dpkg 1.17.0 - en to ne translation catalogue (373 entries)

en: 
    Configuration file '%s', does not exist on system.
    Installing new config file as you requested.
ne: 
    कन्फिगरेसन फाइल`%s', तपाईँको प्रणालीमा अवस्थित छैन ।
    तपाईँको अनुरोध अनुसार नयाँ कन्फिगर फाइल स्थापना गर्दै ।

en:      Version in package is the same as at last installation.
ne:     प्याकेजमा संस्करण अन्तिम स्थापना बराबर छ ।

en:      not a plain file          %.255s
ne:      एउटा सादा फाइल होइन          %.255s

en:   %.250s (version %.250s) is to be installed.
ne:   %.250s (संस्करण %.250s) स्थापित हुनु पर्दछ ।

en:   %.250s is %s.
ne:   %.250s  %s हो ।

en:   %.250s is installed, but is version %.250s.
ne:   %.250s स्थापना गरिएको छ, तर संस्करण %.250s मा ।

en:   %.250s is not installed.
ne:   %.250s स्थापना गरिएको छैन ।

en:   %.250s is to be deconfigured.
ne:   %.250s लाई डिकन्फिगर गर्नु पर्छ ।

en:   %.250s is to be installed, but is version %.250s.
ne:   %.250s स्थापित हुनु पर्दछ, तर संस्करण %.250s मा ।

en:   %.250s is to be removed.
ne:   %.250s लाई हटाएको हुनु पर्दछ ।

en:   %.250s is unpacked, but has never been configured.
ne:   %.250s खोलिएको छ, तर कहिले पनि कन्फिगर गिरिएन ।

en:   %.250s is unpacked, but is version %.250s.
ne:   %.250s खोलिएको छ, तर संस्करण %.250s मा ।

en:   %.250s latest configured version is %.250s.
ne:   %.250s अन्तिमा कन्फिगर गरिएको संस्करण %.250s हो ।

en:   %.250s provides %.250s and is to be installed.
ne:   %.250s ले %.250s प्रदान गर्दछ र स्थापित हुनु पर्दछ ।

en:   %.250s provides %.250s but is %s.
ne:   %.250s ले %.250s प्रदान गर्दछ तर %s हो ।

en:   %.250s provides %.250s but is to be deconfigured.
ne:   %.250s ले %.250s प्रदान गर्दछ तर डिकन्फिगर गरिएको हुनुपर्दछ ।

en:   %.250s provides %.250s but is to be removed.
ne:   %.250s ले  %.250s प्रदान गर्दछ तर हटाइएको हुनु पर्दछ ।

en:   Package %s is not configured yet.
ne:   प्याकेज %s अहिले सम्म कन्फिगर गरिएको छैन ।

en:   Package %s is not installed.
ne:   प्याकेज %s स्थापना गरिएको छैन ।

en:   Package %s is to be removed.
ne:   प्याकेज %s हटाइनु पर्दछ ।

en:   Package %s which provides %s is not configured yet.
ne:   प्याकेज %s जसले %s प्रदान गर्दछ अहिले सम्म कन्फिगर गरिएको छैन ।

en:   Package %s which provides %s is not installed.
ne:   प्याकेज %s जसले %s प्रदान गर्दछ अहिले सम्म स्थापना गरिएको छैन ।

en:   Package %s which provides %s is to be removed.
ne:  प्याकेज %s जसले %s हटाउन सक्ने प्रदान गर्दछ ।

en:   Version of %s on system is %s.
ne:    %s को संस्करणमा प्रणाली %s हो ।

en:  %d in %s:
ne:  %d मा %s:

en:  %s (not a plain file)
ne:  %s (खाली फाइल होइन)

en:  ==> Keeping old config file as default.
ne:  ==> पुरानो कन्फिग फाइल पूर्वनिर्धारितको रुपमा राख्दैछ ।

en:  ==> Package distributor has shipped an updated version.
ne:  ==>एउटा अद्यावधिक संस्करण प्याकेज वितरकलेग सि गरेकोप ण छ ।

en:  ==> Using current old file as you requested.
ne:  ==> तपाईँको अनुरोधको रुपमा हाल पुरानो फाइल प्रयोग गर्दैछ ।

en:  ==> Using new config file as default.
ne:  ==> नयाँ कन्फिग फाइल पूर्वनिर्धारितको रुपमा प्रयोग गर्दैछ ।

en:  ==> Using new file as you requested.
ne:  ==> तपाईँको अनुरोधको रुपमा नयाँ फाइल प्रयोग गर्दैछ ।

en:  The default action is to install the new version.
ne:  पूर्वनिर्धारित कार्य नयाँ संस्करण स्थापना गर्नलाई हो ।

en:  The default action is to keep your current version.
ne:  तपाईँको हालको संस्करण पूर्वनिर्धारित कार्य राख्नका लागि हो ।

en:  and
ne: र

en:  depends on
ne:  यसमा निर्भर गर्दछ

en: %s (subprocess): %s
ne: %s (उपप्रक्रिया): %s

en: %s breaks %s
ne: %s ले %s लाई विच्छेद गर्दछ

en: %s conflicts with %s
ne: %s सँग %s द्वन्द्व गर्दछ

en: %s depends on %s
ne: %s मा निर्भर हुन्छ %s

en: %s enhances %s
ne: %s ले %s बढाउँदछ

en: %s is missing
ne: %s हराइरेहेको छ

en: %s pre-depends on %s
ne: %s पहिले नै %s मा निर्भर हुन्छ

en: %s recommends %s
ne: %s ले %s लाई सिफारिश गर्दछ

en: %s suggests %s
ne: %s ले %s सुझाव दिन्छ

en: '%.255s' is not a debian format archive
ne: `%.255s' डेबियन ढाँचा सङ्ग्रह होइन

en: '%s' clashes with '%s'
ne: with `%s' सँग `%s' द्वन्दहरू

en: '%s' field, invalid package name '%.255s': %s
ne: `%s' फाँट, अवैध प्याकेज नाम `%.255s': %s

en: '%s' field, missing package name, or garbage where package name expected
ne: `%s' फाँट, हराएको प्याकेज नाम, वा फोहर जहाँ प्याकेज नाम आशा गरियो

en: '%s' field, reference to '%.255s':
     '%c' is obsolete, use '%c=' or '%c%c' instead
ne: `%s' फाँट, लाई निर्देशन`%.255s':
     `%c' अप्रचलित छ , साट्टोमा `%c=' वा `%c%c' प्रयोग गर्नुहोस्

en: '%s' field, reference to '%.255s':
     bad version relationship %c%c
ne: `%s' फाँट, लाई निर्देशन`%.255s':
    खराब संस्करण संम्बन्ध %c%c

en: '%s' field, reference to '%.255s':
     implicit exact match on version number, suggest using '=' instead
ne: `%s' फाँट, लाई निर्देशन `%.255s':
     सूचित संस्करण नम्बरमा ठ्याकै मिल्यो, साटोमा `=' प्रयोग गर्न सुझाव छ

en: '%s' field, reference to '%.255s':
     version value starts with non-alphanumeric, suggest adding a space
ne: `%s' फाँट, लाई निर्देशन `%.255s':
     संस्करण मान अल्फा सङ्ख्यात्मक नहुने देखि सुरू हुन्छ, खाली ठाँउ थप्न सुझाव गरिन्छ ।

en: '%s' field, reference to '%.255s': version contains '%c'
ne: `%s' फाँट, `%.255s' लाई सन्दर्भ: संस्करण '%c' समाहित गर्दछ

en: '%s' field, reference to '%.255s': version unterminated
ne: `%s' फाँट, `%.255s' लाई सन्दर्भ: समाप्त नभएको संस्करण

en: '%s' field, syntax error after reference to package '%.255s'
ne: `%s' फाँट, प्याकेज `%.255s' लाई सन्दर्भ पछि वाक्य संरचना त्रुटि

en: (Noting disappearance of %s, which has been completely replaced.)
ne: ( %s को केहिपनि हराएको छैन, ति सम्पुर्ण रुपमा प्रतिस्थापन गरिएको छ)

en: (Reading database ...
ne: (डेटावेश पढ्दै ...

en: (no description available)
ne: (कुनै वर्णन उपलब्ध छैन)

en: , core dumped
ne: , कोर थुप्रियो

en: -%c option does not take a value
ne: -%c विकल्पले एउटा मान लिदैन

en: -%c option takes a value
ne: -%c ले एउटा मान लिन्छ

en: --%s --pending does not take any non-option arguments
ne: --%s -विचाराधिनले कुनै विकल्प बिहिन तर्कहरू लिदैन

en: --%s --recursive needs at least one path argument
ne: --%s --कम्तिमा एक मार्ग तर्क पुनरावृती आवश्यक छ

en: --%s needs <name>
ne: --%s लाई <name> आवश्यक पर्दछ

en: --%s needs <name> <path>
ne: --%s लाई <name> <path> आवश्यक पर्दछ

en: --%s needs a .deb filename argument
ne: --%s लाई .deb फाइलनाम तर्क आवश्यक छ

en: --%s needs a <directory> argument
ne: --%s लाई <directory> आवश्यक पर्दछ

en: --%s needs a single argument
ne: --%s लाई एकल तर्क आवश्यक पर्दछ

en: --%s needs a target directory.
    Perhaps you should be using dpkg --install ?
ne: --%s लाई लक्षित डाइरेक्टरी आवश्यक छ ।
    सम्भवत तपाईँलाई dpkg --स्थापना प्रयोग गर्नु पर्दछ ?

en: --%s needs at least one package archive file argument
ne: --%s लाई कम्तिमा एउटा प्याकेज सङ्ग्रह फाइल तर्क आवश्यक छ

en: --%s needs at least one package name argument
ne: --%s लाई कम्तिमा पनि एउटा प्याकेज नाम तर्क आवश्यक पर्दछ

en: --%s option does not take a value
ne: --%s विकल्पले एउटा मान लिदैन

en: --%s option takes a value
ne: --%s विकल्पले एउटा मान लिन्छ

en: --%s takes at most two arguments (.deb and directory)
ne: --%s ले बढिमा दुई तर्कहरू (.deb र डाइरेक्टरी) लिन्छ

en: --%s takes no arguments
ne: --%s ले कुनै तर्कहरू लिदैन

en: --%s takes only one argument (.deb filename)
ne: --%s ले एक मात्र (.deb फाइलनाम) तर्क लिन्छ

en: --auto requires exactly one part file argument
ne: --वास्तविक एक भाग फाइल तर्क स्वचालित आवश्यक पर्दछ

en: --auto requires the use of the --output option
ne: --निर्गात विकल्पको प्रयोग स्वाचालित--आवश्यक छ

en: --compare-versions bad relation
ne: --compare-संस्करणहरू खराब सम्बन्ध

en: --compare-versions takes three arguments: <version> <relation> <version>
ne: --compare-संस्करणले तिनवटा तर्कहरू लिन्छ: <version> <relation> <version>

en: --install needs <link> <name> <path> <priority>
ne: --स्थापनालाई आवश्यक <link> <name> <path> <priority>

en: --search needs at least one file name pattern argument
ne: --खोजीलाई कम्तिमा पनि एउटा फाइलनाम बान्की तर्क आवश्यक पर्दछ

en: --slave needs <link> <name> <path>
ne: --स्लेभलाई <link> <name> <path> आवश्यक पर्दछ

en: --slave only allowed with --install
ne: --स्लेभ केबल --स्थापनासँग स्विकृत हुन्छ

en: --split needs a source filename argument
ne: विभाजनलाई स्रोत फाइलनाम तर्कको आवश्यक पर्दछ

en: --split takes at most a source filename and destination prefix
ne: --विभाजनले बढीमा स्रोत फाइलनाम र गनतब्य उपसर्ग लिन्छ

en: ; however:
ne: ; यद्यपी:

en: <deb> is the filename of a Debian format archive.
    <cfile> is the name of an administrative file component.
    <cfield> is the name of a field in the main 'control' file.
ne: <deb> डेवियन ढाँचा सङ्ग्रहको फाइलनाम हो ।
    <cfile> एउटा प्रशासनिक फाइल अवयवको नाम हो ।
    <cfield> मुख्य `control' फाइलमा फाँटको नाम ।

en: Authenticating %s ...
ne: प्रमाणित गर्दैछ %s ...

en: Commands:
      -s|--split <file> [<prefix>]     Split an archive.
      -j|--join <part> <part> ...      Join parts together.
      -I|--info <part> ...             Display info about a part.
      -a|--auto -o <complete> <part>   Auto-accumulate parts.
      -l|--listq                       List unmatched pieces.
      -d|--discard [<filename> ...]    Discard unmatched pieces.
ne: आदेशहरू:
      -s|--विभाजन गर्नुहोस् <file> [<prefix>]     एउटा सङ्ग्रह विभाजन गर्नुहोस् ।
      -j|--जडान गर्नुहोस् <part> <part> ...      भागहरू संगै जडान गर्नुहोस् ।
      -I|--सूचना <part> ...             एउटा बागको बारेमा सूचना प्रदर्शन गर्नुहोस् ।
      -a|--auto -o <complete> <part>   भागहरू स्वत संचय गर्नुहोस् ।
      -l|--listq                        मेल नखाएका टुक्राहरू सूचि गर्नुहोस् ।
      -d|--छोड्नुहोस् [<filename> ...]    मेल नखाएका टुक्राहरू छोड्नुहोस् ।

en: Comparison operators for --compare-versions are:
      lt le eq ne ge gt       (treat empty version as earlier than any version);
      lt-nl le-nl ge-nl gt-nl (treat empty version as later than any version);
      < << <= = >= >> >       (only for compatibility with control file syntax).
ne: तुल्नात्मक-संस्करणहरुको लागि -- तुल्नात्मक सञ्चालकहरू:
      lt le eq ne ge gt       (कुनै संस्करण भन्दा खाली संस्करणको रुपमा पहिलेको संस्करणलाई व्यवहार गर्नुहोस्);
      lt-nl le-nl ge-nl gt-nl (कुनै संस्करण भन्दा खाली संस्करणको रुपमा पछिको संस्करणलाई व्यवहार गर्नुहोस्);
      < << <= = >= >> >       (नियन्त्रण फाइल सिन्ट्याक्स सँग मिल्दोको लागि मात्र) ।

en: Debian %s version %s.
ne: डेबियन %s संस्करण %s

en: Debian '%s' package archive backend version %s.
ne: डेबियन `%s' प्याकेज सङ्ग्रह ब्याकइन्ड संस्करण %s ।

en: Debian '%s' package management program version %s.
ne: डेवियन `%s' प्याकेज ब्यवस्थापन कार्यक्रम संस्करण %s .

en: Debian '%s' package split/join tool; version %s.
ne: डेवियन `%s' प्याकेज उपकरण विभाजन/जडान गर्नुहोस्;संस्करण %s ।

en: Deleted %s.
ne: %s मेटियो ।

en: Description
ne: बर्णन

en: Errors were encountered while processing:
ne: प्रक्रिया गरिको बेलामा त्रुटिहरू सँग सामना गर्यो:

en: File '%.250s' is not part of a multipart archive.
ne: फाइल `%.250s' बहुँभाग सङ्ग्रहको भाग होइन ।

en: Format syntax:
      A format is a string that will be output for each package. The format
      can include the standard escape sequences \n (newline), \r (carriage
      return) or \\ (plain backslash). Package information can be included
      by inserting variable references to package fields using the ${var[;width]}
      syntax. Fields will be right-aligned unless the width is negative in which
      case left alignment will be used.
ne: ढाँचाबद्ध वाक्य संरचना:
      ढाँचा स्ट्रिङ हो जो प्रत्येक प्याकेजको लागि निर्गात हुनेछ । ढाँचाले
       छोडिएका मानक अनुक्रमहरू \n (newline), \r (carriage
      return) वा \\ (plain backslash) समावेश गर्न सक्छ । प्याकेज फाँटहरुमा ${var[;width]} वाक्यसंरचना प्रयोग गरेर चल सन्दर्भहरू घुसाएर सूचनाहरू समावेश गर्न सकिन्छ ।
    चौडा नकारात्मक भएता पनि फाँटहरू सही संलग्न छन् जुन केसमा छोडिएका रेखाहरू प्रयोग हुनेछन् ।

en: Installing new version of config file %s ...
ne: कनफिग फाइल %s को नयाँ संस्करण स्थापना गर्दै ...

en: Junk files left around in the depot directory:
ne: जंक फाइलहरू डिपोट डाइरेक्ट्री वरिपरि छोडिन्छ:

en: More than one copy of package %s has been unpacked
     in this run !  Only configuring it once.
ne: प्याकेज %s को एक भन्दा बढि प्रतिलिपिहरु चालमा 
     खोलिएका छन् ! एक पटक मात्र कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Package %s is on hold, not touching it.  Use --force-hold to override.
ne: प्याकेज %s पर्खाइमा छ, यसलाई नछोइकन ।  अधिलेखन गर्न Use --force-hold

en: Package %s listed more than once, only processing once.
ne: प्याकेज %sले एक पटक भन्दा बढि सूचीबद्ध गर्दछ, प्रक्रिया गर्ने मात्र एक पटक ।

en: Package '%s' does not contain any files (!)
ne: प्याकेज `%s' ले कुनै पनि फाइल समाहित गर्दैन (!)

en: Package which in state not-installed has conffiles, forgetting them
ne: स्थापना बिहिन अवस्थामा रहेको प्याकेजमा कन्फफाइल छ, तिनिहरुलाई बिर्सदैछ

en: Packages not yet reassembled:
ne: प्याकेजहरू अहिले सम्म पुन:जोडिएको छैन:

en: Part %d of package %s filed (still want
ne: भाग %d को प्याकेज %s भरियो (अझै चाहन्छ

en: Processing was halted because there were too many errors.
ne: अति धेरै त्रुटिहरू भएकाले प्रक्रिया रोकियो ।

en: Recorded info about %s from %s.
ne: %s बाट %s का बारेमा रेर्कड गरिएको सूचना ।

en: Replacing available packages info, using %s.
ne: %s प्रयोग गर्दै, उपलब्ध प्याकेजका सूचना प्रतिस्थापन गर्दै ।

en: Setting up %s (%s) ...
ne: सेटिङ् गर्दै %s (%s) ...

en: The following packages are in a mess due to serious problems during
    installation.  They must be reinstalled for them (and any packages
    that depend on them) to function properly:
ne: निम्न प्याकेजहरू स्थापना
    गर्दाको  गम्भिर समस्याहरुको कारणले झन्झटमा छन् ।  तिनिहरू (र कुनै प्याकेजहरू
    जुन तिनिहरुमा भर पर्दछन्) लाई राम्रो सँग कार्यगर्नका लागि पून स्थापना गर्नु पर्दछ:

en: The following packages are only half configured, probably due to problems
    configuring them the first time.  The configuration should be retried using
    dpkg --configure <package> or the configure menu option in dselect:
ne: सम्भवत पहिलो पटक
    कन्फिगर गर्दाको समस्याका कारणले गर्दा निम्न प्याकेजहरू मात्र आधा कन्फिगर गरिएका छन् ।  कन्फिगरेसन 
    dpkg --configure <package> प्रयोग गर्दै वा 'चयन हटाउनुहोस' मेनु विकल्पको प्रयोग गर्दै पून प्राप्ति गर्नु पर्दछ:

en: The following packages are only half installed, due to problems during
    installation.  The installation can probably be completed by retrying it;
    the packages can be removed using dselect or dpkg --remove:
ne: स्थापना गर्दाको समस्याको कारणले गर्दा
    निम्न प्याकेजहरू मात्र आधा स्थापना भएको छ ।  सम्भवत सो स्थापना त्यो पून प्राप्तिद्धारा पुरा गर्न सकिन्छ;
    प्याकेजहरू dselect वा dpkg --हटाउनुहोस् प्रयोग गरेर हटाउन सकिन्छ:

en: The following packages have been unpacked but not yet configured.
    They must be configured using dpkg --configure or the configure
    menu option in dselect for them to work:
ne: निम्न प्याकेहरू खोलिएका छन् तर अहिले सम्म कन्फिगर गरिएको छैन ।
    तिनिहरुलाई कामका लागि 'चयन हटाउनुहोस्' कन्फिगर मेनु विकल्पमा वा dpkg --कन्फिगर 
    प्रयोग गरेर कन्फगर गर्नुपर्दछ:

en: Type 'exit' when you're done.
ne: तपाईँले गरिसके पछि 'exit' टाइप गर्नुहोस् ।

en: Type dpkg-deb --help for help about manipulating *.deb files;
    Type dpkg --help for help about installing and deinstalling packages.
ne: *.deb फाइलहरु मिलाउन मद्दतको लागि dpkg-deb --help टाइप गर्नुहोस्;
    प्याकेजहरुको स्थापना गर्ने र स्थापनाबाट हटाउने बारेमा मद्दत गर्नको लागि dpkg --help टाइप गर्नुहोस् ।

en: Type dpkg-split --help for help.
ne: मद्दतको लागि dpkg-split --help टाइप गर्नुहोस्

en: Updating available packages info, using %s.
ne: %s प्रयोग गर्दै, उपलब्ध प्याकेज सूचनाहरू अद्यावधिक गर्दै ।

en: Usage: %s [<option> ...] <command>
ne: उपयोग: %s [<option> ...] <command>

en: Use dpkg --info (= dpkg-deb --info) to examine archive files,
    and dpkg --contents (= dpkg-deb --contents) to list their contents.
ne: dpkg प्रयोग गर्नुहोस् --सूचना (= dpkg-deb --info) सङ्ग्रह फाइल परिक्ष गर्न,
    र dpkg --समावेशल गर्दछ (= dpkg-deb --contents) त्यसको समावेश सङ्ग्रह गर्न

en: Version
ne: संस्करण

en: [default=N]
ne: [पूर्वनिर्धारित=N]

en: [default=Y]
ne: [पूर्वनिर्धारित=Y]

en: [no default]
ne: [पूर्वनिर्धारित छैन]

en: alternatives ('|') not allowed in %s field
ne: फाँट %s मा वैकल्पिकहरू (`|') लाई अनुमति दिदैन

en: archive contained object '%.255s' of unknown type 0x%x
ne: सङ्ग्रहले अज्ञात प्रकारको वस्तु `%.255s' समावेश गर्यो 0x%x

en: archive has no newlines in header
ne: सङ्ग्रहमा हेडरमा कुनै पनि न्युलाइन छैन

en: broken due to postinst failure
ne: postinst को असफलताको कारणले बिग्रियो

en: bulk available update requires write access to dpkg status area
ne: bulk उपलब्ध अद्यावधिकलाई dpkg स्थिति क्षेत्रमा लेख्य पहुँच आवश्यक पर्दछ

en: can't mmap package info file '%.255s'
ne: प्याकेज सूचना फाइल`%.255s' mmap गर्न सकिदैन

en: can't remove old postrm script
ne: पुरानो postrm स्क्रिप्ट हटाउन सक्दैन

en: can't stat package info file '%.255s'
ne: प्याकेज सूचना फाइल `%.255s' तोक्न सकिदैन

en: cannot open '%.255s' (in '%.255s')
ne: `%.255s'लाई (`%.255s'मा) खोल्न सकिदैन

en: cannot open archive part file '%.250s'
ne: सङ्ग्रह भाग फाइल `%.250s' खोल्न सकिदैन

en: cannot read info directory
ne: सूचना डाइरेक्टरी पढ्न सक्दैन

en: cannot remove '%.250s'
ne: `%.250s' हटाउन सक्दैन

en: cannot remove old backup config file '%.250s' (of '%.250s')
ne: पुरानो कन्फिग फाइल `%.250s' (of `%.250s') हटाउन सक्दैन

en: cannot remove old config file '%.250s' (= '%.250s')
ne: पुरानो कन्फिग फाइल `%.250s' (= `%.250s') हटाउन सक्दैन

en: cannot remove old files list
ne: पुरानो फाइल सूची हटाउन सक्दैन

en: cannot satisfy pre-dependencies for %.250s (wanted due to %.250s)
ne:  %.250s ( %.250sकारणले चाहियो) का लागि पूर्व-निर्भरता सन्तुष्ट गर्न सकिदैन

en: cannot scan directory '%.255s'
ne: डाइरेक्टरी `%.255s' स्क्यान गर्न सकिदैन

en: cannot scan updates directory '%.255s'
ne: अद्यावधिक डाइरेक्टरी `%.255s' स्क्यान गर्न सक्दैन ।

en: cannot stat '%.255s' (in '%.255s')
ne: `%.255s'लाई (`%.255s'मा) सुरू गर्न सकिदैन

en: character '%c' not allowed (only letters, digits and characters '%s')
ne: क्यारेक्टर `%c' अनुमति छैन (अक्षर, अङ्कहरू र क्यारेक्टरहरू `%s'लाई मात्र)

en: conffile '%.250s' does not appear in package
ne: कन्फफाइल `%.250s' प्याकेजमा देखा पर्दैन

en: conffile '%.250s' is not stattable
ne: कन्फफाइल `%.250s' स्थिर छैन

en: conflicting actions -%c (--%s) and -%c (--%s)
ne: द्धन्दात्मक कार्यहरू -%c (--%s) र -%c (--%s)

en: conflicting diversions involving '%.250s' or '%.250s'
ne: द्धन्दात्मक diversionsले`%.250s' or `%.250s' संलग्र गर्दै

en: conflicting packages - not installing %.250s
ne: परस्पर-विरोधी प्याकेजहरू %.250s स्थापना नगर्दै

en: control directory has bad permissions %03lo (must be >=0755 and <=0775)
ne: नियन्त्रण डाइरेक्टरीमा खराब अनुमतिहरू %03lo छन्(हुन पर्ने >=0755 र <=0775)

en: corrupted filesystem tarfile - corrupted package archive
ne: दुषित फाइलप्रणाली टारफाइल - दुषित प्याकेज सङ्ग्रह

en: couldn't open '%i' for stream
ne: प्रवाहका लागि`%i' खोोल्न सकेन

en: dependency problems - leaving unconfigured
ne: निर्भरता समस्याहरू - कन्फिगरेसन नगरेको छोड्दै

en: dependency problems - not removing
ne: निर्भरता समस्याहरू - हट्दैन

en: divert-to may not contain newlines
ne: यसमा फेर्नेले नयाँरेखाहरू समावेश नगर्न सक्छ

en: diverted by %s to: %s
ne: %s द्धारा %s मा फेरिएको

en: done
ne: पूरा भयो

en: duplicate path %s
ne: नक्कल मार्ग %s

en: duplicate slave link %s
ne: नक्कल प्रति स्लेभ लिङ्क %s

en: duplicate value for '%s' field
ne: फाँट`%s' का लागि नक्कल प्रति मान

en: duplicate value for user-defined field '%.*s'
ne: प्रयोगकर्ता-परिभाषित फाँट`%.*s' का लागि नक्कल प्रति मान

en: empty file details field '%s'
ne: रित्तो फाइल विवरण फाँट `%s'

en: empty string from fgets reading conffiles
ne: fgets पढ्ने कन्फफाइलहरूबाट रित्तो स्ट्रिङ्

en: empty value for %s
ne:  %s का लागि रित्तो मान

en: epoch in version is not number
ne: संस्करणमा इपोच नम्बर होइन

en: error closing %.250s
ne: %.250s बन्द गर्दा त्रुटि

en: error closing configuration file '%.255s'
ne: कन्फिगरेसन फाइल`%.255s' बन्द गर्दा त्रुटि

en: error closing files list file for package '%.250s'
ne: प्याकेज `%.250s' का लागि फाइलको सूची फाइल बन्द गर्दा त्रुटि

en: error closing/writing '%.255s'
ne: बन्द गर्दा/लेख्दा `%.255s' त्रुटि

en: error creating device '%.255s'
ne: यन्त्र `%.255s' सिर्जना गर्दा त्रुटि

en: error creating directory '%.255s'
ne: डाइरेक्टरी `%.255s' सिर्जना गर्दा त्रुटि

en: error creating hard link '%.255s'
ne: हार्ड लिङ्क `%.255s' सिर्जना गर्दा त्रुटि

en: error creating pipe '%.255s'
ne: पाइप `%.255s' सिर्जना गर्दा त्रुटि

en: error creating symbolic link '%.255s'
ne: प्रतिकात्मक लिङ्क `%.255s' सिर्जना गर्दा त्रुटि

en: error ensuring '%.250s' doesn't exist
ne: त्रुटि सुनिश्चित गर्ने `%.250s' अवस्थित छैन

en: error opening conffiles file
ne: कन्फफाइल फाइल खोल्दा त्रुटि

en: error reading %.250s
ne: %.250s पढ्दा त्रुटि

en: error reading %s from file %.255s
ne: फाइल %.255s बाट %s पढ्दा त्रुटि

en: error reading conffiles file
ne: कन्फाइल फाइल पढ्दा त्रुटि

en: error reading dpkg-deb tar output
ne: dpkg-deb टार निर्गत पढ्दा त्रुटि

en: error reading from dpkg-deb pipe
ne: dpkg-deb पाइपबाट पढ्दा त्रुटि

en: error setting ownership of '%.255s'
ne: `%.255s' को स्यामित्व सेट गर्दा त्रुटि

en: error setting ownership of symlink '%.255s'
ne: सिमलिङ्क `%.255s'को स्वामित्व सेट गर्दा त्रुटि

en: error setting permissions of '%.255s'
ne: `%.255s'को सेटिङ् अनुमति त्रुटि

en: error setting timestamps of '%.255s'
ne: `%.255s' को टाइमस्टाम्पहरू सेटिङ् गर्दा त्रुटि

en: error trying to open %.250s
ne: %.250s खोल्न प्रयास गर्दा त्रुटि

en: error un-catching signal %s: %s
ne: अन-क्याचिङ् त्रुटि %s: %s

en: error writing '%s'
ne: लेख्दै गर्दा त्रुटि `%s'

en: error writing to stderr, discovered before conffile prompt
ne: stderr लाई लेख्दा त्रुटि, कन्फफाइल प्रोम्ट पहिले पत्ता लगाइयो

en: failed to chdir to '%.255s'
ne: `%.255s' मा डाइरेक्टरी परिवर्तन गर्न अक्षम

en: failed to chdir to directory
ne: डाइरेक्टरीलाई chdir गर्न असफल

en: failed to chroot to '%.250s'
ne: `%.250s' लाई chroot गर्न असफल

en: failed to close after read: '%.255s'
ne: पढे पछि बन्द गर्न असफल: `%.255s'

en: failed to create directory
ne: डाइरेक्टरी सिर्जना गर्न असफल

en: failed to create pipe
ne: पाइप सिर्जना गर्न असफल

en: failed to dup for fd %d
ne: fd %d का लागि dub गर्न असफल

en: failed to dup for std%s
ne: std%s का लागि dup गर्न असफल

en: failed to fstat archive
ne: सङ्ग्रह fstat गर्न असफल

en: failed to fstat diversions file
ne: diversions फाइल fstat गर्न असफल

en: failed to fstat statoverride file
ne: statoverride फाइल fstat गर्न असफल

en: failed to open diversions file
ne: diversions फाइल खोल्न असफल

en: failed to open package info file '%.255s' for reading
ne: प्याकेज सूचना फाइल `%.255s' पढ्नका लागि खोल्न असफल

en: failed to open statoverride file
ne: statoverride फाइल खोल्न असफल

en: failed to read '%.255s' (in '%.255s')
ne: `%.255s'लाई (`%.255s'मा ) पढ्न असफल

en: failed to read archive '%.255s'
ne: सङ्ग्रह`%.255s' पढ्न असफल

en: failed to remove incorporated update file %.255s
ne: समाहित अद्यावधिक फाइल %.255s हटाउन असफल भयो ।

en: failed to remove my own update file %.255s
ne: मेरो आफ्नै अद्यावधिक फाइल %.255s हटाउन असफल

en: failed to write details of '%.50s' to '%.250s'
ne:  `%.50s' मा `%.250s' विवरण लेख्न असफल

en: field name '%.*s' must be followed by colon
ne: फाँट नाम `%.*s' विरामचिन्ह द्धारा साथ दिनु पर्छ

en: file '%.250s' is corrupt - %.250s missing
ne: फाइल `%.250s' दूषित छ - %.250s हराइरहेछ

en: file '%.250s' is corrupt - bad MD5 checksum '%.250s'
ne: फाइल `%.250s' दूषित छ - खराब MD5 चेकसम `%.250s'

en: file '%.250s' is corrupt - bad digit (code %d) in %s
ne: फाइल `%.250s' दुषित छ - खराब अङ्क (कोड %d) मा %s

en: file '%.250s' is corrupt - bad magic at end of first header
ne: फाइल `%.250s' दुषित छ - पहिलो हेडरको समाप्तीमा खराब जादु

en: file '%.250s' is corrupt - bad magic at end of second header
ne: फाइल `%.250s' दूषित छ - दोस्रो हेडरको समाप्तिमा खराब जादू

en: file '%.250s' is corrupt - bad padding character (code %d)
ne: फाइल `%.250s' दूषित छ - खराब गद्दा क्यारेक्टर (कोड %d)

en: file '%.250s' is corrupt - missing newline after %.250s
ne: फाइल `%.250s' दूषित छ - %.250s पछि नयाँ लाइन हरटाइरहेछ

en: file '%.250s' is corrupt - nulls in info section
ne: फाइल `%.250s' दूषित छ - सूचना सेक्सनमा शून्यहरू

en: file '%.250s' is corrupt - second member is not data member
ne: फाइल `%.250s' दूषित छ - दोस्रो सदस्य डेटा सदस्य होइन

en: file '%.250s' is corrupt - size is wrong for quoted part number
ne: फाइल `%.250s' दूषित छ - उद्धरण गरिएको भाग नम्बरको लागि साइज गलत छ

en: file '%.250s' is corrupt - too short
ne: फाइल `%.250s' दूषित छ - अति छोटो

en: file '%.250s' is corrupt - wrong number of parts for quoted sizes
ne: फाइल `%.250s' दूषित छ -उद्धरण गरिएको साइजहरुको लागि भागहरुको गलत नम्बर

en: file '%.250s' is not a debian binary archive (try dpkg-split?)
ne: फाइल `%.250s' डेबियन बाइनरि सङ्ग्रह होइन (try dpkg-split?)

en: file '%.250s' is not an archive part
ne: फाइल `%.250s' एउटा सङ्ग्रह भाग होइन

en: file '%s' is not an archive part
ne: फाइल `%s' एउटा सङ्ग्रह भाग होइन

en: file details field '%s' not allowed in status file
ne: फाइल विवरण फाँट `%s' लाई वस्तुस्थिति फाइलमा अनुमति छैन

en: file may not contain newlines
ne: फाइले नयाँरेखा समावेश नगरेको हुन सक्छ

en: filename "%s" is not absolute
ne: फाइलनाम "%s" स्थिर छैन

en: files '%.250s' and '%.250s' are not parts of the same file
ne: फाइलहरू `%.250s' र `%.250s'  उही फाइलका भागहरू होइन

en: files list file for package '%.250s' contains empty filename
ne: रित्तो फाइलनाम समाहित गर्ने प्याकेज `%.250s' का लागि फाइलको सूची फाइल

en: fork failed
ne: फ्रोक असफल

en: illegal package name at line %d: %.250s
ne: लाइन %d: %.250s मा अवैध प्याकेज नाम

en: installed
ne: स्थापित

en: invalid integer for --%s: '%.250s'
ne: --%s का लागि इन्जिटर अवैध: `%.250s'

en: invalid package name (%.250s)
ne: अवैध प्याकेज नाम (%.250s)

en: junk after %s
ne:  %s पछि रद्दी

en: link %s is both primary and slave
ne: %s लिङ्क प्राथमिक र स्लेभ दुबै हो

en: locally diverted to: %s
ne: स्थानिय रुपमा तिर मोडिएको: %s

en: maintainer script '%.50s' has bad permissions %03lo (must be >=0555 and <=0775)
ne: मर्मत गर्ने स्क्रिप्ट `%.50s' संग खराब अनुमतिहरू %03lo छन् (हुनुपर्ने >=0555 र <=0775)

en: maintainer script '%.50s' is not a plain file or symlink
ne: मर्मत गर्ने स्क्रिप्ट `%.50s' एउटा सादा सिमलिङ्क वा फाइल होइन

en: maintainer script '%.50s' is not stattable
ne: मर्मत गर्ने स्क्रिप्ट `%.50s' स्थिर छैन

en: may not be empty string
ne: रित्तो स्ट्रिङ् होइन होला

en: mismatch on divert-to
      when removing '%s'
      found '%s'
ne: %s' हटाउदा 
      divert-to मा
      `%s' फेला पर्यो

en: mismatch on package
      when removing '%s'
      found '%s'
ne:  `%s' हटाउदा प्याकेजमा
      `%s' बेमेल
      फेला पर्यो

en: missing %s
ne: हराइरहेको %s

en: name %s is both primary and slave
ne:  %s नाम प्राथमिक र स्लेभ दुबै हो

en: need an action option
ne: एउटा कार्य विकल्प आवश्यक

en: new %s script
ne: नयाँ %s स्क्रिप्ट

en: newline in field name '%.*s'
ne: फाँट नाम `%.*s'मा नयाँ लाइन

en: newlines prohibited in update-alternatives files (%s)
ne: अद्यावधिक-वैकल्पिक फाइलहरू (%s) मा नयाँरेखा निषेधित गरिएको छ

en: no package information in '%.255s'
ne: `%.255s' प्याकेज सूचनाहरू छैन

en: no package named '%s' is installed, cannot configure
ne: `%s' नाम गरेको कुनै पनि प्याकेज स्थापना गरिएको छैन, कन्फिगर गर्न सकिदैन

en: not installed
ne: स्थापना नगरिएको

en: not installed but configs remain
ne: स्थापना नगरिएको तर कन्फिगरेसन बिकी छ

en: nothing after colon in version number
ne: संस्करण नम्बरमा विराम पछि केहि पनि छैन

en: old %s script
ne: पुरानो %s स्क्रिप्ट

en: old version of package has overly-long info file name starting '%.250s'
ne:  प्याकेजको पुरानो संस्करणसँग `%.250s'सँग सुरुआत अति-लामो सूचना फाइल नाम छ

en: open component '%.255s' (in %.255s) failed in an unexpected way
ne: अवयव`%.255s' (in %.255s)खोल्न अप्रत्यासित रुपले असफल

en: operation requires read/write access to dpkg status area
ne: सञ्चालनलाई dpkg स्थिति क्षेत्रलाई पढ्न/लेख्न पहुँच आवश्यक पर्दछ

en: out of memory for new cleanup entry
ne: नयाँ सफा गर्ने प्रविष्टिका लागि स्मृति बाहिर

en: out of memory for new cleanup entry with many arguments
ne: धेरै तर्कहरु सँग नयाँ सफा गर्ने प्रविष्टिका लागि स्मृति बाहिर

en: package %.250s is already installed and configured
ne: प्याकेज %.250s पहिल्यै स्थापित र कन्फिगर गरिएको छ

en: package %.250s is not ready for configuration
     cannot configure (current status '%.250s')
ne: प्याकेज %.250s कन्फिगरका लागि तयार छैन
    कन्फिगर गर्न सकिदैन  (हालको स्थिति `%.250s')

en: package architecture (%s) does not match system (%s)
ne: प्याकेज बनावट (%s) प्रणाली (%s)संग मेल खादैन

en: package contains overly-long control info file name (starting '%.50s')
ne: प्याकेजले अति धेरै लामो नियन्त्रण सूचना फाइलनाम (सुरू`%.50s') समावेश गर्दछ

en: package control info contained directory '%.250s'
ne: प्याकेज नियन्त्रण सूचनाले`%.250s' डाइरेक्टरी समाहित गर्दछ

en: package control info rmdir of '%.250s' didn't say not a dir
ne: rmdir को `%.250s' प्याकेज नियन्त्रण सूचनाले dir होइन भन्दैन

en: package diverts others to: %s
ne: अन्यलाई प्याकेजले %s मा फेर्दछ:

en: package may not contain newlines
ne: प्याकेजले नयाँरेखा समावेश नगर्न सक्छ

en: package name has characters that aren't lowercase alphanums or '-+.'
ne: प्याकेज नाममा क्यारेक्टरहरू छन् जुन सानो अक्षर अल्फान्युम्स वा -+ होइन ।

en: part %d is missing
ne: भाग %d हराइरहेको छ

en: part file '%.250s' is not a plain file
ne: भाग फाइल `%.250s' खाली फाइल होइन

en: part size is far too large or is not positive
ne: भाग साइज टाँढा अति ठूलो छ वा सकारात्मक छैन

en: passed
ne: पास गर्यो

en: pre-dependency problem - not installing %.250s
ne: पूर्न-निर्भरता समस्या - अझ %.250s स्थापना गरिदै छैन

en: priority must be an integer
ne: प्राथमिकता इन्टिजर हुनुपर्दछ

en: read error in %.250s
ne: %.250s मा त्रुटि पढ्नुहोस्

en: read error in configuration file '%.255s'
ne: कन्फिगरेसन`%.255s' फाइलमा त्रुटि पढ्नुहोस्

en: read error on standard input
ne: मानक आगतमा त्रुटि पढ्नुहोस्

en: read error on stdin at conffile prompt
ne: कन्फफाइल प्रोम्टको stdin मा त्रुटि पढ्नुहोस्

en: reassembled package file
ne: पून एकत्रित गरिएको प्याकेजा फाइल

en: rename involves overwriting '%s' with
      different file '%s', not allowed
ne: पुन: नामकरणमा `%s' लाई
      फरक फाइल `%s' अधिलेखन समावेश हुन्छ, स्विकार्य छैन

en: requested operation requires superuser privilege
ne: अनुरोध गरिएको सञ्चालनलाई सुपर प्रयोगकर्ता विशेषाधिकार चाहिन्छ

en: root or null directory is listed as a conffile
ne: मूल वा शुन्य डाइरेक्टरी कन्फफाइलको रुपमा सूचिबद्ध गरिन्छ ।

en: searched, but found no packages (files matching *.deb)
ne: खोजिएको, तर फेला नपारिएको प्याकेजहरू ( *.deb सँग मिल्ने फाइलहरू)

en: several package info entries found, only one allowed
ne: धेरै प्याकेज सूचना प्रविष्टिहरू फेला पर्यो, मात्र एउटालाई अनुमति थियो ।

en: slave link same as main link %s
ne: %s मुख्य लिङ्क जस्तै स्लेभ लिङ्क

en: source file '%.250s' not a plain file
ne: स्रोत फाइल `%.250s' खाली फाइल होइन

en: statoverride file contains empty line
ne: statoverride फाइलले रित्तो लाइन समावेश गर्दछ

en: stripping trailing /
ne: अनावृत ट्रेलिङ

en: subprocess %s failed with wait status code %d
ne: उपप्रक्रियाहरू %s पर्खने स्थिति कोड %d सँग असफल भयो

en: subprocess %s returned error exit status %d
ne: उपप्रक्रियाहरू %s फिर्ता त्रुटि निकास स्थिति %d

en: target is directory - cannot skip control file check
ne: लक्षक्य डाइरेक्टरी हो - नियन्त्रण फाइल जाँच फड्काउन सकिदैन

en: there are several versions of part %d - at least '%.250s' and '%.250s'
ne: त्यहाँ %d भागको अलग संस्करणहरू छन् - कम्तिमा `%.250s' र`%.250s'

en: there is no script in the new version of the package - giving up
ne: त्यहाँ प्याकेजको नयाँ संस्करणमा स्क्रिप्ट छैन - छोड्दै

en: too few values in file details field '%s' (compared to others)
ne: फाइल विवरण फाँटमा धेरै थोरै मानहरू `%s' (अन्यसंग दाजेमा)

en: too many values in file details field '%s' (compared to others)
ne: फाइल विवरण फाँटमा धेरै मानहरू `%s' (अन्यसंग दाजेमा)

en: unable to (re)open input part file '%.250s'
ne: आगत भाग फाइल `%.250s' पुन: खोल्न अक्षम

en: unable to access dpkg status area
ne: dpkg स्थिति क्षेत्र पहुँच गर्न अक्षम

en: unable to access dpkg status area for bulk available update
ne: bulk उपलब्ध अद्यावधिकका लागि dpkg स्थिति क्षेत्र पहुँच गर्न अक्षम

en: unable to check existence of '%.250s'
ne: `%.250s'को अवस्थिति जाँच गर्न अक्षम

en: unable to check for existence of archive '%.250s'
ne: सङ्ग्रह `%.250s' को उपस्थितिका लागि जाँच गर्न अक्षम

en: unable to chown backup symlink for '%.255s'
ne: सिमलिङ्क `%.255s' का लागि जगेडा स्वामित्व परिवर्तन गर्न अक्षम

en: unable to clean up mess surrounding '%.255s' before installing another version
ne: अन्य संस्करण स्थापना गर्नुभन्दा पहिले `%.255s' वरिपरिको वातावरणहरू हटाउन अक्षम

en: unable to close updated status of '%.250s'
ne: `%.250s'को अद्यावधिक वस्तुस्थिति बन्द गर्न अक्षम

en: unable to create '%.255s'
ne: `%.255s' सिर्जना गर्न अक्षम

en: unable to delete control info file '%.250s'
ne: नियन्त्रण सूचना फाइल `%.250s' हटाउन अक्षम

en: unable to delete used-up depot file '%.250s'
ne: डिपोट फाइल `%.250s' को प्रयोगलाई मेट्न अक्षम

en: unable to discard '%.250s'
ne: `%.250s' छोड्न अक्षम

en: unable to fill %.250s with padding
ne: गद्दासँग %.250s भोर्न अक्षम

en: unable to flush %.250s after padding
ne: गद्दा पछि %.250s फ्लस गर्न अक्षम

en: unable to flush updated status of '%.250s'
ne: `%.250s' को अद्यावधिक वस्तुस्थिति फ्लस गर्न अक्षम

en: unable to fstat source file
ne: स्रोत फाइल स्थिर गर्न अक्षम

en: unable to fsync updated status of '%.250s'
ne: `%.250s' को अद्यावधिक गरिएको वस्तुस्थिति fsync गर्न अक्षम

en: unable to install '%.250s' as '%.250s'
ne: `%.250s' को रुपमा `%.250s' स्थापना गर्न अक्षम

en: unable to install (supposed) new info file '%.250s'
ne: नयाँ सूचना फाइल स्थापन (मानेको) गर्न अक्षम`%.250s'

en: unable to install new info file '%.250s' as '%.250s'
ne: नयाँ सूचना फाइल `%.250s' को रुपमा `%.250s' स्थापना गर्न अक्षम

en: unable to install new version of '%.255s'
ne: `%.255s' को नयाँ संस्करण स्थापना गर्न अक्षम

en: unable to install updated status of '%.250s'
ne: `%.250s'को अद्यावधिक वस्तुस्थिति स्थापना गर्न अक्षम

en: unable to make backup link of '%.255s' before installing new version
ne: नयाँ संस्करण स्थापना गर्न पहिले जगेडा लिङ्क`%.255s' बनाउन अक्षम

en: unable to make backup symlink for '%.255s'
ne: सिमलिङ्क `%.255s' का लागि जगेडा बनाउन अक्षम

en: unable to move aside '%.255s' to install new version
ne: नयाँ संस्करण स्थापना गर्न `%.255s' लाई छेउमा सार्न अक्षम

en: unable to open files list file for package '%.250s'
ne: प्याकेज `%.250s' का लागि फाइलको सूची फाइल खोल्न अक्षम

en: unable to open new depot file '%.250s'
ne: नयाँ डिपोट फाइल `%.250s' खोल्न अक्षम

en: unable to open output file '%.250s'
ne: निर्गात फाइल `%.250s' खोल्न अक्षम

en: unable to open source file '%.250s'
ne: स्रोत फाइल `%.250s' खोल्न अक्षम

en: unable to open temp control directory
ne: अस्थायी नियन्त्रण डाइरेक्टरी खोल्न अक्षम

en: unable to open/create status database lockfile
ne: वस्तुस्थिति डेटावेश ताल्चा मारेको फाइल खोल्न/सिर्जना गर्न अक्षम

en: unable to read depot directory '%.250s'
ne: डिपोट डाइरेक्ट्री `%.250s' पढ्न अक्षम

en: unable to read filedescriptor flags for %.250s
ne: %.250s का लागि फाँट स्क्रिप्टर झण्डाहरू पढ्न अक्षम

en: unable to read link '%.255s'
ne: लिङ्क`%.255s' पढ्न अक्षम

en: unable to read part file '%.250s'
ne: भाग फाइल `%.250s' पढ्दा त्रुटि

en: unable to remove newly-extracted version of '%.250s'
ne: %.250s' को नयाँ झिकिएको संस्करण हटाउन अक्षम

en: unable to remove newly-installed version of '%.250s'
ne: %.250s' को भर्खरै स्थापित संस्करण हटाउन अक्षम

en: unable to remove newly-installed version of '%.250s' to allow reinstallation of backup copy
ne: जगेडा प्रतिलिपिको पूनस्थापनालाई अनुमति दिन %.250s'को भर्खरै स्थापित संस्करण हटाउन अक्षम

en: unable to remove obsolete info file '%.250s'
ne: अप्रचलित सूचना फाइल `%.250s हटाउन अक्षम

en: unable to rename new depot file '%.250s' to '%.250s'
ne: नयाँ डिपोट फाइल `%.250s' मा `%.250s' पुन:नामकरन गर्न अक्षम

en: unable to reopen part file '%.250s'
ne: भाग फाइल `%.250s' पुन:खोल्न अक्षम भयो

en: unable to restore backup version of '%.250s'
ne: %.250s' को जगेडा संस्करण पूर्वावस्थामा ल्याउन अक्षम

en: unable to seek to start of %.250s after padding
ne: गद्दा पछि %.250s को सुरू खोज्न अक्षम

en: unable to set close-on-exec flag for %.250s
ne: %.250s का लागि बन्द-मा-कार्यान्वयन सेट गर्न अक्षम

en: unable to set execute permissions on '%.250s'
ne: `%.250s' मा कार्यन्वयन अनुमतिहरू सेट गर्न अक्षम

en: unable to stat %s '%.250s'
ne:  %s `%.250s' लाई stat गर्न अक्षम

en: unable to stat '%.250s'
ne: `%.250s' स्थिर गर्न अक्षम

en: unable to stat '%.255s' (which I was about to install)
ne: `%.255s' (जुन मैले स्थापना गर्न लागेको थिए) लाई तोक्न अक्षम

en: unable to stat current installed conffile '%.250s'
ne: हाल स्थापित कन्फफाइल `%.250s' तोक्न अक्षम

en: unable to stat other new file '%.250s'
ne: अन्य नयाँ फाइल `%.250s' stat गर्न अक्षम

en: unable to stat restored '%.255s' before installing another version
ne: अन्य संस्करण स्थापना गर्नु पहिले पूर्वावस्थामा ल्याएको `%.255s' तोक्न अक्षम

en: unable to truncate for updated status of '%.250s'
ne: `%.250s'को अद्यावधिक वस्तुस्थितिका लागि काट्न अक्षम

en: unable to write updated status of '%.250s'
ne: `%.250s' को अद्यावधिक गरिएको वस्तुस्थिति लेख्न अक्षम

en: unexpected data after package and selection at line %d
ne: लाइन %d मा प्याकेज र चयन पछि अप्रत्यासित डेटा

en: unexpected end of file in %s in %.255s
ne: %.255s मा %s मा फाइलको अप्रत्यासित समाप्ति

en: unexpected end of line after package name at line %d
ne: लाइन %d को प्याकेज नाम पछि अप्रत्यासित लाइनको समाप्ती

en: unexpected end of line in package name at line %d
ne: लाइन %d को प्याकेजमा अप्रत्यासित लाइनको समाप्ती

en: unknown argument '%s'
ne: अज्ञात तर्क `%s'

en: unknown compression type '%s'!
ne: अज्ञात सङ्कुचन प्रकार `%s'!

en: unknown force/refuse option '%.*s'
ne: अज्ञात दवाब/अविस्कार विकल्प `%.*s

en: unknown option -%c
ne: अज्ञात विकल्प -%c

en: unknown option --%s
ne: अज्ञात विकल्प --%s

en: unknown wanted status at line %d: %.250s
ne: लाइन %d: %.250s मा अज्ञात वस्तुस्थिति छ

en: unpacked but not configured
ne: खोलिएको तर कन्फिगर नगरिएको

en: updates directory contains file '%.250s' whose name is too long (length=%d, max=%d)
ne: अद्यावचिक डाइरेक्टरीले समाहित `%.250s' फाइल गर्दछ जसको नाम धेरै लामो छ (लम्बाई=%d, उच्चतम=%d)

en: updates directory contains files with different length names (both %d and %d)
ne: अद्यावधिक डाइरेक्टरीले भिन्न लम्बाई नामहरू (%d र %d दुबै) फाइलहरू समावेश गर्दछ ।

en: user-defined field name '%.*s' too short
ne: प्रयोग कर्ता-परिभाषित फाँट नाम`%.*s' धेरै छोटो

en: version string has embedded spaces
ne: संस्करण स्ट्रिङ् सँग सम्मिलित खाली ठाँउहरू छ ।

en: version string is empty
ne: संस्करण स्ट्रिङ् रित्तो छ

en: warning
ne: चेतावनी

en: yes/no in boolean field
ne: बोलेइन फाँटमा हो/होइन

en: you do not have permission to lock the dpkg status database
ne: dpkg वस्तुस्थिति डेटावेश ताल्चा लगाउन तपाईँसंग अनुमति छैन

en: you must specify packages by their own names, not by quoting the names of the files they come in
ne: तपाईँले प्याकेजहरू तिनिहरुकै नामहरू द्धारा निर्दृष्ट गर्नु पर्दछ, भित्र आउने ति फाइलहरुको नाम  उद्धरण गरेर होइन
