINFO: Marking %s as update for %s
pl: TSINFO: oznaczanie %s jako aktualizacji dla %s

en: TSINFO: Obsoleting %s with %s to resolve dep.
pl: TSINFO: zastępowanie przestarzałego pakietu %s pakietem %s, aby rozwiązać zależność.

en: TSINFO: Updating %s to resolve dep.
pl: TSINFO: aktualizowanie %s, aby rozwiązać zależność.

en: Test Transaction Errors:
pl: Błędy testu transakcji:

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct for this package.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
pl: Klucze GPG wyświetlone dla repozytorium "%s" są już zainstalowane, ale nie są poprawne dla tego pakietu.
    Proszę sprawdzić, czy dla tego repozytorium skonfigurowane są poprawne adresy URL do kluczy.

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
pl: Klucze GPG wyświetlone dla repozytorium "%s" są już zainstalowane, ale nie są poprawne.
    Proszę sprawdzić, czy dla tego repozytorium skonfigurowane są poprawne adresy URL do kluczy.

en: The program %s%s%s is found in the yum-utils package.
pl: Program %s%s%s można odnaleźć w pakiecie yum-utils.

en: There are no enabled repos.
     Run "yum repolist all" to see the repos you have.
     You can enable repos with yum-config-manager --enable <repo>
pl: Brak włączonych repozytoriów.
     Wykonanie polecenia "yum repolist all" wyświetli wszystkie posiadane repozytoria.
     Można włączyć repozytoria za pomocą polecenia yum-config-manager --enable <repo>

en: There are unfinished transactions remaining. You might consider running yum-complete-transaction first to finish them.
pl: Pozostały nieukończone transakcje. Można rozważyć wykonanie najpierw polecenia yum-complete-transaction, aby je ukończyć.

en: There is no installed groups file.
pl: Nie zainstalowano żadnych plików grup.

en: There was an error calculating installed size
pl: Wystąpił błąd podczas obliczania rozmiaru po zainstalowaniu

en: There was an error calculating total download size
pl: Wystąpił błąd podczas obliczania całkowitego rozmiaru pobierania

en: This may take a while depending on the speed of this computer
pl: Może to chwilę zająć, z zależności od prędkości komputera

en: Time
pl: Czas

en: Total
pl: Razem

en: Total download size: %s
pl: Całkowity rozmiar pobierania: %s

en: Total size: %s
pl: Całkowity rozmiar: %s

en: Traced/Stopped
pl: Śledzone/zatrzymane

en: Transaction Check Error:
pl: Błąd podczas sprawdzania transakcji:

en: Transaction ID :
pl: Identyfikator transakcji   :

en: Transaction ID:
pl: Identyfikator transakcji:

en: Transaction Test Succeeded
pl: Test transakcji został ukończony powodzeniem

en: Transaction couldn't start:
pl: Nie można rozpocząć transakcji:

en: Transaction loaded from %s with %s members
pl: Wczytano transakcję z %s z %s elementami

en: Transaction members, relations are missing or ts has been modified,
pl: Brak elementów transakcji, związków lub ts zostało zmodyfikowane,

en: Transaction performed with:
pl: Wykonano transakcję za pomocą:

en: Transactions:
pl: Transakcje:

en: Treat a repo. as a group of packages, so we can install/remove all of them
pl: Traktuje repozytorium jako grupę pakietów, więc można je wszystkie zainstalować/usunąć

en: Trying other mirror.
pl: Próbowanie innego serwera lustrzanego.

en: Trying to remove "%s", which is protected
pl: Próbowanie usunięcia pakietu "%s", który jest chroniony

en: Trying to run the transaction but nothing to do. Exiting.
pl: Próbowano wykonać transakcję, ale nie ma nic do zrobienia. Kończenie działania.

en: Trying to update %s to resolve dep
pl: Próba zaktualizowania %s, aby rozwiązać zależność

en: Two or more plugins with the name "%s" exist in the plugin search path
pl: Istnieją dwie lub więcej wtyczek o nazwie "%s" w ścieżce wyszukiwania wtyczek

en: URL            :
pl: Adres URL          :

en: URL         : %s
pl: Adres URL          : %s

en: Unable to check if PID %s is active
pl: Nie można sprawdzić, czy PID %s jest aktywny

en: Unable to find a suitable mirror.
pl: Nie można odnaleźć odpowiedniego serwera lustrzanego.

en: Unable to find configuration file for plugin %s
pl: Nie można odnaleźć pliku konfiguracji dla wtyczki %s

en: Uninterruptible
pl: Nie można przerywać

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown Error(s): Exit Code: %d:
pl: Nieznane błędy: kod wyjścia: %d:

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update a package or packages on your system
pl: Aktualizuje pakiet lub pakiety w systemie

en: Update for %s. Doesn't fix requirement: %s!
pl: Aktualizacja dla %s. Nie naprawia wymagania: %s.

en: Update packages taking obsoletes into account
pl: Aktualizuje pakiety, w tym przestarzałe

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Updated By
pl: Zaktualizowano przez

en: Updated Packages
pl: Zaktualizowane pakiety

en: Updating
pl: Aktualizowanie

en: Updating Everything
pl: Aktualizowanie wszystkiego

en: Updating for dependencies
pl: Aktualizowanie, aby rozwiązać zależności

en: Upgrade
pl: Aktualizacja

en: User           :
pl: Użytkownik                 :

en: Vendor         :
pl: Producent          :

en: Verify: %u/%u: %s
pl: Sprawdzanie: %u/%u: %s

en: Verifying
pl: Sprawdzanie

en: Version
pl: Wersja

en: Version     : %s
pl: Wersja             : %s

en: Warning: Environment %s does not exist.
pl: Ostrzeżenie: środowisko %s nie istnieje.

en: Warning: Environment Group %s does not exist.
pl: Ostrzeżenie: grupa środowiska %s nie istnieje.

en: Warning: Group %s does not exist.
pl: Ostrzeżenie: grupa %s nie istnieje.

en: Warning: Group %s does not have any packages to install.
pl: Ostrzeżenie: grupa %s nie posiada żadnych pakietów do zainstalowania.

en: Warning: Group/Environment %s does not exist.
pl: Ostrzeżenie: środowisko/grupa %s nie istnieje.

en: Warning: No Environments/Groups match: %s
pl: Ostrzeżenie: brak pasujących środowisk/grup: %s

en: Warning: No matches found for: %s
pl: Ostrzeżenie: nie odnaleziono wyników dla: %s

en: Warning: RPMDB altered outside of yum.
pl: Ostrzeżenie: baza danych RPM została zmieniona poza programem yum.

en: Warning: scriptlet or other non-fatal errors occurred during transaction.
pl: Ostrzeżenie: podczas transakcji wystąpił skrypt lub inne nie krytyczne błędy.

en: Yes
pl: Tak

en: You don't have access to the groups DB.
pl: Brak dostępu do bazy danych grup.

en: You don't have access to the history DB.
pl: Brak dostępu do bazy danych historii.

en: You need to be root to perform this command.
pl: Należy być zalogowanym jako root, aby wykonać to polecenie.

en: You need to give some command
pl: Należy podać polecenie

en: Your transaction was saved, rerun it with:
     yum load-transaction %s
pl: Transakcja została zapisana, można ją wykonać ponownie za pomocą:
     yum load-transaction %s

en: Yum Error: %s
pl: Błąd programu yum: %s

en: [PACKAGE...]
pl: [PAKIET...]

en: a downgrade
pl: zainstalowana poprzednia wersja

en: an update
pl: zaktualizowany

en: answer no for all questions
pl: odpowiada nie na wszystkie pytania

en: answer yes for all questions
pl: odpowiada tak na wszystkie pytania

en: archdist compared %s to %s on %s
      Winner: %s
pl: archdist porównało %s do %s na %s
      Zwycięzca: %s

en: base package %s is installed for %s
pl: podstawowy pakiet %s jest zainstalowany dla %s

en: be tolerant of errors
pl: toleruje błędy

en: better arch in po %s
pl: lepsze arch w po %s

en: cannot find tsflags or tsflags not integer.
pl: nie można odnaleźć tsflags lub nie jest liczbą całkowitą.

en: common prefix of %s between %s and %s
pl: wspólny przedrostek %s dla %s i %s

en: common sourcerpm %s and %s
pl: wspólny źródłowy pakiet RPM %s i %s

en: config file location
pl: położenie pliku konfiguracji

en: control whether color is used
pl: kontroluje użycie kolorów

en: debugging output level
pl: poziom wyjścia debugowania

en: debugging output level for rpm
pl: poziom wyjścia debugowania dla programu RPM

en: disable Yum plugins
pl: wyłącza wtyczki programu yum

en: disable exclude from main, for a repo or for everything
pl: wyłącza wykluczanie z głównego, dla repozytorium lub wszystkiego

en: disable gpg signature checking
pl: wyłącza sprawdzanie podpisu GPG

en: disable one or more repositories (wildcards allowed)
pl: wyłącza jedno lub więcej repozytoriów (wieloznaczniki są dozwolone)

en: disable plugins by name
pl: wyłącza wtyczki po nazwie

en: disabled
pl: wyłączone

en: doConfigSetup() will go away in a future version of Yum.
pl: doConfigSetup() zostanie usunięte w przyszłych wersjach programu yum.

en: doGroupSetup() will go away in a future version of Yum.
pl: doGroupSetup() zostanie usunięte w przyszłych wersjach programu yum.

en: doRepoSetup() will go away in a future version of Yum.
pl: doRepoSetup() zostanie usunięte w przyszłych wersjach programu yum.

en: doRpmDBSetup() will go away in a future version of Yum.
pl: doRpmDBSetup() zostanie usunięte w przyszłych wersjach programu yum.

en: doSackSetup() will go away in a future version of Yum.
pl: doSackSetup() zostanie usunięte w przyszłych wersjach programu yum.

en: doTsSetup() will go away in a future version of Yum.
pl: doTsSetup() zostanie usunięte w przyszłych wersjach programu yum.

en: doUpdateSetup() will go away in a future version of Yum.
pl: doUpdateSetup() zostanie usunięte w przyszłych wersjach programu yum.

en: don't update, just download
pl: bez aktualizowania, tylko pobieranie

en: downgrade a package
pl: Instaluje poprzednią wersję pakietu

en: enable obsoletes processing during updates
pl: włącza przetwarzanie przestarzałych pakietów podczas aktualizacji

en: enable one or more repositories (wildcards allowed)
pl: włącza jedno lub więcej repozytoriów (wieloznaczniki są dozwolone)

en: enable plugins by name
pl: włącza wtyczki po nazwie

en: enabled
pl: włączone

en: erased
pl: usunięty

en: error output level
pl: poziom wyjścia błędów

en: exclude package(s) by name or glob
pl: wyklucza pakiety po nazwie lub wyrażeniu regularnym

en: exiting because --downloadonly specified
pl: kończenie działania, ponieważ podano opcję --downloadonly

en: future rpmdb ver mismatched saved transaction version,
pl: przyszła wersja RPMDB nie zgadza się z zapisaną wersją transakcji,

en: has installed conflicts
pl: posiada zainstalowane konflikty

en: has missing requires of
pl: posiada brakujące wymagania

en: installed
pl: zainstalowany

en: installed conflict
pl: zainstalowano konflikt

en: load a saved transaction from filename
pl: wczytuje zapisaną transakcję z nazwy pliku

en: loading transaction from %s
pl: wczytywanie transakcji z %s

en: looking for %s as a requirement of %s
pl: wyszukiwanie %s jako wymagania %s

en: maximum command wait time
pl: maksymalny czas oczekiwania na polecenie

en: missing requires
pl: brak wymaganych

en: no
pl: nie

en: obsoleted
pl: zastąpiony

en: obsoleting
pl: zastępowany

en: package %s was not marked in group %s
pl: pakiet %s nie został oznaczony w grupie %s

en: package fails checksum but caching is enabled for %s
pl: sprawdzenie sum kontrolnych pakietu się nie powiodło, ale zapisywanie w pamięci podręcznej dla %s jest włączone

en: package: %s
pl: pakiet: %s

en: plugins already initialised
pl: wtyczki zostały już zainicjowane

en: provides vercmp: %s
pl: dostarcza vercmp: %s

en: quiet operation
pl: mało komunikatów

en: registration of commands not supported
pl: rejestracja poleceń nie jest obsługiwana

en: reinstall a package
pl: Ponownie instaluje pakiet

en: reinstalled
pl: ponownie zainstalowany

en: repo id
pl: identyfikator repozytorium

en: repo name
pl: nazwa repozytorium

en: repo object for repo %s lacks a _resetSack method
pl: obiekt repozytorium %s nie posiada metody _resetSack

en: requires minimal: %d
pl: wymaga minimum: %d

en: rpmdb ver mismatched saved transaction version,
pl: wersja RPMDB nie zgadza się z zapisaną wersją transakcji,

en: run entirely from system cache, don't update cache
pl: uruchamia wyłącznie z pamięci podręcznej systemu i nie aktualizuje jej

en: searchPackages() will go away in a future version of Yum.                      Use searchGenerator() instead.
pl: searchPackages()  zostanie usunięte w przyszłych wersjach programu yum.                      Zamiast tego należy użyć searchGenerator().

en: searching in file entries
pl: wyszukiwanie we wpisach plików

en: searching in provides entries
pl: wyszukiwanie we wpisach dostarczania

en: searching package %s
pl: wyszukiwanie pakietu %s

en: set arbitrary config and repo options
pl: ustawia bezwzględne opcje konfiguracji i repozytoriów

en: set install root
pl: ustawia roota instalacji

en: set value of $releasever in yum config and repo files
pl: ustawia wartość zmiennej $releasever w konfiguracji programu yum i plikach repozytoriów

en: show Yum version and exit
pl: wyświetla wersję programu yum i kończy pracę

en: show duplicates, in repos, in list/search commands
pl: wyświetla duplikaty w repozytoriach w poleceniach list/search

en: show this help message and exit
pl: wyświetla ten komunikat pomocy i kończy pracę

en: skip packages with depsolving problems
pl: pomija pakiety mające problemy z rozwiązaniem zależności

en: specifies an alternate directory to store packages
pl: określa alternatywny katalog do przechowywania pakietów

en: status
pl: stan

en: therefore this repo cannot be reset.
pl: więc to repozytorium nie może zostać przywrócone.

en: two
pl: dwóch

en: updated
pl: zaktualizowany

en: user interrupt
pl: przerwane przez użytkownika

en: using local copy of %s
pl: używanie lokalnej kopii %s

en: verbose operation
pl: dużo komunikatów

en: y
pl: t

en: yes
pl: tak
