libuser - en to nl translation catalogue (299 entries)

en: %s did not have a gid number.
nl: %s heeft geen gid nummer.

en: %s does not exist
nl: %s bestaat niet.

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
nl: %s is niet geautoriseerd om de finger informatie van %s te veranderen

en: %s value `%s': `:' not allowed
nl: %s waarde `%s': `:' niet toegestaan

en: Account Expires:	%s
nl: Account verloopt:	%s

en: Account creation failed: %s.
nl: Aanmaken account mislukt: %s.

en: Account is locked.
nl: Account is vergrendeld.

en: Account is not locked.
nl: Account is niet vergrendeld.

en: Authentication failed for %s.
nl: Authenticatie mislukt voor %s.

en: Both -L and -U specified.
nl: Zowel -L als -U opgegeven.

en: Can't set default context for /etc/passwd
nl: Instellen van standaard context voor /etc/passwd mislukt

en: Changing finger information for %s.
nl: Finger informatie veranderen voor %s.

en: Changing password for %s.
nl: Wachtwoord veranderen voor %s.

en: Changing shell for %s.
nl: Shell veranderen voor %s.

en: Copying user structure:
nl: Gebruiker structuur kopiëren:

en: Cyrus SASL error creating user: %s
nl: Cyrus SASL fout bij aanmaken gebruiker: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
nl: Cyrus SASL fout bij verwijderen gebruiker: %s

en: DAYS
nl: DAGEN

en: Default user attribute names:
nl: Standaard gebruiker attribuut namen:

en: Default user object classes:
nl: Standaard gebruiker object klassen:

en: E-Mail Address
nl: Email adres

en: Entry not found.
nl: Ingang niet gevonden.

en: Error changing mode of `%s': %s
nl: Fout bij het veranderen van de mode van `%s': %s

en: Error changing owner of `%s': %s
nl: Fout bij veranderen eigenaar van `%s': %s

en: Error creating %s: %s.
nl: Fout bij aanmaken %s: %s.

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
nl: Fout bij aanmaken account voor `%s': regel onjuist opgemaakt.

en: Error creating group `%s': %s
nl: Fout bij aanmaken groep `%s': %s

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
nl: Fout bij aanmaken groep voor `%s' met GID %jd: %s

en: Error creating home directory for %s: %s
nl: Fout bij aanmaken persoonlijke map voor %s: %s

en: Error creating mail spool for %s: %s
nl: Fout bij het aanmaken van mail spool voor %s: %s

en: Error creating mail spool: %s
nl: Fout bij het aanmaken van mail spool: %s

en: Error creating user account for %s: %s
nl: Fout bij aanmaken gebruiker account voor %s: %s

en: Error initializing %s: %s
nl: Fout bij initialiseren %s: %s

en: Error initializing %s: %s.
nl: Fout bij initialiseren van %s: %s.

en: Error initializing PAM.
nl: Fout bij initialiseren PAM.

en: Error looking up %s: %s
nl: Fout bij opzoeken %s: %s

en: Error moving %s to %s: %s.
nl: Fout bij verplaatsen van %s naar %s: %s.

en: Error opening `%s': %s.
nl: Fout bij openen `%s': %s.

en: Error parsing arguments: %s.
nl: Fout bij verwerken argumenten: %s.

en: Error reading `%s': %s
nl: Fout bij lezen van `%s': %s

en: Error reading from file descriptor %d.
nl: Fout bij het lezen van bestand descriptor %d.

en: Error removing mail spool: %s
nl: Fout bij het verwijderen van mail spool: %s

en: Error setting initial password for %s: %s
nl: Fout bij instellen initiële wachtwoord voor %s: %s

en: Error setting password for group %s: %s.
nl: Fout bij instellen wachtwoord voor groep %s: %s.

en: Error setting password for user %s: %s.
nl: Fout bij instellen wachtwoord voor gebruiker %s: %s.

en: Error writing `%s': %s
nl: Fout bij schrijven van `%s': %s

en: Failed to drop privileges.
nl: Laten vallen privileges mislukt.

en: Failed to modify aging information for %s: %s
nl: Aanpassen verloop informatie voor %s mislukt: %s

en: Failed to set password for group %s: %s
nl: Instellen wachtwoord voor groep %s mislukt: %s

en: Failed to set password for user %s: %s.
nl: Instellen wachtwoord voor gebruiker %s mislukt: %s.

en: Finger information changed.
nl: Finger informatie veranderd.

en: Finger information not changed:  input error.
nl: Finger informatie niet veranderd: input fout.

en: Finger information not changed: %s.
nl: Finger informatie niet veranderd: %s.

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: GECOS information
nl: GECOS informatie

en: GECOS information for new user
nl: GECOS informatie voor nieuwe gebruiker

en: Getting default user attributes:
nl: Ophalen standaard gebruiker attributen:

en: Given Name
nl: Voornaam

en: Group %jd does not exist
nl: Groep %jd bestaat niet

en: Group %s could not be deleted: %s
nl: Groep %s kon niet worden verwijderd: %s

en: Group %s could not be deleted: %s.
nl: Groep %s kon niet worden verwijderd: %s.

en: Group %s could not be locked: %s
nl: Groep %s kon niet worden vergrendeld: %s

en: Group %s could not be modified: %s
nl: Groep %s kon niet worden aangepast: %s

en: Group %s could not be modified: %s.
nl: Groep %s kon niet worden aangepast: %s.

en: Group %s could not be unlocked: %s
nl: Groep %s kon niet worden ontgrendeld: %s

en: Group %s does not exist.
nl: Groep %s bestaat niet.

en: Group creation failed: %s
nl: Aanmaken groep mislukt: %s

en: Group with GID %jd did not have a group name.
nl: Groep met GID %jd heeft geen groepsnaam.

en: Home Phone
nl: Telefoon thuis

en: Inactive:	%ld
nl: Inactief:	%ld

en: Inactive:	Never
nl: Inactief:»nooit

en: Internal PAM error `%s'.
nl: Interne PAM fout `%s'.

en: Internal error.
nl: Interne fout.

en: Invalid ID %s
nl: Ongeldig ID %s

en: Invalid default value of field %s: %s
nl: Ongeldige standaard waarde van veld %s: %s

en: Invalid group ID %s
nl: Ongeldige groep ID %s

en: Invalid user ID %s
nl: Ongeldige gebruiker ID %s

en: Kerberos Password for Admin Principal
nl: Kerberos wachtwoord voor Admin Principal

en: Kerberos Realm
nl: Kerberos omgeving

en: LDAP Bind Password
nl: LDAP Bind wachtwoord

en: LDAP SASL Authorization User
nl: LDAP SASL autorisatie gebruiker

en: LDAP SASL User
nl: LDAP SASL gebruiker

en: LDAP Search Base DN
nl: LDAP zoek basis DN

en: LDAP Server Name
nl: LDAP server naam

en: Last Change:	%s
nl: Laatste verandering:	%s

en: Maximum:	None
nl: Maximum:»geen

en: Must change password on next login
nl: Wachtwoord moet bij de volgende keer inloggen vernieuwd worden

en: NAME
nl: NAAM

en: Never
nl: Nooit

en: New Shell
nl: Nieuwe shell

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New password (confirm)
nl: Nieuw wachtwoord (bevestigen)

en: No group name specified, no name for gid %d.
nl: Geen groepsnaam opgegeven, geen naam voor gid %d.

en: No group name specified, using %s.
nl: Geen groepsnaam opgegeven, gebruik %s.

en: No group name specified.
nl: Geen groepsnaam opgegeven.

en: No group with GID %jd exists, not removing.
nl: Er bestaat geen groep met GID %jd, kan niet verwijderen.

en: No new home directory for %s.
nl: Geen nieuwe persoonlijke map voor %s.

en: No old home directory for %s.
nl: Geen oude persoonlijke map voor %s.

en: No user name specified, no name for uid %d.
nl: Geen gebruikersnaam opgegeven, geen naam voor uid %d.

en: No user name specified, using %s.
nl: Geen gebruikersnaam opgegeven, gebruik %s.

en: No user name specified.
nl: Geen gebruikersnaam opgegeven.

en: Office
nl: Werk

en: Office Phone
nl: Telefoon werk

en: PATH
nl: PAD

en: Password Expires:	%s
nl: Wachtwoord verloopt:	%s

en: Password Inactive:	%s
nl: Wachtwoord inactief:	%s

en: Password change canceled.
nl: Wachtwoord veranderen geannuleerd.

en: Password changed.
nl: Wachtwoord veranderd.

en: Passwords do not match, try again.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen, probeer opnieuw.

en: Prompts failed.
nl: Opvragen mislukt.

en: Prompts succeeded.
nl: Opvragen geslaagd.

en: Refusing to create account with UID 0.
nl: Aanmaken account met UID 0 geweigerd.

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' by default
nl: Weigeren om standaard de gevaarlijke persoonlijke map `%s' te gebruiken

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' for %s by default
nl: Weigering om standaard de gevaarlijke persoonlijke map `%s' voor %s te gebruiken

en: Searching for group named %s.
nl: Zoeken naar groep met naam %s.

en: Searching for group with ID %jd.
nl: Zoeken naar groep met ID %jd.

en: Searching for user named %s.
nl: Zoeken naar gebruiker met naam %s.

en: Searching for user with ID %jd.
nl: Zoeken naar gebruiker met ID %jd.

en: Shell changed.
nl: Shell veranderd.

en: Shell not changed: %s
nl: Shell niet veranderd: %s

en: Surname
nl: Achternaam

en: Unknown user authenticated.
nl: Authenticatie voor onbekende gebruiker.

en: Unknown user context
nl: Onbekende gebruiker context

en: User %s could not be deleted: %s.
nl: Gebruiker %s kon niet worden verwijderd: %s.

en: User %s could not be locked: %s.
nl: Gebruiker %s kon niet worden vergrendeld: %s.

en: User %s could not be modified: %s.
nl: Gebruiker %s kon niet worden aangepast: %s.

en: User %s could not be unlocked: %s.
nl: Gebruiker %s kon niet worden ontgrendeld: %s.

en: User %s does not exist.
nl: Gebruiker %s bestaat niet.

en: User mismatch.
nl: Gebruikers komen niet overeen.

en: Warning:	%ld
nl: Waarschuwing:	%ld

en: Warning: Group with ID %jd does not exist.
nl: Waarschuwing: Groep met ID %jd bestaat niet.

en: [OPTION...]
nl: [OPTIE...]

en: [OPTION...] [user]
nl: [OPTIE...] [gebruiker]

en: [OPTION...] group
nl: [OPTIE...] groep

en: [OPTION...] user
nl: [OPTIE...] gebruiker

en: `:' not allowed in encrypted password
nl: `:' niet toegestaan in versleuteld wachtwoord

en: access denied
nl: toegang geweigerd

en: backup file `%s' exists and is not a regular file
nl: back-up bestand `%s' bestaat en is geen regulier bestand

en: backup file size mismatch
nl: grootte van het back-up bestand komt niet overeen

en: bad user/group id
nl: verkeerde gebruiker/groep id

en: bad user/group name
nl: verkeerde gebruiker/groep naam

en: change group to have given name
nl: verander groep om de voornaam te gebruiken

en: change login name for user
nl: verander inlognaam voor gebruiker

en: common name for new user
nl: algemene naam voor nieuwe gebruiker

en: configuration file `%s' is too large
nl: configuratiebestand `%s' is te groot

en: could not bind to LDAP server
nl: kon niet binden met de LDAP server

en: could not bind to LDAP server, first attempt as `%s': %s
nl: kon niet binden met de LDAP server, eerste poging als `%s': %s

en: could not negotiate TLS with LDAP server
nl: kon de TLS niet onderhandelen met LDAP server

en: could not open configuration file `%s': %s
nl: kon configuratiebestand `%s' niet openen: %s

en: could not read configuration file `%s': %s
nl: kon configuratiebestand `%s' niet lezen: %s

en: could not set LDAP protocol to version %d
nl: kon LDAP protocol niet instellen op versie %d

en: could not stat configuration file `%s': %s
nl: kon de status van configuratiebestand `%s' niet opvragen: %s

en: couldn't determine security context for `%s': %s
nl: kon beveiliging context voor `%s' niet bepalen: %s

en: couldn't get default security context: %s
nl: kon standaard beveiliging context niet verkrijgen: %s

en: couldn't get security context of `%s': %s
nl: kon beveiliging context van `%s' niet verkrijgen: %s

en: couldn't open `%s': %s
nl: kon `%s' niet openen: %s

en: couldn't read from `%s': %s
nl: kon niet lezen van `%s': %s

en: couldn't set default security context to `%s': %s
nl: kon standaard beveiliging context niet instellen naar `%s': %s

en: couldn't stat `%s': %s
nl: kon status van `%s' niet opvragen: %s

en: couldn't write to `%s': %s
nl: kon niet naar `%s' schrijven: %s

en: create a system group
nl: maak een systeemgroep aan

en: create a system user
nl: maak een systeemgebruiker aan

en: data not found in file
nl: data niet in bestand gevonden

en: date of last password change in days since 1/1/70
nl: datum van de laatste wachtwoordverandering in dagen sinds 1/1/70

en: days before expiration to begin warning user
nl: dagen voor vervaldatum te beginnen met het waarschuwen van de gebruiker

en: directory with files for the new user
nl: map met bestanden voor de nieuwe gebruiker

en: don't create group with same name as user
nl: maak geen groep aan met dezelfde naam als de gebruiker

en: don't create home directories
nl: maak geen persoonlijke mappen aan

en: don't create home directory for user
nl: maak geen persoonlijke map aan voor gebruiker

en: don't create mail spools
nl: maak geen mail spools aan

en: don't remove the user's private group, if the user has one
nl: verwijder de privé groep van de gebruiker niet, als de gebruiker die heeft

en: entity has no %s attribute
nl: entiteit heeft geen %s attribuut

en: entity has no %s or %s attributes
nl: entiteit heeft geen %s of %s attributen

en: entity object has no %s attribute
nl: entiteit object heeft geen %s attribuut

en: entity structure has no %s or %s attributes
nl: entiteit structuur heeft geen %s of %s attributen

en: entity was created with no %s or %s attributes
nl: entiteit is aangemaakt zonder %s of %s attributen

en: entry already present in file
nl: item reeds aanwezig in bestand

en: entry with conflicting name already present in file
nl: item met conflict gevende naam is reeds aanwezig in bestand

en: error connecting to the kadm5 server for service `%s' in realm `%s': %s
nl: fout bij verbinden met de kadm5-server voor service `%s' in omgeving `%s': %s

en: error creating `%s': %s
nl: fout bij aanmaken `%s': %s

en: error creating a LDAP directory entry: %s
nl: fout bij aanmaken LDAP map item: %s

en: error creating home directory for user
nl: fout bij aanmaken persoonlijke map voor gebruiker

en: error encrypting password
nl: fout bij versleutelen wachtwoord

en: error initializing Cyrus SASL: %s
nl: fout bij initialiseren Cyrus SASL: %s

en: error initializing kerberos library
nl: fout bij initialiseren kerberos bibliotheek

en: error initializing ldap library
nl: fout bij initialiseren ldap bibliotheek

en: error loading module
nl: fout bij laden module

en: error locking file
nl: fout bij vergrendelen bestand

en: error locking file: %s
nl: fout bij vergrendelen bestand: %s

en: error manipulating terminal attributes
nl: fout bij manipuleren terminal attributen

en: error modifying LDAP directory entry: %s
nl: fout bij aanpassen LDAP map item: %s

en: error moving home directory for user
nl: fout bij verplaatsen persoonlijke map voor gebruiker

en: error opening file
nl: fout bij openen bestand

en: error parsing user name `%s' for kerberos
nl: fout bij verwerken gebruikersnaam `%s' voor kerberos

en: error reading file
nl: fout bij lezen bestand

en: error reading from terminal
nl: fout bij lezen van terminal

en: error reading information for `%s' from kerberos
nl: fout bij lezen van informatie voor `%s' van kerberos

en: error reading terminal attributes
nl: fout bij lezen terminal attributen

en: error removing LDAP directory entry: %s
nl: fout bij verwijderen LDAP map ingang: %s

en: error removing home directory for user
nl: fout bij verwijderen persoonlijke map voor gebruiker

en: error renaming LDAP directory entry: %s
nl: fout bij hernoemen LDAP map item: %s

en: error resolving symbol in module
nl: fout bij oplossen van symbool in module

en: error setting password for `%s'
nl: fout bij instellen wachtwoord voor `%s'

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
nl: fout bij instellen wachtwoord in LDAP map voor %s: %s

en: error setting terminal attributes
nl: fout bij instellen terminal attributen

en: error statting file
nl: fout bij opvragen status van bestand

en: error writing to file
nl: fout bij schrijven naar bestand

en: file with user information records
nl: bestand met gebruikersinformatie records

en: generic error
nl: generieke fout

en: gid for new group
nl: gid voor nieuwe groep

en: given name for new user
nl: voornaam voor nieuwe gebruiker

en: group %jd has no name
nl: groep %jd heeft geen naam

en: group %s has no GID
nl: groep %s heeft geen GID

en: group %s not found
nl: groep %s werd niet gevonden

en: group for new user
nl: groep voor nieuwe gebruiker

en: group has neither a name nor a GID
nl: groep heeft zowel geen naam als geen GID

en: home directory
nl: persoonlijke map

en: home directory for new user
nl: persoonlijke map voor nieuwe gebruiker

en: home telephone number for new user
nl: thuistelefoonnummer voor nieuwe gebruiker

en: internal initialization error
nl: interne initialisatie fout

en: invalid ID
nl: ongeldig ID

en: invalid attribute value
nl: ongeldige attribuut waarde

en: invalid module combination
nl: ongeldige module combinatie

en: invalid number
nl: ongeldig nummer

en: library/module version mismatch
nl: bibliotheek/module versies komen niet overeen

en: list aging parameters for the user
nl: toon veroudering parameters voor de gebruiker

en: list members of a named group instead of the group memberships for the named user
nl: toon leden van een opgegeven groep in plaats van de groepslidmaatschappen van de opgegeven gebruiker

en: list of administrators to add
nl: lijst van toe te voegen beheerders

en: list of administrators to remove
nl: lijst van te verwijderen beheerders

en: list of group members to add
nl: lijst van toe te voegen groepsleden

en: list of group members to remove
nl: lijst van te verwijderen groepsleden

en: lock account
nl: sluit account af

en: lock group
nl: sluit groep

en: maximum days between password changes
nl: maximale aantal dagen tussen wachtwoordveranderingen

en: minimum days between password changes
nl: minimale aantal dagen tussen wachtwoordveranderingen

en: module `%s' does not define `%s'
nl: module `%s' definieert `%s' niet

en: module disabled by configuration
nl: module uitgezet door configuratie

en: module version mismatch in `%s'
nl: module versies komen niet overeen in `%s'

en: move home directory contents
nl: verplaats inhoud van persoonlijke map

en: name contains control characters
nl: naam bevat controle karakters

en: name contains invalid char `%c'
nl: naam bevat ongeldig karakter `%c'

en: name contains non-ASCII characters
nl: naam bevat niet-ASCII karakters

en: name contains whitespace
nl: naam bevat spaties of tabs

en: name is not set
nl: naam is niet ingesteld

en: name is too long (%zu > %d)
nl: naam is te lang (%zu > %d)

en: name is too short
nl: naam is te kort

en: name starts with a hyphen
nl: naam begint met een koppelteken

en: new crypted password
nl: nieuw versleuteld wachtwoord

en: new plain password
nl: nieuw platte tekst wachtwoord

en: no `%s' attribute found
nl: geen `%s' attribuut gevonden

en: no initialization function %s in `%s'
nl: geen initialisatie functie %s in `%s'

en: no shadow file present -- disabling
nl: geen schaduwbestand aanwezig -- uitzetten

en: no such object in LDAP directory
nl: zo'n object niet gevonden in LDAP map

en: not enough privileges
nl: te weinig rechten

en: not executing with superuser privileges
nl: zal niet uitvoeren met superuser rechten

en: number of days after password expiration date when account is considered inactive
nl: aantal dagen na wachtwoord vervaldatum als account als inactief beschouwd wordt

en: object had no %s attribute
nl: object had geen %s attribuut

en: object has no %s attribute
nl: object heeft geen %s attribuut

en: only list membership information by name, and not UID/GID
nl: toon alleen lidmaatschap informatie volgens naam en niet UID/GID

en: password expiration date in days since 1/1/70
nl: wachtwoord vervaldatum in dagen sinds 1/1/70

en: plaintext password for the user
nl: platte tekst wachtwoord voor de gebruiker

en: plaintext password for use with group
nl: platte tekst wachtwoord voor gebruik met groep

en: pre-hashed password for the user
nl: pre-hashed wachtwoord voor de gebruiker

en: pre-hashed password for use with group
nl: pre-hashed wachtwoord voor gebruik met groep

en: prompt for all information
nl: vraag om alle informatie

en: read new crypted password from given descriptor
nl: lees nieuw versleuteld wachtwoord van gegeven descriptor

en: read new plain password from given descriptor
nl: lees nieuw platte tekst wachtwoord van gegeven descriptor

en: remove the user's home directory
nl: verwijder de persoonlijke map van de gebruiker

en: room number for new user
nl: kamernummer voor nieuwe gebruiker

en: set GID for group
nl: stel GID in voor groep

en: set UID for user
nl: stel UID voor gebruiker in

en: set common name for user
nl: stel algemene naam voor gebruiker in

en: set given name for user
nl: stel voornaam voor gebruiker in

en: set group password instead of user password
nl: stel groepswachtwoord in plaats van gebruikerswachtwoord

en: set home telephone number for user
nl: stel huistelefoonnummer voor gebruiker in

en: set primary GID for user
nl: stel primaire GID voor gebruiker in

en: set room number for user
nl: stel kamernummer voor gebruiker in

en: set shell for user
nl: stel shell voor gebruiker in

en: set surname for user
nl: stel achternaam van gebruiker in

en: set telephone number for user
nl: stel telefoonnummer voor gebruiker in

en: shell for new user
nl: shell voor nieuwe gebruiker

en: success
nl: succes

en: surname for new user
nl: achternaam voor niruwe gebruiker

en: telephone number for new user
nl: telefoonnummer voor nieuwe gebruiker

en: the `%s' and `%s' modules can not be combined
nl: de `%s' en `%s' modules kunnen niet gecombineerd worden

en: uid for new user
nl: uid voor nieuwe gebruiker

en: unknown error
nl: onbekende fout

en: unlock account
nl: open account

en: unlock group
nl: open groep

en: unlocking would make the password field empty
nl: ontgrendelen zou het wachtwoord veld leeg maken

en: unsupported password encryption scheme
nl: niet ondersteund wachtwoord encryptie schema

en: user %jd has no name
nl: gebruiker %jd heeft geen naam

en: user %s has no UID
nl: gebruiker %s heeft geen UID

en: user %s not found
nl: gebruiker %s werd niet gevonden

en: user has neither a name nor an UID
nl: gebruiker heeft zowel geen naam als geen UID

en: user object had no %s attribute
nl: gebruiker object had geen %s attribuut

en: user object was created with no `%s'
nl: gebruiker object is aangemaakt zonder `%s'

en: user/group id in use
nl: gebruiker/groep id in gebruik

en: user/group name in use
nl: gebruiker/groep naam in gebruik
