Yum - en to nl_NL translation catalogue (668 entries)

en: 
    
    
     CA Key: %s
     Failing repo is: %s
     GPG Keys are configured as: %s
nl_NL: 
    
    
     CA Sleutel: %s
     Falende repo is: %s
     GPG Sleutels zijn geconfigureerd als: %s

en: 
    
    
     Failing package is: %s
     GPG Keys are configured as: %s
nl_NL: 
    
    
     Falende pakket is: %s
     GPG Sleutels zijn geconfigureerd als: %s

en: 
    
    %s: %s option requires an argument
nl_NL: 
    
    %s: %s optie vereist een argument

en: 
    
    Exiting on Broken Pipe
nl_NL: 
    
    Beëindigen vanwege Broken Pipe

en: 
    
    Exiting on user cancel
nl_NL: 
    
    Beëindigen vanwege afbreken door gebruiker

en: 
    
    Exiting on user cancel.
nl_NL: 
    
    Ophouden vanwege afbreken door gebruiker.

en: 
    
    aliases:
nl_NL: 
    aliassen:

en: 
            Not found
nl_NL: 
            Niet gevonden

en: 
        Requires: %s
nl_NL: 
         Vereist: %s

en: 
     Current download cancelled, %sinterrupt (ctrl-c) again%s within %s%s%s seconds
    to exit.
nl_NL: 
    Huidige download geannuleerd, %sinterrupt (ctrl-c) nogmaals%s binnen %s%s%s seconden 
    om af te sluiten.

en: 
    Dependencies Resolved
nl_NL: 
    Afhankelijkheden opgelost

en: 
    Environment Group: %s
nl_NL: 
    Omgevingsgroep: %s

en: 
    Group: %s
nl_NL: 
    Groep: %s

en: 
    Packages skipped because of dependency problems:
nl_NL: 
    Pakketten overgeslagen vanwege afhankelijkheidsproblemen:

en: 
    Transaction Summary
    %s
nl_NL: 
    Transactie Samenvatting
    %s

en: 
    You have enabled checking of packages via GPG keys. This is a good thing. 
    However, you do not have any GPG public keys installed. You need to download
    the keys for packages you wish to install and install them.
    You can do that by running the command:
        rpm --import public.gpg.key
    
    
    Alternatively you can specify the url to the key you would like to use
    for a repository in the 'gpgkey' option in a repository section and yum 
    will install it for you.
    
    For more information contact your distribution or package provider.
nl_NL: 
    Je hebt het controleren van pakketten via GPG-sleutes aanstaan. Dat is een goede keuze.
    Je hebt echter geen publieke GPG-sleutels geïnstalleerd.
    Download sleutels voor pakketten die je wilt installeren en
    importeer deze daarna.
    Importeren kan je doen met het commando:
        rpm --import public.gpg.key
    
    
    Alternatief is, de URL van de sleutel van de repo die je wil gebruiken, als 'gpgkey'-optie opnemen in een repo-sectie.
    Yum installeert deze dan 'automagisch' voor u.
    
    Informeer bij de mensen van je distributie of van het pakket.

en:      replacing  %s%s%s.%s %s
nl_NL:     vervangen van %s%s%s.%s%s

en:     %s from %s
nl_NL:     %s van %s

en:     Started: %s - %s ago
nl_NL:     Gestart: %s - %s geleden

en:     State  : %s, pid: %d
nl_NL:     Status  : %s, pid: %d

en:    Unsatisfied dependency
nl_NL:    Onvervulde afhankelijkheid

en:   * Maybe you meant:
nl_NL:   * Misschien heb je hier bedoeld:

en:   At least %dMB more space needed on the %s filesystem.
     |   At least %dMB more space needed on the %s filesystem.
nl_NL[0]:   Minstens %d MB meer ruimte nodig op het bestandssysteem %s.
nl_NL[1]:   Minstens %d MB meer ruimte nodig op  bestandssysteem  %s.

en:   Built    : %s at %s
nl_NL:   Gebouwd    : %s op %s

en:   Committed: %s at %s
nl_NL:   Ingediend: %s op %s

en:   Full name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
nl_NL:   Volledige naam en opsomming matches %sonly%s, gebruik "search all" voor alles.

en:   Installed: %s-%s at %s
nl_NL:   Geïnstalleerd: %s-%s op %s

en:   Name and summary matches %smostly%s, use "search all" for everything.
nl_NL:   Naam en opsomming matches %smostly%s, gebruik "search all" voor alles.

en:   Name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
nl_NL:   Naam en opsomming matches %sonly%s, gebruik "search all" voor alles.

en:   No dependencies for this package
nl_NL:   Geen afhankelijkheden voor dit pakket

en:   The other application is: %s
nl_NL:   De andere toepassing is: %s

en:   The other application is: PackageKit
nl_NL:   De andere toepassing is: PackageKit

en:   Updated    :
nl_NL:   Bijgewerkt :

en:   dependency: %s
nl_NL:   afhankelijkheid: %s

en:  (from %s)
nl_NL:  (van %s)

en:  Conditional Packages:
nl_NL:  Voorwaardelijke Pakketten:

en:  Default Packages:
nl_NL: Standaard Pakketten:

en:  Description: %s
nl_NL:  Beschrijving: %s

en:  Environment-Id: %s
nl_NL: Omgevings-id: %s

en:  Group   :
nl_NL:  Groep   :

en:  Installed Groups:
nl_NL: Geïnstalleerde groepen:

en:  Installed Packages:
nl_NL:  Geïnstalleerde Pakketten:

en:  Language: %s
nl_NL:  Taal: %s

en:  Loser(with %d): %s
nl_NL:  Verliezer (met %d): %s

en:  Mandatory Groups:
nl_NL: Verplichte groepen:

en:  Mandatory Packages:
nl_NL:  Verplichte pakketten:

en:  Mini usage:
nl_NL:  Minimaal gebruik:

en:  Multilib version problems found. This often means that the root
    cause is something else and multilib version checking is just
    pointing out that there is a problem. Eg.:
    
      1. You have an upgrade for %(name)s which is missing some
         dependency that another package requires. Yum is trying to
         solve this by installing an older version of %(name)s of the
         different architecture. If you exclude the bad architecture
         yum will tell you what the root cause is (which package
         requires what). You can try redoing the upgrade with
         --exclude %(name)s.otherarch ... this should give you an error
         message showing the root cause of the problem.
    
      2. You have multiple architectures of %(name)s installed, but
         yum can only see an upgrade for one of those arcitectures.
         If you don't want/need both architectures anymore then you
         can remove the one with the missing update and everything
         will work.
    
      3. You have duplicate versions of %(name)s installed already.
         You can use "yum check" to get yum show these errors.
    
    ...you can also use --setopt=protected_multilib=false to remove
    this checking, however this is almost never the correct thing to
    do as something else is very likely to go wrong (often causing
    much more problems).
nl_NL:  'Multilib-versie'-probleem gevonden. Dit betekent meestal dat de
    hoofdoorzaak ergens anders ligt en 'multilib versie'-controle er
    slechts op wijst dat er een probleem is, b.v.:
    
      1. U hebt een upgrade voor %(name)s. Deze mist een afhanke-
         lijkheid dat een ander pakket nodig heeft. Yum probeert dit op te
         lossen met het installeren van een oudere versie van %(name)s met
         een andere architectuur. Indien u de foute architectuur uitsluit
         meldt yum u wat de hoofdoorzaak is (welk pakket wat
         nodig heeft). U kunt proberen de upgrade opnieuw te doen met
         --exclude %(name)s.otherarch ... dit zou een foutmelding moeten
         geven met de hoofdoorzaak van het probleem vermeld.
    
      2. U hebt meerdere architecturen van %(name)s geïnstalleerd, maar
         yum kan alleen een upgrade van één van beide zien.
         Indien u beide architecturen niet meer wilt/nodig hebt, kunt
         u degene met de missende afhankelijkheid verwijderen en alles
         zal weer werken.
    
      3. U hebt al identieke versies van %(name)s geïnstalleerd.
         U kunt "yum check" gebruiken om yum deze fouten te laten melden.
    
    ...u kunt ook --setopt=protected_multilib=false gebruiken om deze
    check uit te schakelen. Dit is echter vrijwel nooit een goede oplossing,
    omdat iets anders zeer waarschijnlijk niet goed zal gaan (meestal 
    geeft dat veel, veel meer problemen).

en:  Optional Groups:
nl_NL: Optionele groepen:

en:  Optional Packages:
nl_NL:  Optionele pakketten:

en:  Packages:
nl_NL:  Pakketten:

en:  Winner: %s
nl_NL:  Winnaar: %s

en:  You could try running: rpm -Va --nofiles --nodigest
nl_NL:  Je zou kunnen proberen: rpm -Va --nofiles --nodigest

en:  You could try using --skip-broken to work around the problem
nl_NL:  Je zou kunnen proberen met behulp van --skip-broken het probleem te omzeilen

en:  Yum checks failed: %s
nl_NL:  Yum controles is mislukt: %s

en:  Yum version groups:
nl_NL:  Yum versie groepen:

en:  aborting.
nl_NL: afbreken.

en:  ignoring, as requested.
nl_NL:  negeren, zoals gevraagd.

en:  ignoring, as requested. You must redepsolve!
nl_NL:  negeren, zoals gevraagd. U moet afhankelijkheden opnieuw oplossen!

en: %d %s file removed | %d %s files removed
nl_NL[0]: %d %s bestand verwijderd
nl_NL[1]: %d %s bestanden verwijderd

en: %d package marked for Distribution Synchronization | %d packages marked for Distribution Synchronization
nl_NL[0]: %d pakket gemarkeerd voor Distributie Synchronisatie
nl_NL[1]: %d pakketten gemarkeerd voor Distributie Synchronisatie

en: %d package marked for Update | %d packages marked for Update
nl_NL[0]: %d pakket gemarkeerd voor update
nl_NL[1]: %d pakketten gemarkeerd voor update

en: %d package marked for removal | %d packages marked for removal
nl_NL[0]: %d pakketten gemarkeerd voor verwijdering
nl_NL[1]: %d pakketten gemarkeerd voor verwijdering

en: %d package to Install | %d packages to Install
nl_NL[0]: %d pakket te installeren
nl_NL[1]: %d pakketten te installeren

en: %d package to downgrade | %d packages to downgrade
nl_NL[0]: %d pakket te downgraden
nl_NL[1]: %d pakketten te downgraden

en: %d package to install | %d packages to install
nl_NL[0]: %d pakket om te installeren
nl_NL[1]: %d pakketten om te installeren

en: %d package to reinstall | %d packages to reinstall
nl_NL[0]: %d pakket te herinstalleren
nl_NL[1]: %d pakketten te herinstalleren

en: %d package to remove | %d packages to remove
nl_NL[0]: %d pakket te verwijderen
nl_NL[1]: %d pakketten te verwijderen

en: %d package to remove/reinstall | %d packages to remove/reinstall
nl_NL[0]: %d pakket te verwijderen/te herinstalleren
nl_NL[1]: %d pakketten te verwijderen/te herinstalleren

en: %d package to remove/sync | %d packages to remove/sync
nl_NL[0]: %d pakket te verwijderen/sync
nl_NL[1]: %d pakketten te verwijderen/sync

en: %d package to update | %d packages to update
nl_NL[0]: %d pakket te updaten
nl_NL[1]: %d pakketten te updaten

en: %s already in ts, skipping this one
nl_NL: %s reeds in transactieset, deze wordt overgeslagen

en: %s converted to install
nl_NL: %s omgezet om te installeren

en: %s file %s removed
nl_NL: %s bestand verwijderd %s

en: %s has been visited already and cannot be removed.
nl_NL: %s is al bezocht en kan niet worden verwijderd.

en: %s has no user-installed revdeps.
nl_NL: %s heeft geen door gebruiker geïnstalleerd revdeps.

en: %s has revdep %s which was user-installed.
nl_NL: %s heeft revdep %s en was gebruiker-geïnstalleerd.

en: %s is a duplicate with %s
nl_NL: %s is een duplicaat van %s

en: %s is in providing packages but it is already installed, removing.
nl_NL: %s is aanwezig in klaargezette pakketten, maar is al geïnstalleerd, verwijderen.

en: %s is needed by a package to be installed.
nl_NL: %s moet voor dit pakket al zijn geïnstalleerd

en: %s is obsoleted by %s
nl_NL: %s is ouder dan %s

en: %s obsoletes %s
nl_NL: %s is nieuwer dan %s

en: %s provides %s but it cannot be found
nl_NL: %s bevat %s, maar kan niet worden gevonden

en: %s removed
nl_NL: Verwijderd %s

en: %s requires %s
nl_NL: %s vereist %s

en: %s requires: %s
nl_NL: %s vereist: %s

en: %s second(s) (last: %s)
nl_NL: %s second(en) (vorige: %s)

en: %s was supposed to be installed but is not!
nl_NL: %s zou worden geïnstalleerd, maar werd het niet!

en: %s was supposed to be removed but is not!
nl_NL: %s moest worden verwijderd, maar werd het niet!

en: %s: No additional data found by this name
nl_NL: %s: Geen aanvullende gegevens gevonden met deze naam

en: %s: does not update installed package.
nl_NL: %s: is geen update voor geïnstalleerd pakket.

en: (%u days)
nl_NL: (%u dagen)

en: (%u hours)
nl_NL: (%u uur)

en: (%u minutes)
nl_NL: (%u minuten)

en: (%u seconds)
nl_NL: (%u seconden)

en: ** Found %d pre-existing rpmdb problem(s), 'yum check' output follows:
nl_NL: ** %d reeds bestaande rpmdb problem(en) gevonden, 'yum check' output geeft:

en: ---> Downloading header for %s to pack into transaction set.
nl_NL: ---> Downloaden header voor %s om in de transactie op te nemen.

en: ---> Keeping package: %s due to %s
nl_NL: ---> Behouden van pakket: %s vanwege %s

en: ---> Package %s.%s %s:%s-%s will be %s
nl_NL: ---> Pakket %s.%s %s:%s-%s wordt %s

en: --> Finding unneeded leftover dependencies
nl_NL: --> Vinden van overbodige achtergebleven afhankelijkheden

en: --> Finished Dependency Resolution
nl_NL: --> Klaar met oplossen afhankelijkheden

en: --> Populating transaction set with selected packages. Please wait.
nl_NL: --> De transactieset wordt met de geselecteerde pakketten gevuld. Een ogenblikje geduld.

en: --> Processing Conflict: %s conflicts %s
nl_NL: --> Verwerking Conflict: %s %s conflicteren

en: --> Processing Dependency: %s for package: %s
nl_NL: --> Verwerking afhankelijkheid: %s voor pakket: %s

en: --> Restarting Dependency Resolution with new changes.
nl_NL: --> Herstarten Oplossen Afhankelijkheden met de nieuwe gegevens

en: --> Running transaction check
nl_NL: --> Transactiecontrole uitvoeren

en: --> Unresolved Dependency: %s
nl_NL: --> Onopgeloste afhankelijkheid: %s

en: --color takes one of: auto, always, never
nl_NL: --color   kies uit: auto, always, never

en: --installroot must be an absolute path: %s
nl_NL: --installroot moet een absoluut pad zijn: %s

en: Aborted
nl_NL: Afgebroken

en: Action(s)
nl_NL: Actie(s)

en: Adding Package %s in mode %s
nl_NL: Toevoegen van pakket %s in %s modus

en: Adding group file from repository: %s
nl_NL: Toevoegen van groep-bestand uit repository: %s

en: Adding package %s from group %s
nl_NL: Toevoegen van pakket %s uit de groep %s

en: Adding tags from repository: %s
nl_NL: Toevoegen van tags van repository: %s

en: Additional non-default information stored: %d
nl_NL: Extra niet-standaardinfo opgeslagen: %d

en: Altered
nl_NL: Veranderd

en: Another app is currently holding the yum lock; exiting as configured by exit_on_lock
nl_NL: Een andere toepassing heeft op dit moment yum gelocked; Stoppen zoals geconfigureerd door exit_on_lock

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Available Environment Groups:
nl_NL: Beschikbare omgevingsgroepen:

en: Available Groups:
nl_NL: Beschikbare groepen:

en: Available Language Groups:
nl_NL: Beschikbare Taal Groepen:

en: Available Packages
nl_NL: Beschikbare pakketten

en: Available additional history information:
nl_NL: Beschikbare extra historische informatie:

en: Available:
nl_NL: Beschikbaar:

en: Bad %s argument %s.
nl_NL: Slecht %s argument %s.

en: Bad transaction ID given
nl_NL: Onjuiste transactie-ID opgegeven

en: Bad transaction IDs, or package(s), given
nl_NL: Slechte transactie-ID's, of pakket(ten), gegeven

en: Begin time     :
nl_NL: Starttijd      :

en: Begin time  :
nl_NL: Begin tijd  :

en: Best Order: %s
nl_NL: De beste keus: %s

en: Building updates object
nl_NL: Opbouwen updates object

en: Buildtime   : %s
nl_NL: Bouwtijd    : %s

en: Can't create lock file; exiting
nl_NL: Kan geen lock-bestand aanmaken; verlaten

en: Cannot add package %s to transaction. Not a compatible architecture: %s
nl_NL: Kan pakket %s niet toevoegen aan transactie. Geen compatibele architectuur: %s

en: Cannot find an update path for dep for: %s
nl_NL: Kan geen update-pad voor afhankelijkheden vinden voor: %s

en: Cannot install package %s. It is obsoleted by installed package %s
nl_NL: Kan pakket %s niet installeren. Het al geïnstalleerde pakket %s is nieuwer

en: Cannot localinstall deltarpm: %s. Skipping.
nl_NL: Niet gelukt deltarpm lokaal te installeren: %s. Overslaan.

en: Cannot open file: %s. Skipping.
nl_NL: Kan bestand niet openen: %s. Overslaan.

en: Cannot open: %s. Skipping.
nl_NL: Kan niet openen: %s. Overslaan.

en: Cannot remove %s
nl_NL: Kan %s niet verwijderen

en: Cannot remove %s file %s
nl_NL: Kan niet verwijderen %s bestand %s

en: Changed by     :
nl_NL: Gewijzigd door :

en: Changed by  : %s
nl_NL: Gewijzigd door    : %s

en: Check for available package updates
nl_NL: Controleren beschikbaarheid update-pakketten

en: Check for problems in the rpmdb
nl_NL: Controleer op problemen in de rpmdb

en: Checking deps for %s
nl_NL: Controleren afhankelijkheden voor %s

en: Checking for virtual provide or file-provide for %s
nl_NL: Controleren op virtuele levering dan wel bestand-levering voor %s

en: Cleaning repos:
nl_NL: Opschonen repo's:

en: Cleaning up Everything
nl_NL: Alles opruimen

en: Cleaning up Headers
nl_NL: Headers opruimen

en: Cleaning up Packages
nl_NL: Pakketten opruimen

en: Cleaning up cached rpmdb data
nl_NL: Cache rpmdb data

en: Cleaning up database cache
nl_NL: Database cache schonen

en: Cleaning up expire-cache metadata
nl_NL: Expire-cache metadata

en: Cleaning up plugins
nl_NL: Plugins schonen

en: Cleaning up xml metadata
nl_NL: Xml metadata

en: Cleanup
nl_NL: Opruimen

en: Command "%s" already defined
nl_NL: Opdracht "%s" is al gedefinieerd

en: Command Line   :
nl_NL: Commando Lijn   :

en: Command line
nl_NL: Commando lijn

en: Commit Time    :
nl_NL: Commit Tijd    :

en: Committer   : %s
nl_NL: Indiener    : %s

en: Committime  : %s
nl_NL: Ingediend op: %s

en: Complete!
nl_NL: Compleet!

en: Config Error: %s
nl_NL: Configuratiefout: %s

en: Configuration file %s not found
nl_NL: Configuratiebestand %s niet gevonden

en: Could not access/read saved transaction %s : %s
nl_NL: Kon geen toegang krijgen tot/lezen opgeslagen transactie %s: %s

en: Could not create lock at %s: %s
nl_NL: Kon geen lock maken op %s: %s

en: Could not find txmbr: %s from origin: %s
nl_NL: Kon txmbr niet vinden: %s van herkomst: %s

en: Could not find txmbr: %s in state %s
nl_NL: Kon txmbr niet vinden: %s in status %s

en: Could not open RPM database for reading. Perhaps it is already in use?
nl_NL: RPM-database kan niet worden geopend om te lezen. Misschien al in gebruik?

en: Could not open lock %s: %s
nl_NL: Kon lock %s niet openen: %s

en: Could not perform checksum
nl_NL: Kon checksum niet uitvoeren

en: Could not run transaction.
nl_NL: Transactie kon niet worden uitgevoerd.

en: Could not save transaction file %s: %s
nl_NL: Kon transactiebestand %s niet opslaan: %s

en: Could not set cachedir: %s
nl_NL: Kon cachedir niet instellen: %s

en: Counts      :
nl_NL: Telling     :

en: Damaged Header %s
nl_NL: Beschadigde Header %s

en: Date and time
nl_NL: Datum en tijd

en: Dep-Install
nl_NL: Dep-Installeren

en: Dependencies not solved. Will not save unresolved transaction.
nl_NL: Afhankelijkheden niet opgelost. Zal een transactie met onopgeloste afhankelijkheden niet opslaan.

en: Dependency Installed
nl_NL: Afhankelijkheid geïnstalleerd

en: Dependency Process ending
nl_NL: Proces Afhankelijkheid beëindigen

en: Dependency Removed
nl_NL: Afhankelijkheid verwijderd

en: Dependency Updated
nl_NL: Afhankelijkheid bijgewerkt

en: Dependent package | Dependent packages
nl_NL[0]: Afhankelijk pakket
nl_NL[1]: Afhankelijke pakketten

en: Description :
nl_NL: Beschrijving:

en: Didn't install any keys
nl_NL: Er werden geen sleutels geïnstalleerd

en: Didn't install any keys for repo %s
nl_NL: Er werden geen sleutels geïnstalleerd voor repo %s

en: Discarding non-comparable pkg %s.%s
nl_NL: Afwijzen van niet-vergelijkbare pkg %s.%s

en: Disk Requirements:
nl_NL: Hardeschijf-vereisten:

en: Display a helpful usage message
nl_NL: Toon een hulpvaardig gebruiksbericht

en: Display a version for the machine and/or available repos.
nl_NL: Toon een versie voor de machine en/of beschikbare repos.

en: Display details about a package or group of packages
nl_NL: Weergeven details van pakket of een groep pakketten

en: Display the configured software repositories
nl_NL: Toon de geconfigureerde software repositories

en: Display, or use, the groups information
nl_NL: Toon, of gebruik, de groepen-informatie

en: Display, or use, the transaction history
nl_NL: Toon, of gebruik, de transactiegeschiedenis

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Downgraded By
nl_NL: Downgraded door

en: Downloading Packages:
nl_NL: Downloaden Pakketten:

en: ERROR You need to update rpm to handle:
nl_NL: FOUT U moet rpm bijwerken om het op te lossen:

en: ERROR with transaction check vs depsolve:
nl_NL: FOUT bij transactiecheck ten opzichte van afhankelijkheidsoplossing:

en: End rpmdb      :
nl_NL: Einde rpmdb    :

en: End time       :
nl_NL: Eindtijd       :

en: End time    :
nl_NL: Eindtijd    :

en: Erase
nl_NL: Wissen

en: Erased
nl_NL: Gewist

en: Erased: %s
nl_NL: Verwijderd: %s

en: Erasing
nl_NL: Wissen

en: Error Downloading Packages:
nl_NL: Fout Downloaden Pakketten:

en: Error Summary
    -------------
nl_NL: Samenvatting Fouten
    -------------

en: Error opening rpm %s - error %s
nl_NL: Fout bij het openen van rpm %s - fout %s

en: Error: %s
nl_NL: Fout: %s

en: Error: Need a group or list of groups
nl_NL: Fout: Een groep of lijst van groepen nodig

en: Error: Need an item to match
nl_NL: Fout: Item om te vergelijken nodig

en: Error: Need at least two packages to %s
nl_NL: Fout: Tenminste twee pakketten nodig om %s

en: Error: Need to pass a list of pkgs to %s
nl_NL: Fout: Lijst van Pkgs nodig om door te geven aan %s

en: Error: Need to pass a repoid. and command to %s
nl_NL: Fout: Moet een repo-id en commando doorgeven aan %s

en: Error: Need to pass a single valid repoid. to %s
nl_NL: Fout: Moet een enkel, geldig repo-id doorgeven aan %s

en: Error: No Packages found for:
      %s
nl_NL: Fout: Geen pakketten gevonden voor:
      %s

en: Error: Repo %s is not enabled
nl_NL: Fout: Repo %s is niet ingeschakeld

en: Error: clean requires an option: %s
nl_NL: Fout: clean vereist een optie: %s

en: Error: invalid clean argument: %r
nl_NL: Fout: ongeldige clean argument: %r

en: Error: invalid output state: %s for %s
nl_NL: Fout: ongeldige out-put status: %s voor %s

en: Error: more than one file given as argument to shell.
nl_NL: Fout: meer dan één bestand gegeven als argument aan shell.

en: Errors were encountered while downloading packages.
nl_NL: Fouten tegengekomen tijdens het downloaden van pakketten.

en: Errors:
nl_NL: Fouten:

en: Examining %s: %s
nl_NL: Onderzoeken %s: %s

en: Examining revdeps of %s
nl_NL: Onderzoeken revdeps van %s

en: Excluding %s
nl_NL: Uitsluiten %s

en: Existing lock %s: another copy is running as pid %s.
nl_NL: Bestaande lock %s: een ander exemplaar wordt uitgevoerd met PID %s.

en: Exiting on user Command
nl_NL: Ophouden op commando van gebruiker

en: Extra Packages
nl_NL: Extra pakketten

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Failed to add Pkg Tags for repository: %s - %s
nl_NL: Niet gelukt Pkg Tags toe te voegen voor repository: %s -%s

en: Failed to add groups file for repository: %s - %s
nl_NL: Niet gelukt groepen-bestand toe te voegen voor repository: %s - %s

en: Failed to downgrade: %s
nl_NL: Mislukt downgraden: %s

en: Failed to remove transaction file %s
nl_NL: Niet gelukt transactiebestand %s te verwijderen

en: Failed to retrieve group file for repository: %s
nl_NL: Groepbestand ophalen voor repository %s is niet gelukt

en: Failed to upgrade: %s
nl_NL: Bijwerken mislukt van: %s

en: Failure:
nl_NL: Falen:

en: Failures:
nl_NL: Mislukkingen:

en: File %s given as argument to shell does not exist.
nl_NL: Bestand %s gegeven als argument aan shell bestaat niet.

en: Filename    : %s
nl_NL: Bestandsnaam: %s

en: Filename passed to shell: %s
nl_NL: Bestandsnaam doorgegeven aan shell: %s

en: Find what package provides the given value
nl_NL: Uitzoeken welk pakket de opgegeven waarde bevat

en: Finding dependencies:
nl_NL: Opzoeken van afhankelijkheden:

en: Found more than one transaction ID!
nl_NL: Vond meer dan één transactie ID!

en: Found txmbr in unknown current state: %s
nl_NL: Trof txmbr in onbekende huidige status aan: %s

en: From repo      :
nl_NL: Van repo       :

en: From repo   : %s
nl_NL: Van  repo   : %s

en: GPG key at %s (0x%s) is already imported
nl_NL: GPG-sleutel op %s (0x%s) is reeds geïmporteerd

en: GPG key at %s (0x%s) is already installed
nl_NL: GPG sleutel %s (0x%s) is al geïnstalleerd

en: GPG key parsing failed: key does not have value %s
nl_NL: GPG sleutel parsing faalde: sleutel heeft geen waarde %s

en: GPG key retrieval failed:
nl_NL: GPG sleutel ophalen mislukte:

en: GPG key signature on key %s does not match CA Key for repo: %s
nl_NL: GPG key signature van sleutel %s komt niet overeen met de CA Key van repo: %s

en: GPG key signature verified against CA Key(s)
nl_NL: GPG key geverifieerd middels CA Key(s)

en: Generate the metadata cache
nl_NL: Genereer de metadata-cache

en: Getting group metadata
nl_NL: Verkrijgen groep metadata

en: Getting pkgtags metadata
nl_NL: Verkrijgen pkgtags metadata

en: Got an empty Header, something has gone wrong
nl_NL: Verkreeg een lege Header, iets is er mis gegaan

en: Group %s does have %u conditional packages, which may get installed.
nl_NL: Groep %s heeft %u voorwaardelijk pakketten, welke zouden kunnen worden geïnstalleerd.

en: Group-Available:
nl_NL: Groep-Beschikbaar:

en: Group-Installed:
nl_NL: Groep-Geïnstalleerd:

en: Header cannot be opened or does not match %s, %s.
nl_NL: Header kan niet worden geopend of komt niet overeen met %s, %s.

en: Header is not complete.
nl_NL: Header is niet compleet.

en: Header not in local cache and caching-only mode enabled. Cannot download %s
nl_NL: Header niet in lokale cache aanwezig en caching-only modus ingeschakeld. Kan %s niet downloaden

en: Import of key(s) didn't help, wrong key(s)?
nl_NL: Import van sleutel(s) heeft niet geholpen, verkeerde sleutel(s)?

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     From       : %s
nl_NL: Importeren %s sleutel 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     Van        : %s

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     Package    : %s (%s)
     From       : %s
nl_NL: Importeren %s sleutel 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     Pakket     : %s (%s)
     Van        : %s

en: Importing additional filelist information
nl_NL: Importeren van extra filelist informatie

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Install a local RPM
nl_NL: Installeren lokale RPM

en: Install a package or packages on your system
nl_NL: Installeer een pakket of pakketten op je systeem

en: Install time: %s
nl_NL: Installeertijd    : %s

en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: Installed Environment Groups:
nl_NL: Geïnstalleerde omgevingsgroepen:

en: Installed Groups:
nl_NL: Geïnstalleerd Groepen:

en: Installed Language Groups:
nl_NL: Geïnstalleerde Taalgroepen:

en: Installed Packages
nl_NL: Geïnstalleerde pakketten

en: Installed by   :
nl_NL: Geïnstalleerd door:

en: Installed by: %s
nl_NL: Geïnstalleerd door: %s

en: Installed package %s%s%s%s not available.
nl_NL: Geïnstalleerd pakket %s %s %s %s niet beschikbaar.

en: Installed size: %s
nl_NL: Geïnstalleerde grootte: %s

en: Installed:
nl_NL: Geïnstalleerd:

en: Installing
nl_NL: Installeren

en: Installing for dependencies
nl_NL: Installeren vanwege afhankelijkheden

en: Instant (last: %s)
nl_NL: Instant (laatste: %s)

en: Insufficient space in download directory %s
        * free   %s
        * needed %s
nl_NL: Onvoldoende ruimte in download directory %s
        * vrij     %s
        * nodig %s

en: Invalid GPG Key from %s: %s
nl_NL: Ongeldige GPG sleutel van %s: %s

en: Invalid groups sub-command, use: %s.
nl_NL: Ongeldige groepen sub-commando, gebruik: %s.

en: Invalid history sub-command, use: %s.
nl_NL: Ongeldig geschiedenis sub-commando, gebruik: %s.

en: Invalid tsflag in config file: %s
nl_NL: Ongeldige tsflag in config bestand: %s

en: Invalid version flag from: %s
nl_NL: Ongeldige versie vlag van: %s

en: Is this ok [y/N]:
nl_NL: Is dit ok [y / N]:

en: Key %s import failed
nl_NL: Import sleutel %s faalde

en: Key import failed (code %d)
nl_NL: Importeren sleutel is mislukt (code %d)

en: Key imported successfully
nl_NL: Sleutel succesvol geïmporteerd

en: Last 2 weeks
nl_NL: Laatste 2 weken

en: Last 3 months
nl_NL: Laatste 3 maanden

en: Last 6 months
nl_NL: Laatste 6 maanden

en: Last day
nl_NL: Gisteren

en: Last week
nl_NL: Vorige week

en: Last year
nl_NL: Afgelopen jaar

en: License        :
nl_NL: Licentie       :

en: License     :
nl_NL: Licentie    :

en: License     : %s
nl_NL: Licentie    : %s

en: List a package or groups of packages
nl_NL: Toon een pakket of groepen van pakketten

en: List a package's dependencies
nl_NL: Toon pakketafhankelijkheden

en: Loaded plugins:
nl_NL: Geladen plugins:

en: Loading "%s" plugin
nl_NL: Laden van "%s" plugin

en: Login user
nl_NL: Login gebruiker

en: Making cache files for all metadata files.
nl_NL: Maken van cache-bestanden voor alle metadata bestanden.

en: Mar
nl_NL: Mrt

en: Marking %s as an update to %s
nl_NL: Markeren %s als een update voor %s

en: Marking %s to be installed
nl_NL: Markeren %s om te installeren

en: Matched from:
nl_NL: Match uit:

en: Matched: %s
nl_NL: Passend: %s

en: May
nl_NL: Mei

en: Member: %s
nl_NL: Lid: %s

en: Metadata Cache Created
nl_NL: Metadata Cache gemaakt

en: Mode for pkg providing %s: %s
nl_NL: Modus voor pkg-verstrekking van %s: %s

en: Mode is %s for provider of %s: %s
nl_NL: Modus is %s voor de leverancier van %s: %s

en: More than one identical match in sack for %s
nl_NL: Meer dan één identieke match in houder voor %s

en: Name        : %s%s%s
nl_NL: Naam        : %s %s %s

en: Needed Require has already been looked up, cheating
nl_NL: Benodigde Vereiste is al opgezocht, even vals spelen

en: Needed Require is not a package name. Looking up: %s
nl_NL: Benodigde Vereiste is geen pakketnaam. Opzoeken: %s

en: Never (last: %s)
nl_NL: Nooit (laatste: %s)

en: Newer
nl_NL: Nieuwer

en: No
nl_NL: Nee

en: No Environment named %s exists
nl_NL: Er bestaat geen omgeving met de naam %s

en: No Group named %s exists
nl_NL: Er bestaat geen groep met de naam %s

en: No Groups Available in any repository
nl_NL: Geen Groepen beschikbaar in welke repository dan ook

en: No Groups on which to run command
nl_NL: Geen groepen waarop commando uit te voeren is

en: No Match for argument: %s
nl_NL: Geen resultaat voor argument: %s

en: No Match for available package: %s
nl_NL: Geen match voor beschikbaar pakket: %s

en: No Matches found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: No Package found for %s
nl_NL: Geen pakket gevonden voor %s

en: No Packages Provided
nl_NL: Geen Pakketten Opgeleverd

en: No Packages marked for Distribution Synchronization
nl_NL: Geen pakketten gemarkeerd voor Distributie Synchronisatie

en: No Packages marked for Update
nl_NL: Geen pakketten gemarkeerd voor Bijwerken

en: No Packages marked for removal
nl_NL: Geen pakketten gemarkeerd voor verwijdering

en: No Transaction %s found
nl_NL: Geen transactie %s gevonden

en: No argument to shell
nl_NL: Geen argument voor shell

en: No getcwd() access in current directory, moving to /
nl_NL: Geen getcwd() toegang in huidige directory, ik ga naar /

en: No group data available for configured repositories
nl_NL: Geen groepsgegevens beschikbaar voor geconfigureerde repositories

en: No group named %s exists
nl_NL: Geen enkele groep met de naam %s bestaat

en: No header - huh?
nl_NL: Geen header - huh?

en: No help available for %s
nl_NL: Geen hulp beschikbaar voor %s

en: No matching Packages to list
nl_NL: Geen passende pakketten om te tonen

en: No other %s installed, adding to list for potential install
nl_NL: Geen ander %s geïnstalleerd, wordt toegevoegd aan de lijst van potentieel te installeren

en: No package %s%s%s available.
nl_NL: Geen pakket %s %s %s beschikbaar.

en: No package matched to remove: %s
nl_NL: Geen pakket aangetroffen om te verwijderen: %s

en: No package matched to upgrade: %s
nl_NL: Geen pakket aangetroffen om te upgraden: %s

en: No package named %s available to be installed
nl_NL: Geen pakket met de naam %s beschikbaar om te worden geïnstalleerd

en: No package(s) available to downgrade
nl_NL: Geen pakket(ten) beschikbaar om te downgraden

en: No package(s) available to install
nl_NL: Geen pakket(ten) beschikbaar om te installeren

en: No packages in any requested group available to install or update
nl_NL: Geen pakketten in welke gewenste groep dan ook beschikbaar om te installeren of bij te werken

en: No packages to remove from groups
nl_NL: Geen pakketten om uit de groepen te verwijderen

en: No plugin match for: %s
nl_NL: Geen plugin match voor: %s

en: No read/execute access in current directory, moving to /
nl_NL: Geen lezen/uitvoeren rechten in de huidige directory, verhuizen naar /

en: No saved transaction file specified.
nl_NL: Geen opgeslagen transactie bestand gespecificeerd.

en: No such command: %s. Please use %s --help
nl_NL: Een dergelijk commando bestaat niet: %s. Gebruik a.u.b. %s - help

en: No transaction ID given
nl_NL: Geen transactie-ID opgegeven

en: No transaction ID, or package, given
nl_NL: Geen transactie-ID, of pakket, opgegeven

en: No transactions
nl_NL: Geen transacties

en: No update paths found for %s. Failure due to requirement: %s!
nl_NL: Geen update-paden gevonden voor %s. Mislukt vanwege vereiste: %s!

en: No update paths found for %s. Failure!
nl_NL: Geen update paden gevonden voor %s. Faal!

en: Not Updating Package that is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
nl_NL: Niet Bijwerken pakket dat al verouderd is: %s.%s%s:%s-%s

en: Not Updating Package that is already updated: %s.%s %s:%s-%s
nl_NL: Niet Bijwerken pakket dat al bijgewerkt is: %s.%s%s:%s-%s

en: Not Updating Package that is obsoleted: %s
nl_NL: Niet Bijwerken pakket dat verouderd is: %s

en: Not a valid sub-command of %s
nl_NL: Geen geldig sub-commando van %s

en: Not available
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Not found given transaction ID
nl_NL: Opgegeven transactie-ID niet gevonden

en: Not installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Not loading "%s" plugin, as it is disabled
nl_NL: "%s" plug-in wordt niet geladen, staat uitgeschakeld

en: Nothing matches %s.%s %s:%s-%s from update
nl_NL: Niets komt overeen met %s.%s%s:%s-%s van update

en: Nothing specified to install
nl_NL: Niets aangemerkt om te installeren

en: Nothing to do
nl_NL: Niets te doen

en: Obsoleted
nl_NL: Aangemerkt als verouderd

en: Obsoleted By
nl_NL: Nieuwer pakket is:

en: Obsoleting
nl_NL: Als verouderd aanmerken

en: Obsoleting Packages
nl_NL: Als verouderd aangemerkte pakketten

en: Oct
nl_NL: Okt

en: Older
nl_NL: Ouder

en: Only Upgrade available on package: %s
nl_NL: Upgrade alleen beschikbaar voor het pakket: %s

en: Options Error: %s
nl_NL: Optiefout: %s

en: Other       :
nl_NL: Andere      :

en: Over a year ago
nl_NL: Ruim een ​​jaar geleden

en: PACKAGE...
nl_NL: PAKKET...

en: Package | Packages
nl_NL[0]: Pakket
nl_NL[1]: Pakketten

en: Package        :
nl_NL: Pakket         :

en: Package %s already installed and latest version
nl_NL: Pakket %s is reeds geïnstalleerd en de meest recente versie

en: Package %s installed and not available
nl_NL: Pakket %s geïnstalleerd en niet beschikbaar

en: Package %s is allowed multiple installs, skipping
nl_NL: Pakket %s is toegestaan ​​meerdere installaties te hebben, wordt overgeslagen

en: Package %s is already installed, skipping
nl_NL: Pakket %s is reeds geïnstalleerd, overslaan

en: Package %s is not signed
nl_NL: Pakket %s is niet ondertekend

en: Package %s is obsoleted by %s which is already installed
nl_NL: Pakket %s is ouder dan %s, dat reeds is geïnstalleerd

en: Package %s is obsoleted by %s, but obsoleting package does not provide for requirements
nl_NL: Pakket %s is ouder dan %s, maar nieuwer pakket voldoet niet aan de vereisten

en: Package %s is obsoleted by %s, trying to install %s instead
nl_NL: Pakket %s is ouder dan %s, zal dientengevolge pogen %s te installeren

en: Package %s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
nl_NL: Pakket %s is niet geïnstalleerd, en kan dus ook niet vernieuwd worden. Voer in de plaats daarvan yum install uit, om te installeren.

en: Package %s.%s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
nl_NL: Pakket %s.%s is niet geïnstalleerd, kan het dus niet vernieuwen. Voer in de plaats daarvan yum install uit om te installeren.

en: Package Object was not a package object instance
nl_NL: Pakket Object was niet een pakket objectinstantie

en: Package does not match checksum
nl_NL: Pakket komt niet overeen met checksum

en: Package does not match intended download.
nl_NL: Pakket komt niet overeen met bedoelde download

en: Package does not match intended download. Suggestion: run yum --enablerepo=%s clean metadata
nl_NL: Pakket komt niet overeen met voorgenomen download. Suggestie: voer yum --enablerepo=%s clean metadata uit

en: Package is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
nl_NL: Pakket is al verouderd: %s.%s%s:%s-%s

en: Package matching %s already installed. Checking for update.
nl_NL: Pakket dat overeenkomt met %s is al geïnstalleerd. Controleren op update.

en: Package tuple %s could not be found in packagesack
nl_NL: Pakket-tupel %s kon niet in pakkethouder gevonden worden

en: Package tuple %s could not be found in rpmdb
nl_NL: Pakket-tupel %s kon niet in rpmdb gevonden worden

en: Package(s) %s%s%s available, but not installed.
nl_NL: Pakket(ten) %s %s %s beschikbaar, maar niet geïnstalleerd.

en: Package(s) to install
nl_NL: Pakket(ten) te installeren

en: Package: %s
nl_NL: Pakket: %s

en: Package: %s  - already in transaction set
nl_NL: Pakket: %s  - reeds in transactie set

en: Package: %s - can't co-install with %s
nl_NL: Pakket: %s - kan niet co-installeren met %s

en: Packages Altered:
nl_NL: Pakketten veranderd:

en: Packages Skipped:
nl_NL: Pakketten overgeslagen:

en: Please report this error at %s
nl_NL: Meld deze fout a.u.b. op %s

en: Please report this error in %s
nl_NL: Meld deze fout in %s a.u.b.

en: Plugin "%s" can't be imported
nl_NL: Plugin "%s" kan niet worden geïmporteerd

en: Plugin "%s" doesn't specify required API version
nl_NL: Plugin "%s" geeft niet de vereiste API-versie aan

en: Plugin "%s" requires API %s. Supported API is %s.
nl_NL: Plugin "%s" vereist API %s. Ondersteunde API is echter %s.

en: Plugin Options
nl_NL: Plugin Opties

en: PluginExit Error: %s
nl_NL: PluginExit Fout: %s

en: Potential Provider: %s
nl_NL: Potentiële Leverancier: %s

en: Potential resolving package %s has newer instance in ts.
nl_NL: Van potentieel afhankelijkheidoplossend pakket %s is nieuwere versie in ts aanwezig

en: Potential resolving package %s has newer instance installed.
nl_NL: Van potentieel afhankelijkheidoplossend pakket %s is al een nieuwere versie geïnstalleerd

en: Problem in reinstall: no package %s matched to install
nl_NL: Probleem met herinstalleren: geen overeenkomstig pakket %s gevonden om opnieuw te installeren

en: Problem in reinstall: no package matched to remove
nl_NL: Probleem met herinstalleren: geen overeenkomstig pakket gevonden om eerst te verwijderen

en: Problem opening package %s
nl_NL: Probleem met openen van pakket %s

en: Problem repository: %s
nl_NL: Probleem repository: %s

en: Protected multilib versions: %s != %s
nl_NL: Beschermde multilib-versies: %s!=%s

en: Provides    :
nl_NL: Levert    :

en: Public key for %s is not installed
nl_NL: Publieke sleutel voor %s is niet geïnstalleerd

en: Public key for %s is not trusted
nl_NL: Publieke sleutel voor %s is niet vertrouwd

en: Quick matched %s to require for %s
nl_NL: Snelselectie %s, benodigd voor %s

en: RPM %s fails md5 check
nl_NL: RPM %s komt niet door de md5 check

en: RPM needs to be updated
nl_NL: RPM moet worden bijgewerkt

en: Reading Local RPMDB
nl_NL: Lezen lokale RPMDB

en: Reading repository metadata in from local files
nl_NL: Repositorymetadata inlezen van lokale bestanden

en: Reason         :
nl_NL: Reden          :

en: Recently Added Packages
nl_NL: Onlangs toegevoegde pakketten

en: Refusing to automatically import keys when running unattended.
    Use "-y" to override.
nl_NL: Weiger om automatisch sleutels te importeren tijdens onbewaakt uitvoeren. 
    Gebruik "-y" om dit te overrulen.

en: Reinstall
nl_NL: Herinstalleren

en: Reinstalling
nl_NL: Herinstalleren

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove a package or packages from your system
nl_NL: Verwijderen van pakket of pakketten van je systeem

en: Remove cached data
nl_NL: Verwijderen gegevens in het cachegeheugen

en: Removed
nl_NL: Verwijderd

en: Removing
nl_NL: Verwijderen

en: Removing %s from the transaction
nl_NL: Verwijderen van %s uit de transactie

en: Removing Package %s
nl_NL: Verwijderen van pakket %s

en: Removing for dependencies
nl_NL: Verwijderen vanwege afhankelijkheden

en: Repackage
nl_NL: Opnieuw verpakken

en: Repackaging
nl_NL: Opnieuw verpakken

en: Replaced
nl_NL: Vervangen

en: Repo-exclude :
nl_NL: Repo-uitsluiting :

en: Repo-excluded:
nl_NL: Repo-uitgesloten:

en: Repo-expire  :
nl_NL: Repo-expiratie:

en: Repo-filename:
nl_NL: Repo-bestandsnaam:

en: Repo-include :
nl_NL: Repo-inbegrepen:

en: Repo-name    :
nl_NL: Repo-naam    :

en: Repo-revision:
nl_NL: Repo-revisie :

en: Repo-size    :
nl_NL: Repo-grootte :

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
nl_NL: Van repository %r ontbreekt naam in configuratie, id wordt gebruikt

en: Repository %r: Error parsing config: %s
nl_NL: Repository %r: Fout parsing config: %s

en: Resolving Dependencies
nl_NL: Oplossen van afhankelijkheden

en: Restarting Loop
nl_NL: Herstarten Loop

en: Retrieving key from %s
nl_NL: Ophalen sleutel uit %s

en: Rpmdb Problems:
nl_NL: Rpmdb Problemen:

en: Run an interactive yum shell
nl_NL: Run een interactieve yum shell

en: Running
nl_NL: Uitvoeren

en: Running Transaction
nl_NL: Uitvoeren Transactie

en: Running Transaction Check
nl_NL: Uitvoeren Transactie Check

en: Running Transaction Test
nl_NL: Uitvoeren Transactie Test

en: Running compare_providers() for %s
nl_NL: Uitvoeren compare_providers() voor %s

en: Search package details for the given string
nl_NL: Doorzoeken pakketdetails voor de opgegeven string

en: Searching %d package | Searching %d packages
nl_NL[0]: Zoeken %d pakket
nl_NL[1]: Zoeken %d pakketten

en: Searching Packages for Dependency:
nl_NL: Opzoeken pakketten wegens afhankelijkheid:

en: Searching Packages:
nl_NL: Zoeken Pakketten:

en: Searching pkgSack for dep: %s
nl_NL: Op zoek naar pkgSack afhankelijkheden: %s

en: Setting up Distribution Synchronization Process
nl_NL: Opzetten van distributie synchronisatie proces

en: Setting up Downgrade Process
nl_NL: Opzetten van Downgrade Proces

en: Setting up Group Process
nl_NL: Opzetten van Groep-proces

en: Setting up Install Process
nl_NL: Opzetten van installatieproces

en: Setting up Local Package Process
nl_NL: Opzetten Lokaal Pakket Proces

en: Setting up Package Sacks
nl_NL: Opzetten van Pakkethouders

en: Setting up Reinstall Process
nl_NL: Opzetten herinstallatieproces

en: Setting up Remove Process
nl_NL: Opzetten Verwijder-proces

en: Setting up TransactionSets before config class is up
nl_NL: Opzetten van TransactionSets voordat config klasse actief is

en: Setting up Update Process
nl_NL: Opzetten van update-proces

en: Setting up Upgrade Process
nl_NL: Opzetten van Upgrade Proces

en: Setting up Yum Shell
nl_NL: Opzetten van Yum Shell

en: Setting up repositories
nl_NL: Opzetten

en: Simple way to swap packages, isntead of using shell
nl_NL: Makkelijke manier om pakketten te wisselen, in plaats van de shell te gebruiken.

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Size           :
nl_NL: Grootte        :

en: Size        : %s
nl_NL: Grootte     : %s

en: Skipped (dependency problems)
nl_NL: Overgeslagen (afhankelijkheidsproblemen)

en: Skipping group %s from environment %s
nl_NL: Groep %s wordt weggelaten uit omgeving %s

en: Skipping merged transaction %d to %d, as it overlaps
nl_NL: Overslaan van samengevoegde transactie %d tot %d, omdat dat overlapt

en: Skipping package %s from group %s
nl_NL: Pakket %s van groep %s wordt overgeslagen

en: Skipping the running kernel: %s
nl_NL: Overslaan van -draaiende- kernel: %s

en: Skipping unreadable repository %s
nl_NL: Overslaan onleesbare repository %s

en: Sleeping
nl_NL: Slapen

en: State          :
nl_NL: Status         :

en: Success
nl_NL: Succes

en: Success - deps resolved
nl_NL: Succes - afhankelijkheden opgelost

en: Success - empty transaction
nl_NL: Succes - lege transactie

en: Summary     :
nl_NL: Samenvatting:

en: Synchronize installed packages to the latest available versions
nl_NL: Synchroniseren geïnstalleerde pakketten naar de nieuwste beschikbare versies

en: System
nl_NL: Systeem

en: TSINFO: %s package requiring %s marked as erase
nl_NL: TSINFO: %s pakket dat %s nodig heeft is gemarkeerd als wissen

en: TSINFO: Marking %s as install for %s
nl_NL: TSINFO: Markeren %s als installatie voor %s

en: TSINFO: Marking %s as update for %s
nl_NL: TSINFO: Markeren %s als update voor %s

en: TSINFO: Obsoleting %s with %s to resolve dep.
nl_NL: TSINFO: Vervangen %s door %s om afhankelijkheid op te lossen.

en: TSINFO: Updating %s to resolve dep.
nl_NL: TSINFO: Bijwerken %s om afhankelijkheid op te lossen.

en: Test Transaction Errors:
nl_NL: Test Transactie Fouten:

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct for this package.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
nl_NL: De GPG sleutels vermeld voor de "%s" repository zijn al geïnstalleerd, maar ze zijn niet correct voor dit pakket. 
    Controleer of de juiste sleutel-URL's zijn geconfigureerd voor deze repository.

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
nl_NL: De GPG sleutels vermeld voor de "%s" repository zijn al geïnstalleerd, maar ze zijn niet correct. 
    Controleer of de juiste sleutel-URL's zijn geconfigureerd voor deze repository.

en: The program %s%s%s is found in the yum-utils package.
nl_NL: Het programma %s%s%s is gevonden in het yum-utils pakket.

en: There are no enabled repos.
     Run "yum repolist all" to see the repos you have.
     You can enable repos with yum-config-manager --enable <repo>
nl_NL: Er zijn geen ingeschakeld repo's. 
    Run "yum repolist all" om de repo's die je hebt te zien. 
    Je kunt de repo's met yum-config-manager --enable <repo> instellen

en: There are unfinished transactions remaining. You might consider running yum-complete-transaction first to finish them.
nl_NL: Er zijn onvoltooid gebleven transactiehandelingen. Je zou kunnen overwegen om yum-complete-transaction eerst uit te voeren om deze af te maken.

en: There is no installed groups file.
nl_NL: Er bestaat geen geïnstalleerd groepenbestand

en: There was an error calculating installed size
nl_NL: Er was een fout bij het berekenen van geïnstalleerde grootte

en: There was an error calculating total download size
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij de berekening van de totale download-grootte

en: This may take a while depending on the speed of this computer
nl_NL: Dit kan enige tijd duren afhankelijk van de snelheid van deze computer

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total download size: %s
nl_NL: Totale download grootte: %s

en: Total size: %s
nl_NL: Totale grootte: %s

en: Traced/Stopped
nl_NL: Getraceerd / Gestopt

en: Transaction Check Error:
nl_NL: Transactie Check Fout:

en: Transaction ID :
nl_NL: Transactie-ID:

en: Transaction ID:
nl_NL: Transactie-ID:

en: Transaction Test Succeeded
nl_NL: Transactie Test geslaagd

en: Transaction couldn't start:
nl_NL: Transactie kon niet worden gestart:

en: Transaction loaded from %s with %s members
nl_NL: Transactie geladen van %s met %s leden

en: Transaction members, relations are missing or ts has been modified,
nl_NL: Transactie-leden, relaties ontbreken of ts is gewijzigd,

en: Transaction performed with:
nl_NL: Transactie uitgevoerd met:

en: Transactions:
nl_NL: Transacties:

en: Treat a repo. as a group of packages, so we can install/remove all of them
nl_NL: Beschouw een repo als een groep pakketten, waardoor we ze allemaal kunnen installeren/verwijderen

en: Trying other mirror.
nl_NL: Proberen andere mirror...

en: Trying to remove "%s", which is protected
nl_NL: Proberen "%s" te verwijderen, welke wordt beschermd

en: Trying to run the transaction but nothing to do. Exiting.
nl_NL: Aan het proberen de transactie uit te voeren, maar er is niets te doen. Ik hou er mee op.

en: Trying to update %s to resolve dep
nl_NL: Proberen om, door %s bij te werken, afhankelijkheden op te lossen

en: Two or more plugins with the name "%s" exist in the plugin search path
nl_NL: Twee of meer plugins met de naam "%s" komen voor ​​in het plugin zoekpad

en: Unable to check if PID %s is active
nl_NL: Kon niet vaststellen of PID %s actief is

en: Unable to find a suitable mirror.
nl_NL: Niet in staat om een ​​geschikte mirror te vinden.

en: Unable to find configuration file for plugin %s
nl_NL: Kan configuratiebestand niet vinden voor plugin %s

en: Uninterruptible
nl_NL: Ononderbroken

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown Error(s): Exit Code: %d:
nl_NL: Onbekende fout(en): Exit Code: %d:

en: Update a package or packages on your system
nl_NL: Update een pakket of pakketten op je systeem

en: Update for %s. Doesn't fix requirement: %s!
nl_NL: Update voor %s. Repareert niet vereiste: %s!

en: Update packages taking obsoletes into account
nl_NL: Bijwerken pakketten met verouderde pakketten meerekenend

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Updated By
nl_NL: Bijgewerkt door

en: Updated Packages
nl_NL: Bijgewerkte pakketten

en: Updating
nl_NL: Bijwerken

en: Updating Everything
nl_NL: Updaten Alles

en: Updating for dependencies
nl_NL: Updaten vanwege afhankelijkheden

en: User           :
nl_NL: Gebruiker      :

en: Vendor         :
nl_NL: Verkoper       :

en: Verify: %u/%u: %s
nl_NL: Verifiëer: %u/%u: %s

en: Verifying
nl_NL: Verifiëren

en: Version
nl_NL: Versie

en: Version     : %s
nl_NL: Versie      : %s

en: Warning: Environment %s does not exist.
nl_NL: Waarschuwing: Omgeving %s bestaat niet.

en: Warning: Environment Group %s does not exist.
nl_NL: Waarschuwing: Omgevingsgroep %s bestaat niet.

en: Warning: Group %s does not exist.
nl_NL: Waarschuwing: Groep %s bestaat niet.

en: Warning: Group %s does not have any packages to install.
nl_NL: Waarschuwing: Groep %s heeft geen pakketten om te installeren.

en: Warning: Group/Environment %s does not exist.
nl_NL: Waarschuwing: Groep/Omgeving %s bestaat niet.

en: Warning: No Environments/Groups match: %s
nl_NL: Waarschuwing: Geen omgevingen/groepen komen overeen: %s

en: Warning: No matches found for: %s
nl_NL: Waarschuwing: Er zijn geen resultaten gevonden voor: %s

en: Warning: RPMDB altered outside of yum.
nl_NL: Waarschuwing: RPMDB buiten yum om veranderd.

en: Warning: scriptlet or other non-fatal errors occurred during transaction.
nl_NL: Waarschuwing: scriptlet of andere niet-fatale fouten opgetreden tijdens de transactie.

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You don't have access to the groups DB.
nl_NL: U hebt geen toegang tot de groepen DB

en: You don't have access to the history DB.
nl_NL: Je hebt geen toegang tot de geschiedenis-DB.

en: You need to be root to perform this command.
nl_NL: U moet root zijn om dit commando uit te voeren.

en: You need to give some command
nl_NL: Je moet een commando ingeven

en: Your transaction was saved, rerun it with:
     yum load-transaction %s
nl_NL: Je transactie was gesaved, voer opnieuw uit met:
     yum load-transaction %s

en: Yum Error: %s
nl_NL: Yum Fout: %s

en: [PACKAGE...]
nl_NL: [PAKKET...]

en: a downgrade
nl_NL: een downgrade

en: an update
nl_NL: een update

en: answer no for all questions
nl_NL: antwoord nee voor alle vragen

en: answer yes for all questions
nl_NL: antwoord ja op alle vragen

en: archdist compared %s to %s on %s
      Winner: %s
nl_NL: archdist vergeleek %s met %s op %s
      Winnaar: %s

en: base package %s is installed for %s
nl_NL: basispakket %s is geïnstalleerd voor %s

en: be tolerant of errors
nl_NL: fout-tolerant zijn

en: better arch in po %s
nl_NL: betere arch in po %s

en: cannot find tsflags or tsflags not integer.
nl_NL: kan tsflags of tsflags niet vinden, geen integer.

en: common prefix of %s between %s and %s
nl_NL: gemeenschappelijke prefix van %s tussen %s en %s

en: common sourcerpm %s and %s
nl_NL: gemeenschappelijke sourcerpm %s en %s

en: config file location
nl_NL: locatie config-bestand

en: control whether color is used
nl_NL: bepalen of kleur wordt gebruikt

en: debugging output level
nl_NL: debugging output niveau

en: debugging output level for rpm
nl_NL: debugging output level voor rpm

en: disable Yum plugins
nl_NL: uitschakelen Yum plug-ins

en: disable exclude from main, for a repo or for everything
nl_NL: uitschakelen Uitsluiting van 'main', voor een repo of voor alles

en: disable gpg signature checking
nl_NL: uitschakelen GPG signature controleren

en: disable one or more repositories (wildcards allowed)
nl_NL: uitschakelen één of meerdere repositories (wildcards toegestaan)

en: disable plugins by name
nl_NL: uitschakelen plugins op naam

en: disabled
nl_NL: uitgeschakeld

en: doConfigSetup() will go away in a future version of Yum.
nl_NL: doConfigSetup() zal verdwijnen in een toekomstige versie van Yum.

en: doGroupSetup() will go away in a future version of Yum.
nl_NL: doGroupSetup() zal verdwijnen in een toekomstige versie van Yum.

en: doRepoSetup() will go away in a future version of Yum.
nl_NL: doRepoSetup() zal verdwijnen in een toekomstige versie van Yum.

en: doRpmDBSetup() will go away in a future version of Yum.
nl_NL: doRpmDBSetup() zal verdwijnen in een toekomstige versie van Yum.

en: doSackSetup() will go away in a future version of Yum.
nl_NL: doSackSetup() zal verdwijnen in een toekomstige versie van Yum.

en: doTsSetup() will go away in a future version of Yum.
nl_NL: doTsSetup() zal verdwijnen in een toekomstige versie van Yum.

en: doUpdateSetup() will go away in a future version of Yum.
nl_NL: doUpdateSetup() zal verdwijnen in een toekomstige versie van Yum.

en: don't update, just download
nl_NL: niet updaten, alleen downloaden

en: downgrade a package
nl_NL: downgraden van een pakket

en: enable obsoletes processing during updates
nl_NL: aanzetten Verwerking verouderde pakketten tijdens updates

en: enable one or more repositories (wildcards allowed)
nl_NL: aanzetten één of meerdere repositories (wildcards toegestaan)

en: enable plugins by name
nl_NL: aanzetten plugins op naam

en: enabled
nl_NL: ingeschakeld

en: erased
nl_NL: gewist

en: error output level
nl_NL: fouten output niveau

en: exclude package(s) by name or glob
nl_NL: uitsluiten pakket(ten) op naam of globaal

en: exiting because --downloadonly specified
nl_NL: afsluiten omdat  --downloadonly is opgegeven

en: future rpmdb ver mismatched saved transaction version,
nl_NL: aanstaande rpmdb-versie kwam niet overeen met opgeslagen  transactieversie,

en: has installed conflicts
nl_NL: heeft geïnstalleerde conflicten

en: has missing requires of
nl_NL: heeft ontbrekende vereisten

en: installed
nl_NL: geïnstalleerd

en: installed conflict
nl_NL: geïnstalleerd conflict

en: load a saved transaction from filename
nl_NL: laad opgeslagen transactie uit bestandsnaam

en: loading transaction from %s
nl_NL: laden transactie van %s

en: looking for %s as a requirement of %s
nl_NL: Zoeken naar %s als een vereiste voor %s

en: maximum command wait time
nl_NL: maximale wachttijd commando

en: missing requires
nl_NL: ontbrekende vereist

en: obsoleted
nl_NL: als verouderd aangemerkt

en: obsoleting
nl_NL: als verouderd aanmerken

en: package %s was not marked in group %s
nl_NL: pakket %s is niet gemarkeerd in groep %s

en: package fails checksum but caching is enabled for %s
nl_NL: pakket ontbeert checksum, maar caching is ingeschakeld voor %s

en: package: %s
nl_NL: pakket: %s

en: plugins already initialised
nl_NL: plugins al geïnitialiseerd

en: provides vercmp: %s
nl_NL: levert vercmp: %s

en: quiet operation
nl_NL: stille uitvoering

en: registration of commands not supported
nl_NL: registratie van commando's niet ondersteund

en: reinstall a package
nl_NL: Herinstalleer een pakket

en: reinstalled
nl_NL: opnieuw geïnstalleerd

en: repo name
nl_NL: repo naam

en: repo object for repo %s lacks a _resetSack method
nl_NL: repo object voor repo %s ontbeert een _resetSack methode

en: requires minimal: %d
nl_NL: vereist minimaal: %d

en: rpmdb ver mismatched saved transaction version,
nl_NL: rpmdb versie kwam niet overeen met opgeslagen transactie versie,

en: run entirely from system cache, don't update cache
nl_NL: draai volledig uit systeemcache, werk cachegeheugen niet bij

en: searchPackages() will go away in a future version of Yum.                      Use searchGenerator() instead.
nl_NL: searchPackages() zal verdwijnen in een toekomstige versie van Yum.                      Gebruik searchGenerator()

en: searching in file entries
nl_NL: zoeken in file entries

en: searching in provides entries
nl_NL: zoeken in provides entries

en: searching package %s
nl_NL: zoeken pakket %s

en: set arbitrary config and repo options
nl_NL: instellen arbitraire config en repo-opties

en: set install root
nl_NL: installatie root instellen

en: set value of $releasever in yum config and repo files
nl_NL: instellen waarde van $releasever in yum config en repo-bestanden

en: show Yum version and exit
nl_NL: Toon Yum versie en sluit af

en: show duplicates, in repos, in list/search commands
nl_NL: laat dubbelen zien, in de repo's, in lijst/zoek-opdrachten

en: show this help message and exit
nl_NL: Dit helpbericht tonen en afsluiten

en: skip packages with depsolving problems
nl_NL: sla pakketten met afhankelijkheidsproblemen over

en: specifies an alternate directory to store packages
nl_NL: geeft een andere map op om pakketten in op te slaan

en: therefore this repo cannot be reset.
nl_NL: daarom kan deze repo niet gereset worden.

en: two
nl_NL: twee

en: updated
nl_NL: bijgewerkt

en: user interrupt
nl_NL: onderbreking door gebruiker

en: using local copy of %s
nl_NL: lokale kopie van %s wordt gebruikt

en: verbose operation
nl_NL: verbose uitvoering
