Yum - en to lt_LT translation catalogue (678 entries)

en: 
    
    
     CA Key: %s
     Failing repo is: %s
     GPG Keys are configured as: %s
lt_LT: 
    
    
     CA raktas: %s
     Nepavykusi saugykla: %s
     GPG raktai yra sukonfigūruoti kaip: %s

en: 
    
    
     Failing package is: %s
     GPG Keys are configured as: %s
lt_LT: 
    
    
     Nepavykęs paketas: %s
     GPG raktai yra sukonfigūruoti kaip: %s

en: 
    
    %s: %s option requires an argument
lt_LT: 
    
    %s: %s parinktis reikalauja argumento

en: 
    
    Exiting on Broken Pipe
lt_LT: 
    
    Išeinama dėl nutraukto konvejerio

en: 
    
    Exiting on user cancel
lt_LT: 
    
    Išeinama naudotojui nutraukus

en: 
    
    Exiting on user cancel.
lt_LT: 
    
    Išeinama po naudotojo atšaukimo.

en: 
    
    alias:
lt_LT: 
    
    alternatyvus vardas:

en: 
    
    aliases:
lt_LT: 
    
    alternatyvūs vardai:

en: 
            Not found
lt_LT: 
            Nerasta

en: 
        Requires: %s
lt_LT: 
        Reikalauja: %s

en: 
     Current download cancelled, %sinterrupt (ctrl-c) again%s within %s%s%s seconds
    to exit.
lt_LT: 
     Dabartinis parsiuntimas atšauktas, %snutraukite (ctrl-c) vėl%s per %s%s%s sekundes
    išėjimui.

en: 
    Dependencies Resolved
lt_LT: 
    Išspręstos priklausomybės

en: 
    Group: %s
lt_LT: 
    Grupė: %s

en: 
    Packages skipped because of dependency problems:
lt_LT: 
    Paketai, praleisti dėl priklausomybių problemų:

en: 
    Transaction Summary
    %s
lt_LT: 
    Tranzakcijos santrauka
    %s

en: 
    You have enabled checking of packages via GPG keys. This is a good thing. 
    However, you do not have any GPG public keys installed. You need to download
    the keys for packages you wish to install and install them.
    You can do that by running the command:
        rpm --import public.gpg.key
    
    
    Alternatively you can specify the url to the key you would like to use
    for a repository in the 'gpgkey' option in a repository section and yum 
    will install it for you.
    
    For more information contact your distribution or package provider.
lt_LT: 
    Jūs įjungėte paketų tikrinimą naudojant GPG raktus. Tai yra gerai. 
    Tačiau jūs neturite įdiegę jokių GPG viešų raktų. Jums reikia parsiūsti
    ir įdiegti raktus paketams, kuriuos jūs norite įdiegti.
    Tą galite padaryti įvykdydami komandą:
        rpm --import public.gpg.key
    
    
    Jūs taip pat galite nurodyti rakto url, kurį norite naudoti
    saugyklai „gpgkey“ parinktyje saugyklos sekcijoje ir yum 
    jį jums įdiegs.
    
    Daugiau informacijos gausite susisiekę su jūsų distribucijos ar paketo tiekėju.

en:      replacing  %s%s%s.%s %s
lt_LT:       pakeičiama  %s%s%s.%s %s

en:     %s from %s
lt_LT:     %s iš %s

en:     Memory : %5s RSS (%5sB VSZ)
lt_LT:   Atmintis : %5s RSS (%5sB VSZ)

en:     Started: %s - %s ago
lt_LT:    Paleista: %s - prieš %s

en:     State  : %s, pid: %d
lt_LT:     Būsena : %s, pid: %d

en:    Unsatisfied dependency
lt_LT:    Nepatenkinta priklausomybė

en:   * Maybe you meant:
lt_LT:   * Gal turėjote omenyje:

en:   At least %dMB more space needed on the %s filesystem.
     |   At least %dMB more space needed on the %s filesystem.
lt_LT[0]:   Reikia bent %dMB daugiau vietos failų sistemoje %s.
lt_LT[1]:   Reikia bent %dMB daugiau vietos failų sistemoje %s.
lt_LT[2]:   Reikia bent %dMB daugiau vietos failų sistemoje %s.

en:   Built    : %s at %s
lt_LT:   Sukurta  : %s %s

en:   Committed: %s at %s
lt_LT:   Pateikta : %s %s

en:   Full name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
lt_LT:   %sTik%s pilno pavadinimo ir santraukos atitikmenys, naudokite „search all“ paieškai visur.

en:   Installed: %s-%s at %s
lt_LT:   Įdiegta: %s-%s %s

en:   Name and summary matches %smostly%s, use "search all" for everything.
lt_LT:   %sDaugiausia%s pavadinimo ir santraukos atitikmenys, naudokite „search all“ paieškai visur.

en:   Name and summary matches %sonly%s, use "search all" for everything.
lt_LT:   %sTik%s pavadinimo ir santraukos atitikmenys, naudokite „search all“ paieškai visur.

en:   No dependencies for this package
lt_LT:   Šis paketas neturi priklausomybių

en:   The other application is: %s
lt_LT:   Kita programa yra: %s

en:   The other application is: PackageKit
lt_LT:   Kita programa yra: PackageKit

en:   Updated    :
lt_LT:   Atnaujinta :

en:   dependency: %s
lt_LT:   priklausomybė: %s

en:  (from %s)
lt_LT:  (iš %s)

en:  Conditional Packages:
lt_LT:  Sąlyginiai paketai:

en:  Default Packages:
lt_LT:  Numatytieji paketai:

en:  Description: %s
lt_LT:  Aprašymas: %s

en:  Group   :
lt_LT:  Grupė   :

en:  Group-Id: %s
lt_LT:  Grupės id: %s

en:  Installed Packages:
lt_LT:  Įdiegti paketai:

en:  Language: %s
lt_LT: Kalba: %s

en:  Loser(with %d): %s
lt_LT:  Pralaimėtojas (su %d): %s

en:  Mandatory Packages:
lt_LT:  Privalomi paketai:

en:  Mini usage:
lt_LT:  Mini naudojimas:

en:  Optional Packages:
lt_LT:  Papildomi paketai:

en:  Packages:
lt_LT:   Paketai:

en:  Winner: %s
lt_LT:  Nugalėtojas: %s

en:  You could try running: rpm -Va --nofiles --nodigest
lt_LT:  Galite pamėginti paleisti: rpm -Va --nofiles --nodigest

en:  You could try using --skip-broken to work around the problem
lt_LT:  Galite mėginti --skip-broken problemai apeiti

en:  Yum checks failed: %s
lt_LT:  Yum ckeck nepavyko: %s

en:  Yum version groups:
lt_LT: Yum versijų grupės:

en:  aborting.
lt_LT:  atšaukiama.

en:  ignoring, as requested.
lt_LT:  nepaisoma, kaip nurodyta.

en:  ignoring, as requested. You must redepsolve!
lt_LT:  nepaisoma, kaip nurodyta. Jūs turite išspręsti priklausomybes!

en: %d %s file removed | %d %s files removed
lt_LT[0]: %d %s failas pašalintas
lt_LT[1]: %d %s failai pašalintas
lt_LT[2]: %d %s failų pašalintas

en: %d package marked for Distribution Synchronization | %d packages marked for Distribution Synchronization
lt_LT[0]: %d paketas pažymėtas distribucijos sinchronizacijai
lt_LT[1]: %d paketai pažymėtas distribucijos sinchronizacijai
lt_LT[2]: %d paketų pažymėtas distribucijos sinchronizacijai

en: %d package marked for Update | %d packages marked for Update
lt_LT[0]: %d paketas pažymėtas atnaujinimui
lt_LT[1]: %d paketai pažymėtas atnaujinimui
lt_LT[2]: %d paketų pažymėtas atnaujinimui

en: %d package marked for removal | %d packages marked for removal
lt_LT[0]: %d paketas pažymėtas pašalinimui
lt_LT[1]: %d paketai pažymėtas pašalinimui
lt_LT[2]: %d paketų pažymėtas pašalinimui

en: %d package to Install | %d packages to Install
lt_LT[0]: %d paketas įdiegimui
lt_LT[1]: %d paketai įdiegimui
lt_LT[2]: %d paketų įdiegimui

en: %d package to downgrade | %d packages to downgrade
lt_LT[0]: %d paketas grąžinimui
lt_LT[1]: %d paketai grąžinimui
lt_LT[2]: %d paketų grąžinimui

en: %d package to install | %d packages to install
lt_LT[0]: %d paketas įdiegimui
lt_LT[1]: %d paketai įdiegimui
lt_LT[2]: %d paketų įdiegimui

en: %d package to reinstall | %d packages to reinstall
lt_LT[0]: %d paketas pakartotiniam diegimui
lt_LT[1]: %d paketai pakartotiniam diegimui
lt_LT[2]: %d paketų pakartotiniam diegimui

en: %d package to remove | %d packages to remove
lt_LT[0]: %d paketas pašalinimui
lt_LT[1]: %d paketai pašalinimui
lt_LT[2]: %d paketų pašalinimui

en: %s already in ts, skipping this one
lt_LT: %s jau ts, praleidžiama

en: %s converted to install
lt_LT: %s pakeistas diegimui

en: %s file %s removed
lt_LT: %s failas %s pašalintas

en: %s has been visited already and cannot be removed.
lt_LT: %s jau buvo aplankytas ir negali būti pašalintas.

en: %s has no user-installed revdeps.
lt_LT: %s neturi naudotojo įdiegtų revdeps.

en: %s has revdep %s which was user-installed.
lt_LT: %s turi revdep %s, kuri yra naudotojo įdiegta.

en: %s is a duplicate with %s
lt_LT: %s yra %s dublikatas

en: %s is in providing packages but it is already installed, removing.
lt_LT: %s yra teikiančių paketų sąraše, bet jis jau įdiegtas, pašalinama.

en: %s is obsoleted by %s
lt_LT: %s yra apžymėtas pasenusio paketo %s

en: %s obsoletes %s
lt_LT: %s žymi pasenusiu %s

en: %s provides %s but it cannot be found
lt_LT: %s teikia %s, bet nepavyksta jo rasti

en: %s removed
lt_LT: %s pašalintas

en: %s requires %s
lt_LT: %s reikalauja %s

en: %s requires: %s
lt_LT: %s reikalauja: %s

en: %s second(s) (last: %s)
lt_LT: %s sekundė(s) (paskutinis: %s)

en: %s was supposed to be installed but is not!
lt_LT: %s turėjo būti įdiegtas, bet nebuvo!

en: %s was supposed to be removed but is not!
lt_LT: %s turėjo būti pašalintas, bet nebuvo!

en: %s: No additional data found by this name
lt_LT: %s: nerasta papildomų duomenų su šiuo pavadinimu

en: %s: does not update installed package.
lt_LT: %s: neatnaujina įdiegto paketo.

en: (%u days)
lt_LT: (%u dienų)

en: (%u hours)
lt_LT: (%u valandų)

en: (%u minutes)
lt_LT: (%u minučių)

en: (%u seconds)
lt_LT: (%u sekundžių)

en: ** Found %d pre-existing rpmdb problem(s), 'yum check' output follows:
lt_LT: ** Rasta %d esamų rpmdb problemų, „yum check“ išvestis:

en: ---> Downloading header for %s to pack into transaction set.
lt_LT: ---> Grąžinama %s antraštė įpakavimui į tranzakcijos aibę.

en: ---> Package %s.%s %s:%s-%s will be %s
lt_LT: ---> Paketas %s.%s %s:%s-%s bus %s

en: --> Finding unneeded leftover dependencies
lt_LT: --> Randamos nereikalingos paliktos priklausomybės

en: --> Finished Dependency Resolution
lt_LT: --> Baigtas priklausomybių sprendimas

en: --> Populating transaction set with selected packages. Please wait.
lt_LT: --> Tęsiama tranzakcija su pasirinktais paketais. Palaukite.

en: --> Processing Conflict: %s conflicts %s
lt_LT: --> Sprendžiamas konfliktas: %s konfliktuoja su %s

en: --> Processing Dependency: %s for package: %s
lt_LT: --> Apdorojama priklausomybė: %s paketui: %s

en: --> Restarting Dependency Resolution with new changes.
lt_LT: --> Iš naujo paleidžiamas priklausomybių sprendimas su naujais pakeitimais

en: --> Running transaction check
lt_LT: --> Vykdomas tranzakcijos tikrinimas

en: --> Unresolved Dependency: %s
lt_LT: --> Nerasta priklausomybė: %s

en: --color takes one of: auto, always, never
lt_LT: --color gali būti: auto, always, never

en: --installroot must be an absolute path: %s
lt_LT: --installroot turi būti absoliutus kelias: %s

en: <unset>
lt_LT: <atstatyti>

en: Aborted
lt_LT: Nutraukta

en: Action(s)
lt_LT: Veiksmas(-ai)

en: Adding Package %s in mode %s
lt_LT: Pridedamas paketas %s veiksenoje %s

en: Adding group file from repository: %s
lt_LT: Pridedamas grupės failas iš saugyklos: %s

en: Adding package %s from group %s
lt_LT: Pridedamas paketas %s iš grupės %s

en: Adding tags from repository: %s
lt_LT: Pridedamos žymos iš saugyklos: %s

en: Additional non-default information stored: %d
lt_LT: Išsaugota papildoma nenumatyta informacija: %d

en: Altered
lt_LT: Pakeista

en: Another app is currently holding the yum lock; exiting as configured by exit_on_lock
lt_LT: Kita programa šiuo metu turi yum užraktą; išeinama, kaip nustatyta parametru exit_on_lock

en: Apr
lt_LT: Bal

en: Arch
lt_LT: Architektūra

en: Arch        : %s
lt_LT: Architektūra: %s

en: Aug
lt_LT: Rug

en: Available
lt_LT: Prieinamas

en: Available Groups:
lt_LT: Prieinamos grupės:

en: Available Language Groups:
lt_LT: Prieinamos kalbų grupės:

en: Available Packages
lt_LT: Prieinami paketai

en: Available additional history information:
lt_LT: Prieinama papildoma istorijos informacija:

en: Available:
lt_LT: Prieinami:

en: Bad transaction ID given
lt_LT: Pateiktas blogas tranzakcijos ID

en: Bad transaction IDs, or package(s), given
lt_LT: Pateikti blogi tranzakcijų ID arba paketai

en: Begin rpmdb    :
lt_LT: Pradėti rpmdb  :

en: Begin time     :
lt_LT: Pradžios laikas:

en: Begin time  :
lt_LT: Pradžia     :

en: Best Order: %s
lt_LT: Geriausia tvarka: %s

en: Build host     :
lt_LT: Sukūrimo vieta :

en: Build time     :
lt_LT: Sukūrimo laikas:

en: Building updates object
lt_LT: Kuriami atnaujinimo objektai

en: Buildtime   : %s
lt_LT: Sukūrimo laikas: %s

en: Can't create lock file; exiting
lt_LT: Nepavyko sukurti užrakto failo; išeinama

en: Cannot add package %s to transaction. Not a compatible architecture: %s
lt_LT: Nepavyksta pridėti paketo %s į tranzakciją. Nesuderinama architektūra: %s

en: Cannot find an update path for dep for: %s
lt_LT: Nepavyko rasti priklausomybės atnaujinimo kelio: %s

en: Cannot install package %s. It is obsoleted by installed package %s
lt_LT: Nepavyksta įdiegti paketo %s. Jis pažymėtas pasenusiu įdiegto paketo %s

en: Cannot localinstall deltarpm: %s. Skipping.
lt_LT: Nepavyksta vietinis deltarpm diegimas: %s. Praleidžiama.

en: Cannot open file: %s. Skipping.
lt_LT: Nepavyksta atverti failo: %s. Praleidžiama.

en: Cannot open: %s. Skipping.
lt_LT: Nepavyksta atverti: %s. Praleidžiama.

en: Cannot remove %s
lt_LT: Nepavyksta pašalinti %s

en: Cannot remove %s file %s
lt_LT: Nepavyksta pašalinti %s failo %s

en: Changed by     :
lt_LT: Pakeitė        :

en: Changed by  : %s
lt_LT: Pakeitė     : %s

en: Check for available package updates
lt_LT: Tikrinti prieinamus paketų atnaujinimus

en: Check for problems in the rpmdb
lt_LT: Ieškoti problemų rpmdb

en: Checking deps for %s
lt_LT: Ieškoma %s priklausomybių

en: Checking for virtual provide or file-provide for %s
lt_LT: Tikrinamas virtualus tiekimas arba failo tiekimas %s

en: Cleaning repos:
lt_LT: Išvalomos saugyklos:

en: Cleaning up Everything
lt_LT: Išvaloma viskas

en: Cleaning up Headers
lt_LT: Išvalomos antraštės

en: Cleaning up Packages
lt_LT: Išvalomi paketai

en: Cleaning up cached rpmdb data
lt_LT: Išvalomi podėlio rpmdb duomenys

en: Cleaning up database cache
lt_LT: Išvalomas duomenų bazės podėlis

en: Cleaning up expire-cache metadata
lt_LT: Išvalomas pasenę podėlio metaduomenys

en: Cleaning up plugins
lt_LT: Išvalomi įskiepiai

en: Cleaning up xml metadata
lt_LT: Išvalomi xml metaduomenys

en: Cleanup
lt_LT: Valymas

en: Command "%s" already defined
lt_LT: Komanda „%s“ jau apibrėžta

en: Command Line   :
lt_LT: Komandų eilutė :

en: Command line
lt_LT: Komandų eilutė

en: Command line error: %s
lt_LT: Komandinės eilutės klaida: %s

en: Commit Time    :
lt_LT: Įdėjimo laikas :

en: Committer      :
lt_LT: Įdėjo          :

en: Committer   : %s
lt_LT: Pateikėjas  : %s

en: Committime  : %s
lt_LT: Pateikta    : %s

en: Complete!
lt_LT: Baigta!

en: Config Error: %s
lt_LT: Konfigūracijos klaida: %s

en: Configuration file %s not found
lt_LT: Konfigūracijos failas %s nerastas

en: Could not access/read saved transaction %s : %s
lt_LT: Nepavyko pasiekti/perskaityti išsaugotos tranzakcijos %s : %s

en: Could not create lock at %s: %s
lt_LT: Nepavyko sukurti užrakto %s: %s

en: Could not find txmbr: %s from origin: %s
lt_LT: Nepavyksta rasti txmbr: %s iš šaltinio: %s

en: Could not find txmbr: %s in state %s
lt_LT: Nepavyksta rasti txmbr: %s būsenoje %s

en: Could not open RPM database for reading. Perhaps it is already in use?
lt_LT: Nepavyksta atverti RPM duomenų bazės skaitymui. Galbūt ji jau naudojama?

en: Could not open lock %s: %s
lt_LT: Nepavyko atverti užrakto %s: %s

en: Could not perform checksum
lt_LT: Nepavyko patikrinti kontrolinės sumos

en: Could not run transaction.
lt_LT: Nepavyko paleisti tranzakcijos.

en: Could not save transaction file %s: %s
lt_LT: Nepavyko išsaugoti tranzakcijos į failą %s: %s

en: Could not set cachedir: %s
lt_LT: Nepavyko nustatyti podėlio katalogo: %s

en: Counts      :
lt_LT: Kartai      :

en: Damaged Header %s
lt_LT: Sugadinta antraštė %s

en: Date and time
lt_LT: Data ir laikas

en: Dec
lt_LT: Gr

en: Dep-Install
lt_LT: Įdiegti priklausomybes

en: Dependencies not solved. Will not save unresolved transaction.
lt_LT: Priklausomybės neįšspręsto. Neišsaugoma neišspręsta tranzakcija.

en: Dependency Installed
lt_LT: Priklausomybė įdiegta

en: Dependency Process ending
lt_LT: Užbaigiamas priklausomybių procesas

en: Dependency Removed
lt_LT: Priklausomybė pašalinta

en: Dependency Updated
lt_LT: Priklausomybė atnaujinta

en: Dependent package | Dependent packages
lt_LT[0]: Priklausomas paketas
lt_LT[1]: Priklausomi paketai
lt_LT[2]: Priklausomų paketų

en: Description :
lt_LT: Aprašymas   :

en: Didn't install any keys
lt_LT: Neįdiegta jokių raktų

en: Didn't install any keys for repo %s
lt_LT: Neįdiegta jokių raktų saugyklai %s

en: Discarding non-comparable pkg %s.%s
lt_LT: Atmetami nepalyginami paketai %s.%s

en: Disk Requirements:
lt_LT: Disko reikalavimai:

en: Display a helpful usage message
lt_LT: Parodyti naudingą naudojimo pranešimą

en: Display a version for the machine and/or available repos.
lt_LT: Parodyti mašinos ir prieinamų saugyklų versiją.

en: Display details about a package or group of packages
lt_LT: Rodyti informaciją apie paketą arba paketų grupę

en: Display the configured software repositories
lt_LT: Rodyti nustatytas programinės įrangos saugyklas

en: Display, or use, the groups information
lt_LT: Rodyti arba naudoti grupių informaciją

en: Display, or use, the transaction history
lt_LT: Parodyti arba naudoti tranzakcijų istoriją

en: Done
lt_LT: Atlikta

en: Downgrade
lt_LT: Grąžinti

en: Downgraded
lt_LT: Grąžintas

en: Downgraded By
lt_LT: Grąžino

en: Downgrading
lt_LT: Grąžinama

en: Downloading Packages:
lt_LT: Parsiunčiami paketai:

en: ERROR You need to update rpm to handle:
lt_LT: KLAIDA Reikia atnaujinti rpm norint apdoroti:

en: ERROR with transaction check vs depsolve:
lt_LT: KLAIDA su tranzakcijos ir priklausomybių tikrinimu:

en: End rpmdb      :
lt_LT: Baigti rpmdb   :

en: End time       :
lt_LT: Pabaigos laikas:

en: End time    :
lt_LT: Pabaiga     :

en: Epoch       : %s
lt_LT: Epocha      : %s

en: Erase
lt_LT: Pašalinti

en: Erased
lt_LT: Pašalinta

en: Erased: %s
lt_LT: Pašalinta: %s

en: Erasing
lt_LT: Šalinama

en: Error Downloading Packages:
lt_LT: Klaida parsiunčiant paketus:

en: Error Summary
    -------------
lt_LT: Klaidos santrauka
    -------------

en: Error opening rpm %s - error %s
lt_LT: Klaida atveriant rpm %s - klaida %s

en: Error: %s
lt_LT: Klaida: %s

en: Error: Need a group or list of groups
lt_LT: Klaida: reikia grupės arba grupių sąrašo

en: Error: Need an item to match
lt_LT: Klaida: reikia atitikmens

en: Error: Need to pass a list of pkgs to %s
lt_LT: Klaida: %s reikia perduoti paketų sąrašą

en: Error: No Packages found for:
      %s
lt_LT: Klaida: nerasta paketų paieškai:
      %s

en: Error: clean requires an option: %s
lt_LT: Klaida: clean reikalauja parinkties: %s

en: Error: invalid clean argument: %r
lt_LT: Klaida: netinkamas clean argumentas: %r

en: Error: invalid output state: %s for %s
lt_LT: Klaida: neteisinga išvesties būsena: %s %s

en: Error: more than one file given as argument to shell.
lt_LT: Klaida: daugiau nei vienas failas perduotas kaip argumentas apvalkalui.

en: Errors were encountered while downloading packages.
lt_LT: Kilo klaidų parsiunčiant paketus.

en: Errors:
lt_LT: Klaidos:

en: Examining %s: %s
lt_LT: Tikrinama %s: %s

en: Examining revdeps of %s
lt_LT: Tikrinama %s revdeps

en: Excluding %s
lt_LT: Išskiriamas %s

en: Existing lock %s: another copy is running as pid %s.
lt_LT: Esamas užraktas %s: kito kopija veikia kaip pid %s.

en: Exiting on user Command
lt_LT: Išeinama po naudotojo komandos

en: Extra Packages
lt_LT: Papildomi paketai

en: Failed
lt_LT: Nepavyko

en: Failed to add Pkg Tags for repository: %s - %s
lt_LT: Nepavyko pridėti paketų žymų saugyklai: %s - %s

en: Failed to add groups file for repository: %s - %s
lt_LT: Nepavyko pridėti grupių failo saugyklai: %s - %s

en: Failed to downgrade: %s
lt_LT: Nepavyko grąžinti: %s

en: Failed to remove transaction file %s
lt_LT: Nepavyko pašalinti tranzakcijos failo %s

en: Failed to upgrade: %s
lt_LT: Nepavyko atnaujinti: %s

en: Failure:
lt_LT: Klaida:

en: Failures:
lt_LT: Klaidos:

en: Feb
lt_LT: Vas

en: File %s given as argument to shell does not exist.
lt_LT: Failas %s, perduotas kaip argumentas apvalkalui, neegzistuoja.

en: Filename    : %s
lt_LT: Failo pavadinimas: %s

en: Filename passed to shell: %s
lt_LT: Failo pavadinimas, perduotas apvalkalui: %s

en: Find what package provides the given value
lt_LT: Rasti, kuris paketas teikia pateiktą reikšmę

en: Finding dependencies:
lt_LT: Randamos priklausomybės:

en: Found more than one transaction ID!
lt_LT: Rastas daugiau nei vienas tranzakcijos ID!

en: Found txmbr in unknown current state: %s
lt_LT: Rastas txmbr nežinomoje būsenoje: %s

en: From repo      :
lt_LT: Iš saugyklos   :

en: From repo   : %s
lt_LT: Iš saugyklos   : %s

en: GPG key at %s (0x%s) is already imported
lt_LT: GPG raktas iš %s (0x%s) jau importuotas

en: GPG key at %s (0x%s) is already installed
lt_LT: GPG raktas iš %s (0x%s) jau įdiegtas

en: GPG key parsing failed: key does not have value %s
lt_LT: GPG rakto skaitymas nepavyko: raktas neturi %s reikšmės

en: GPG key retrieval failed:
lt_LT: GPG rakto gavimas nepavyko:

en: GPG key signature on key %s does not match CA Key for repo: %s
lt_LT: GPG rakto parašas raktui %s neatitinka saugyklos CA rakto: %s

en: GPG key signature verified against CA Key(s)
lt_LT: GPG rakto parašas patikrinas su CA raktu(-ais).

en: Generate the metadata cache
lt_LT: Generuoti metaduomenų podėlį

en: Getting group metadata
lt_LT: Gaunami grupės metaduomenys

en: Getting pkgtags metadata
lt_LT: Gaunami pkgtags metaduomenys

en: Got an empty Header, something has gone wrong
lt_LT: Gauta tuščia antraštė, kažkas nepavyko

en: Group %s does have %u conditional packages, which may get installed.
lt_LT: Grupė %s turi %u sąlyginių paketų, kurie gali būti įdiegti.

en: Group-Available:
lt_LT: Prieinami per grupes:

en: Group-Installed:
lt_LT: Įdiegti per grupes:

en: Header cannot be opened or does not match %s, %s.
lt_LT: Antraštė negali būti atverta ir neatitinka %s, %s.

en: Header is not complete.
lt_LT: Antraštė nepilna.

en: Header not in local cache and caching-only mode enabled. Cannot download %s
lt_LT: Antraštė ne vietiniame podėlyje, o tik podėlio veiksena yra įjungta. Negalima parsiūsti %s

en: Import of key(s) didn't help, wrong key(s)?
lt_LT: Rakto(-ų) importas nepadėjo, neteisingas(-i) raktas(-ai)?

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     From       : %s
lt_LT: Importuojamas %s raktas 0x%s:
     Naudotojas : „%s“
     Atspaudas  : %s
     Iš         : %s

en: Importing %s key 0x%s:
     Userid     : "%s"
     Fingerprint: %s
     Package    : %s (%s)
     From       : %s
lt_LT: Importuojamas %s raktas 0x%s:
     Naudotojas : „%s“
     Atspaudas  : %s
     Paketas    : %s (%s)
     Iš         : %s

en: Importing additional filelist information
lt_LT: Importuojama papildoma failų sąrašų informacija

en: Install
lt_LT: Įdiegti

en: Install a local RPM
lt_LT: Įdiegti vietinį RPM

en: Install a package or packages on your system
lt_LT: Įdiegti paketą arba paketus jūsų sistemoje

en: Install time: %s
lt_LT: Įdiegimo laikas: %s

en: Installed
lt_LT: Įdiegta

en: Installed Groups:
lt_LT: Įdiegto grupės:

en: Installed Language Groups:
lt_LT: Įdiegtos kalbų grupės:

en: Installed Packages
lt_LT: Įdiegti paketai

en: Installed by   :
lt_LT: Įdiegė         :

en: Installed by: %s
lt_LT: Įdiegė      : %s

en: Installed package %s%s%s%s not available.
lt_LT: Įdiegtas paketas %s%s%s%s neprieinamas.

en: Installed size: %s
lt_LT: Įdiegimo dydis: %s

en: Installed:
lt_LT:   Įdiegti:

en: Installing
lt_LT: Diegiama

en: Installing for dependencies
lt_LT: Diegiamos priklausomybės

en: Instant (last: %s)
lt_LT: Neatdėliotinas (paskutinis: %s)

en: Insufficient space in download directory %s
        * free   %s
        * needed %s
lt_LT: Nepakanka vietos parsiuntimų kataloge %s
        * laisva %s
        * reikia %s

en: Invalid GPG Key from %s: %s
lt_LT: Netinkamas GPG raktas iš %s: %s

en: Invalid groups sub-command, use: %s.
lt_LT: Netinkama grupių po-komanda, naudokite: %s.

en: Invalid history sub-command, use: %s.
lt_LT: Netinkama istorijos po-komanda, naudokite: %s.

en: Invalid tsflag in config file: %s
lt_LT: Netinkama tsflag konfigūracijos faile: %s

en: Invalid version flag from: %s
lt_LT: Netinkamas versijos požymis iš: %s

en: Is this ok [y/N]:
lt_LT: Ar tai tinka [t/N]:

en: Jan
lt_LT: Sau

en: Jul
lt_LT: Lie

en: Jun
lt_LT: Bir

en: Key %s import failed
lt_LT: Rakto %s importavimas nepavyko

en: Key import failed (code %d)
lt_LT: Rakto importas neapvyko (kodas %d)

en: Key imported successfully
lt_LT: Raktas sėkmingai importuotas

en: Last 2 weeks
lt_LT: Praėjusias 2 savaites

en: Last 3 months
lt_LT: Praėjusius 3 mėnesius

en: Last 6 months
lt_LT: Praėjusius 6 mėnesius

en: Last day
lt_LT: Vakar

en: Last week
lt_LT: Praėjusią savaitę

en: Last year
lt_LT: Praėjusiais metais

en: License        :
lt_LT: Licencija      :

en: License     :
lt_LT: Licencija   :

en: License     : %s
lt_LT: Licencija   : %s

en: List a package or groups of packages
lt_LT: Išvardinti paketus arba paketų grupes

en: List a package's dependencies
lt_LT: Išvardinti paketo priklausomybes

en: Loaded plugins:
lt_LT: Įkelti įskiepiai:

en: Loading "%s" plugin
lt_LT: Įkeliamas įskiepis „%s“

en: Login user
lt_LT: Prisijungęs naudotojas

en: Making cache files for all metadata files.
lt_LT: Kuriami podėlio failai visiems metaduomenų failams.

en: Mar
lt_LT: Kov

en: Marking %s as an update to %s
lt_LT: Žymimas %s kaip %s atnaujinimas

en: Marking %s to be installed
lt_LT: Žymimas %s įdiegimui

en: Matched from:
lt_LT: Atitinka:

en: Matched: %s
lt_LT: Atitinka: %s

en: May
lt_LT: Ge

en: Member: %s
lt_LT: Narys: %s

en: Metadata Cache Created
lt_LT: Metaduomenų podėlis sukurtas

en: Mode for pkg providing %s: %s
lt_LT: Veiksena paketui, teikiančiam %s: %s

en: Mode is %s for provider of %s: %s
lt_LT: Veiksena %s %s tiekėjui : %s

en: More than one identical match in sack for %s
lt_LT: Daugiau nei vienas identiškas atitikmuo ieškomam %s

en: N/S Matched: %s
lt_LT: Paieškos atitikmenų: %s

en: Name        : %s%s%s
lt_LT: Pavadinimas : %s%s%s

en: Needed Require has already been looked up, cheating
lt_LT: Reikalingo reikalavimo jau ieškota, apgaunama

en: Needed Require is not a package name. Looking up: %s
lt_LT: Reikalavimas nėra paketo pavadinimas. Ieškoma: %s

en: Never (last: %s)
lt_LT: Niekada (paskutinis: %s)

en: Newer
lt_LT: Naujesnis

en: No
lt_LT: Ne

en: No Group named %s exists
lt_LT: Nėra grupės %s

en: No Groups Available in any repository
lt_LT: Nėra prieinamų grupių jokioje saugykloje

en: No Groups on which to run command
lt_LT: Nėra grupių, kurioms vykdyti komandą

en: No Match for argument: %s
lt_LT: Nėra atitikmens argumentui: %s

en: No Match for available package: %s
lt_LT: Nėra atitikmens prieinamam paketui: %s

en: No Matches found
lt_LT: Nerasta atitikmenų

en: No Package found for %s
lt_LT: Nerastas paketas %s

en: No Packages Provided
lt_LT: Nėra pateiktų paketų

en: No Packages marked for Distribution Synchronization
lt_LT: Nėra paketų, pažymėtų distribucijos sinchronizavimui

en: No Packages marked for Update
lt_LT: Nėra paketų, pažymėtų atnaujinimui

en: No Packages marked for removal
lt_LT: Nėra paketų, pažymėtų pašalinimui

en: No Transaction %s found
lt_LT: Nerasta tranzakcija %s

en: No argument to shell
lt_LT: Nėra argumento apvalkalui

en: No getcwd() access in current directory, moving to /
lt_LT: Nėra getcwd() prieigos esamame kataloge, pereinama į /

en: No group data available for configured repositories
lt_LT: Nėra prieinamų grupių duomenų nustatytose saugyklose

en: No group named %s exists
lt_LT: Nėra grupės %s

en: No header - huh?
lt_LT: Nėra antraštės - keista?

en: No help available for %s
lt_LT: Nėra pagalbos veiksmui %s

en: No matching Packages to list
lt_LT: Nėra atitinkančių paketų išvardinimui

en: No other %s installed, adding to list for potential install
lt_LT: Nėra įdiegto kito %s, įtraukiama į sąrašą galimam diegimui

en: No package %s%s%s available.
lt_LT: Nėra prieinamo paketo %s%s%s.

en: No package matched to remove: %s
lt_LT: Nerasta paketo pašalinimui: %s

en: No package matched to upgrade: %s
lt_LT: Nerasta paketo atnaujinimui: %s

en: No package named %s available to be installed
lt_LT: Nėra paketo %s, prieinamo diegimui

en: No package(s) available to downgrade
lt_LT: Nėra paketo(-ų) grąžinimui

en: No package(s) available to install
lt_LT: Nėra paketo(-ų), prieinamo diegimui

en: No packages in any requested group available to install or update
lt_LT: Nėra paketų diegimui ar atnaujinimui jokioje pageidaujamoje grupėje

en: No packages to remove from groups
lt_LT: Nėra paketų pašalinimui iš grupių

en: No plugin match for: %s
lt_LT: Nėra įskiepio atitikmens : %s

en: No read/execute access in current directory, moving to /
lt_LT: Nėra skaitymo/rašymo prieigos esamame kataloge, perkeliama į /

en: No saved transaction file specified.
lt_LT: Nenurodytas įšsaugotos tranzakcijos failas.

en: No such command: %s. Please use %s --help
lt_LT: Nėra komandos: %s. Naudokite %s --help

en: No transaction ID given
lt_LT: Nepateiktas tranzakcijos ID

en: No transaction ID, or package, given
lt_LT: Nepateiktas tranzakcijos ID arba paketas

en: No transactions
lt_LT: Nėra tranzakcijų

en: No update paths found for %s. Failure!
lt_LT: Nerasta %s atnaujinimo kelių. Klaida!

en: Not Updating Package that is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
lt_LT: Neatnaujinamas paketas, kuris jau yra pasenęs: %s.%s %s:%s-%s

en: Not Updating Package that is already updated: %s.%s %s:%s-%s
lt_LT: Neatnaujinamas paketas, kuris jau yra atnaujintas: %s.%s %s:%s-%s

en: Not Updating Package that is obsoleted: %s
lt_LT: Neatnaujinamas paketas, kuris yra pasenęs: %s

en: Not available
lt_LT: Neprieinama

en: Not found given transaction ID
lt_LT: Nerastas pateiktas tranzakcijos ID

en: Not installed
lt_LT: Neįdiegtas

en: Not loading "%s" plugin, as it is disabled
lt_LT: Neįkeliamas įskiepis „%s“, nes jis išjungtas

en: Nothing matches %s.%s %s:%s-%s from update
lt_LT: Nėra %s.%s %s:%s-%s atitikmenų atnaujinime

en: Nothing specified to install
lt_LT: Nieko nenurodyta įdiegti

en: Nothing to do
lt_LT: Nėra ką atlikti

en: Nov
lt_LT: Lap

en: Obsoleted
lt_LT: Pažymėta pasenusiu

en: Obsoleted By
lt_LT: Pažymėjo pasenusiu

en: Obsoleting
lt_LT: Pažymima pasenusiu

en: Obsoleting Packages
lt_LT: Paketai žymimi pasenusiais

en: Oct
lt_LT: Spa

en: Older
lt_LT: Senesnis

en: Only Upgrade available on package: %s
lt_LT: Tik atnaujinimas yra prieinamas paketui: %s

en: Options Error: %s
lt_LT: Parinkčių klaida: %s

en: Other       :
lt_LT: Kita        :

en: Over a year ago
lt_LT: Daugiau nei prieš metus

en: PACKAGE...
lt_LT: PAKETAS...

en: Package | Packages
lt_LT[0]: Paketas
lt_LT[1]: Paketai
lt_LT[2]: Paketų

en: Package        :
lt_LT: Paketas        :

en: Package %s already installed and latest version
lt_LT: Paketas %s jau įdiegtas ir paskutinės versijos

en: Package %s installed and not available
lt_LT: Paketas %s įdiegtas ir neprieinamas

en: Package %s is allowed multiple installs, skipping
lt_LT: Paketas %s leidžia daugkartinius diegimus, praleidžiama

en: Package %s is already installed, skipping
lt_LT: Paketas %s jau įdiegtas, praleidžiama

en: Package %s is not signed
lt_LT: Paketas %s nepasirašytas

en: Package %s is obsoleted by %s which is already installed
lt_LT: Paketas %s yra pažymėtas pasenusiu paketo %s, kuris jau įdiegtas

en: Package %s is obsoleted by %s, but obsoleting package does not provide for requirements
lt_LT: Paketas %s pažymėtas pasenusiu paketo %s, bet žymėjimas pasenusiu neatitinka reikalavimų

en: Package %s is obsoleted by %s, trying to install %s instead
lt_LT: Paketas %s pažymėtas pasenusiu paketo %s, todėl bandoma įdiegti %s

en: Package %s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
lt_LT: Paketas %s neįdiegtas, negalima jo atnaujinti. Paleiskite yum install jo įdiegimui.

en: Package %s.%s not installed, cannot update it. Run yum install to install it instead.
lt_LT: Paketas %s.%s neįdiegtas, negalima jo atnaujinti. Paleiskite yum install jam įdiegti.

en: Package Object was not a package object instance
lt_LT: Paketo objektas nebuvo paketo objekto egzempliorius

en: Package does not match checksum
lt_LT: Paketo kontrolinė suma nesutampa

en: Package does not match intended download. Suggestion: run yum --enablerepo=%s clean metadata
lt_LT: Paketai nesutampa su pageidautu parsiuntimu. Pasiūlymas: paleisti yum --enablerepo=%s clean metadata

en: Package is already obsoleted: %s.%s %s:%s-%s
lt_LT: Paketas jau yra pasenęs: %s.%s %s:%s-%s

en: Package matching %s already installed. Checking for update.
lt_LT: Paketas, atitinkantis %s, jau įdiegtas. Tikrinamas atnaujinimas.

en: Package tuple %s could not be found in packagesack
lt_LT: Nepavyksta rasti paketų rinkinio %s krepšyje

en: Package tuple %s could not be found in rpmdb
lt_LT: Nepavyksta rasti paketų rinkinio %s rpmdb

en: Package(s) %s%s%s available, but not installed.
lt_LT: Paketas(-ai) %s%s%s prieinami, bet neįdiegti.

en: Package(s) to install
lt_LT: Paketas(-ai) diegimui

en: Package: %s
lt_LT: Paketas: %s

en: Package: %s  - already in transaction set
lt_LT: Paketas: %s - jau tranzakcijos aibėje

en: Packager       :
lt_LT: Supakavo       :

en: Packages Altered:
lt_LT: Pakeisti paketai:

en: Packages Skipped:
lt_LT: Praleisti paketai:

en: Please report this error at %s
lt_LT: Praneškite apie šią klaidą adresu %s

en: Please report this error in %s
lt_LT: Praneškite apie šią klaidą adresu %s

en: Plugin "%s" can't be imported
lt_LT: Įskiepis „%s“ negali būti importuotas

en: Plugin "%s" doesn't specify required API version
lt_LT: Įskiepis „%s“ nenurodo reikalingos API versijos

en: Plugin "%s" requires API %s. Supported API is %s.
lt_LT: Įskiepis „%s“ reikalauja API %s. Palaikoma API yra %s.

en: Plugin Options
lt_LT: Įskiepių parinktys

en: PluginExit Error: %s
lt_LT: PluginExit klaida: %s

en: Potential Provider: %s
lt_LT: Potencialus tiekėjas: %s

en: Potential resolving package %s has newer instance in ts.
lt_LT: Potencialiai sprendžiantis paketas %s ts turi naujesnį variantą.

en: Potential resolving package %s has newer instance installed.
lt_LT: Potencialiai sprendžiantis paketas %s turi įdiegtą naujesnį variantą.

en: Problem in reinstall: no package %s matched to install
lt_LT: Perdiegimo problema: nėra paketo %s atitikmens diegimui

en: Problem in reinstall: no package matched to remove
lt_LT: Perdiegimo problema: nėra paketo atitikmens pašalinimui

en: Problem opening package %s
lt_LT: Problema atveriant paketą %s

en: Problem repository: %s
lt_LT: Problemų saugykla: %s

en: Protected multilib versions: %s != %s
lt_LT: Apsaugotos daugiabibliokekės versijos: %s != %s

en: Provides    :
lt_LT: Suteikia    :

en: Public key for %s is not installed
lt_LT: %s viešas raktas neįdiegtas

en: Public key for %s is not trusted
lt_LT: %s viešasis raktas nepatikimas

en: Quick matched %s to require for %s
lt_LT: Greitas atitikmuo %s %s reikalavimui

en: RPM %s fails md5 check
lt_LT: RPM %s neatitinka md5 tikrinimo

en: RPM needs to be updated
lt_LT: RPM turi būti atnaujintas

en: Reading Local RPMDB
lt_LT: Skaitoma vietinė RPMDB

en: Reading repository metadata in from local files
lt_LT: Skaitoma saugyklų informacija iš vietinių failų

en: Reason         :
lt_LT: Priežastis     :

en: Recently Added Packages
lt_LT: Neseniai pridėti paketai

en: Refusing to automatically import keys when running unattended.
    Use "-y" to override.
lt_LT: Atsisakoma automatiškai importuoti raktus, kai vykdoma neprižiūrint.
    Naudokite „-y“ veiksenos pakeitimui.

en: Reinstall
lt_LT: Perdiegti

en: Reinstalling
lt_LT: Perdiegiama

en: Release     : %s
lt_LT: Leidimas    : %s

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Remove a package or packages from your system
lt_LT: Pašalinti paketą arba paketus iš sistemos

en: Remove cached data
lt_LT: Pašalinti podėlio duomenis

en: Removed
lt_LT: Pašalinta

en: Removing
lt_LT: Šalinama

en: Removing %s from the transaction
lt_LT: Pašalinamas %s iš tranzakcijos

en: Removing Package %s
lt_LT: Šalinamas paketas %s

en: Removing for dependencies
lt_LT: Šalinama dėl priklausomybių

en: Repackage
lt_LT: Perpakuoti

en: Repackaging
lt_LT: Perpakuojama

en: Replaced
lt_LT: Pakeista

en: Repo        : %s
lt_LT: Saugykla    : %s

en: Repo-baseurl :
lt_LT: Saugyklos bazinis url:

en: Repo-distro-tags:
lt_LT: Saugyklos distribucijos žymos:

en: Repo-exclude :
lt_LT: Saugykla išskiria:

en: Repo-excluded:
lt_LT: Saugykloje išskirta:

en: Repo-expire  :
lt_LT: Saugykla pasensta:

en: Repo-filename:
lt_LT: Saugyklos failas:

en: Repo-id      :
lt_LT: Saugyklos id :

en: Repo-include :
lt_LT: Saugykla įtraukia:

en: Repo-metalink:
lt_LT: Saugyklos metasaitas:

en: Repo-mirrors :
lt_LT: Saugyklos tinklavietės:

en: Repo-name    :
lt_LT: Saugyklos pavadinimas:

en: Repo-pkgs    :
lt_LT: Saugyklos paketai:

en: Repo-revision:
lt_LT: Saugyklos po-versija:

en: Repo-size    :
lt_LT: Saugyklos dydis:

en: Repo-status  :
lt_LT: Saugyklos būsena:

en: Repo-tags    :
lt_LT: Saugyklos žymos:

en: Repo-updated :
lt_LT: Saugykla atnaujinta:

en: Repository
lt_LT: Saugykla

en: Repository %r is missing name in configuration, using id
lt_LT: Saugyklai %r trūksta pavadinimo konfigūracijoje, naudojamas id

en: Repository %r: Error parsing config: %s
lt_LT: Saugykla %r: klaida skaitant konfigūraciją: %s

en: Resolving Dependencies
lt_LT: Spredžiamos priklausomybės

en: Restarting Loop
lt_LT: Iš naujo paleidžiamas ciklas

en: Retrieving key from %s
lt_LT: Gaunamas raktas iš %s

en: Return-Code    :
lt_LT: Grąžinimo kodas:

en: Rpmdb Problems:
lt_LT: Rpmdb problemos:

en: Run an interactive yum shell
lt_LT: Paleisti interaktyvų yum apvalkalą

en: Running
lt_LT: Vykdoma

en: Running Transaction
lt_LT: Vykdoma tranzakcija

en: Running Transaction Check
lt_LT: Vykdomas tranzakcijos tikrinimas

en: Running Transaction Test
lt_LT: Vykdomas tranzakcijos tikrinimas

en: Running compare_providers() for %s
lt_LT: %s vykdoma compare_providers()

en: Scriptlet output:
lt_LT: Scenarijaus išvestis:

en: Search package details for the given string
lt_LT: Ieškoti paketų informacijos pateiktai eilutei

en: Searching %d package | Searching %d packages
lt_LT[0]: Ieškoma %d paketo
lt_LT[1]: Ieškoma %d paketų
lt_LT[2]: Ieškoma %d paketų

en: Searching Packages for Dependency:
lt_LT: Ieškoti paketų priklausomybei:

en: Searching Packages:
lt_LT: Ieškoma paketų:

en: Searching pkgSack for dep: %s
lt_LT: Ieškoma pkgSack priklausomybei: %s

en: Sep
lt_LT: Rgs

en: Setting up Distribution Synchronization Process
lt_LT: Nustatomas distribucijos sinchronizacijos procesas

en: Setting up Downgrade Process
lt_LT: Nustatomas grąžinimo procesas

en: Setting up Group Process
lt_LT: Nustatomas grupės procesas

en: Setting up Install Process
lt_LT: Nustatomas diegimo procesas

en: Setting up Local Package Process
lt_LT: Nustatomas vietinio paketo procesas

en: Setting up Package Sacks
lt_LT: Nustatomos paketų aibės

en: Setting up Reinstall Process
lt_LT: Nustatomas perdiegimo procesas

en: Setting up Remove Process
lt_LT: Nustatomas šalinimo procesas

en: Setting up TransactionSets before config class is up
lt_LT: Nustatoma TransactionSets prieš konfigūracijos klasės pakrovimą

en: Setting up Update Process
lt_LT: Nustatomas atnaujinimo procesas

en: Setting up Upgrade Process
lt_LT: Nustatomas atnaujinimo procesas

en: Setting up Yum Shell
lt_LT: Nustatomas Yum apvalkalas

en: Setting up repositories
lt_LT: Nustatomos saugyklos

en: Size
lt_LT: Dydis

en: Size           :
lt_LT: Dydis          :

en: Size        : %s
lt_LT: Dydis       : %s

en: Skipped (dependency problems)
lt_LT: Praleista (priklausomybių problemos)

en: Skipping merged transaction %d to %d, as it overlaps
lt_LT: Praleidžiama persidengianti tranzakcija %d, apjungta į %d

en: Skipping package %s from group %s
lt_LT: Praleidžiamas paketas %s iš grupės %s

en: Skipping the running kernel: %s
lt_LT: Praleidžiama ir vykdomas branduolys: %s

en: Sleeping
lt_LT: Miegama

en: Source RPM     :
lt_LT: Išeities RPM   :

en: State          :
lt_LT: Būsena         :

en: Success
lt_LT: Sėkminga

en: Success - deps resolved
lt_LT: Sėkminga - priklausomybės išspręstos

en: Success - empty transaction
lt_LT: Sėkminga - tuščia tranzakcija

en: Summary     :
lt_LT: Santrauka   :

en: Synchronize installed packages to the latest available versions
lt_LT: Sinchronizuoti įdiegtus paketus į naujausias prieinamas versijas

en: System
lt_LT: Sistema

en: TSINFO: %s package requiring %s marked as erase
lt_LT: TSINFO: %s paketas, reikalaujantis %s pažymėtas pašalinimui

en: TSINFO: Marking %s as install for %s
lt_LT: TSINFO: pažymima %s kaip %s diegimą

en: TSINFO: Marking %s as update for %s
lt_LT: TSINFO: pažymima %s kaip %s atnaujinimą

en: TSINFO: Obsoleting %s with %s to resolve dep.
lt_LT: TSINFO: %s žymimas pasenusiu su %s, siekiant išspręsti priklausomybę.

en: TSINFO: Updating %s to resolve dep.
lt_LT: TSINFO: Atnaujinamas %s, siekiant išspręsti priklausomybę.

en: Test Transaction Errors:
lt_LT: Tranzakcijos testavimo klaidos:

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct for this package.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
lt_LT: GPG raktai, išvardinti „%s“ saugyklai, jau yra įdiegti, bet nėra teisingi šiam paketui.
    Patikrinkite, ar teisingi URL yra nustatyti šiai saugyklai.

en: The GPG keys listed for the "%s" repository are already installed but they are not correct.
    Check that the correct key URLs are configured for this repository.
lt_LT: GPG raktai, išvardinti „%s“ saugyklai, jau yra įdiegti, bet nėra teisingi.
    Patikrinkite, ar teisingi URL yra nustatyti šiai saugyklai.

en: The program %s%s%s is found in the yum-utils package.
lt_LT: Programa %s%s%s rasta yum-utils pakete.

en: There are no enabled repos.
     Run "yum repolist all" to see the repos you have.
     You can enable repos with yum-config-manager --enable <repo>
lt_LT: Nėra įjungtų saugyklų.
     Paleiskite „yum repolist all“ visam saugyklų sąrašui gauti.
     Jūs galite įjungti saugyklas su yum-config-manager --enable <saugykla>

en: There are unfinished transactions remaining. You might consider running yum-complete-transaction first to finish them.
lt_LT: Yra likusių nebaigtų tranzakcijų. Jūs turbūt norite paleisti yum-complete-transaction joms užbaigti.

en: There is no installed groups file.
lt_LT: Nėra įdiegtų grupių failo.

en: There was an error calculating installed size
lt_LT: Įvyko klaida skaičiuojant įdiegimo dydį

en: There was an error calculating total download size
lt_LT: Įvyko klaida skaičiuojant visą parsiuntimo dydį

en: This may take a while depending on the speed of this computer
lt_LT: Tai gali užtrukti priklausomai nuo šio kompiuterio greičio

en: Time
lt_LT: Laikas

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: Total download size: %s
lt_LT: Visas parsiuntimo dydis: %s

en: Total size: %s
lt_LT: Visas dydis: %s

en: Traced/Stopped
lt_LT: Sekamas/Sustabdytas

en: Transaction Check Error:
lt_LT: Tranzakcijos tikrinimo klaida:

en: Transaction ID :
lt_LT: Tranzakcijos ID:

en: Transaction ID:
lt_LT: Tranzakcijos ID:

en: Transaction Test Succeeded
lt_LT: Tranzakcijos tikrinimas sėkmingas

en: Transaction couldn't start:
lt_LT: Tranzakcijos paleisti nepavyko:

en: Transaction loaded from %s with %s members
lt_LT: Tranzakcija, įkelta iš %s su %s nariais

en: Transaction members, relations are missing or ts has been modified,
lt_LT: Trūksta tranzakcijos narių, ryšių arba transakcija buvo pakeista,

en: Transaction performed with:
lt_LT: Tranzakcija atlikta su:

en: Transactions:
lt_LT: Tranzakcijos:

en: Trying other mirror.
lt_LT: Bandoma kita dubliuojamoji tinklavietė

en: Trying to remove "%s", which is protected
lt_LT: Bandoma pašalinti „%s“, kuris yra apsaugotas

en: Trying to run the transaction but nothing to do. Exiting.
lt_LT: Bandoma paleisti tranzakciją, bet nėra veiksmų. Išeinama.

en: Trying to update %s to resolve dep
lt_LT: Bandoma atnaujinti %s priklausomybių išsprendimui

en: Two or more plugins with the name "%s" exist in the plugin search path
lt_LT: Vienas ar daugiau įskiepių pavadinimu „%s“ yra įskiepių ieškojimo kelyje

en: Unable to check if PID %s is active
lt_LT: Nepavyksta patikrinti, ar PID %s yra aktyvus

en: Unable to find a suitable mirror.
lt_LT: Nepavyksta rasti tinkamos dubliuojančios tinklavietės.

en: Unable to find configuration file for plugin %s
lt_LT: Nepavyksta rasti konfigūracijos failo įskiepiui %s

en: Uninterruptible
lt_LT: Nepertraukiama

en: Unknown
lt_LT: Nežinomas

en: Unknown Error(s): Exit Code: %d:
lt_LT: Nežinoma(-os) klaida(-os): išėjimo kodas: %d:

en: Update
lt_LT: Atnaujinti

en: Update a package or packages on your system
lt_LT: Atnaujinti paketą arba paketus jūsų sistemoje

en: Update packages taking obsoletes into account
lt_LT: Atnaujinti paketus įvertinant pasenusius

en: Updated
lt_LT: Atnaujinta

en: Updated By
lt_LT: Atnaujino

en: Updated Packages
lt_LT: Atnaujinti paketai

en: Updating
lt_LT: Atnaujinama

en: Updating Everything
lt_LT: Atnaujinti viską

en: Updating for dependencies
lt_LT: Atnaujinama priklausomybėms

en: Upgrade
lt_LT: Atnaujinti

en: User           :
lt_LT: Naudotojas     :

en: Vendor         :
lt_LT: Tiekėjas       :

en: Verify: %u/%u: %s
lt_LT: Patikrinti: %u/%u: %s

en: Verifying
lt_LT: Tikrinama

en: Version
lt_LT: Versija

en: Version     : %s
lt_LT: Versija     : %s

en: Warning: Group %s does not exist.
lt_LT: Įspėjimas: nėra grupės %s.

en: Warning: No matches found for: %s
lt_LT: Įspėjimas: nerasta atitikmenų: %s

en: Warning: RPMDB altered outside of yum.
lt_LT: Įspėjimas: RPMDB pakeista už yum ribų.

en: Warning: scriptlet or other non-fatal errors occurred during transaction.
lt_LT: Įspėjimas: scenarijaus arba kitos negalutinės klaidos įvyko tranzakcijos metu.

en: Yes
lt_LT: Taip

en: You don't have access to the groups DB.
lt_LT: Jūs neturite prieigos prie grupių DB.

en: You don't have access to the history DB.
lt_LT: Jūs neturite priėjimo prie istorijos DB.

en: You need to be root to perform this command.
lt_LT: Jūs turite būti root šiai komandai atlikti.

en: You need to give some command
lt_LT: Reikia pateikti kokią nors komandą

en: Your transaction was saved, rerun it with:
     yum load-transaction %s
lt_LT: Jūsų tranzakcija buvo įrašyta, paleiskite iš jaujo su: yum load-transaction %s

en: Yum Error: %s
lt_LT: Yum klaida: %s

en: Zombie
lt_LT: Zombis

en: [PACKAGE...]
lt_LT: [PAKETAS...]

en: a downgrade
lt_LT: grąžinimas

en: an update
lt_LT: atnaujinimas

en: answer no for all questions
lt_LT: atsakyti ne į visus klausimus

en: answer yes for all questions
lt_LT: atsakyti „taip“ į visus klausimus

en: archdist compared %s to %s on %s
      Winner: %s
lt_LT: archdist palygino %s su %s vietoje %s
      Nugalėtojas: %s

en: base package %s is installed for %s
lt_LT: bazinis paketas %s įdiegtas paketui %s

en: be tolerant of errors
lt_LT: toleruoti klaidas

en: better arch in po %s
lt_LT: po %s geresnė architektūra

en: cannot find tsflags or tsflags not integer.
lt_LT: nepavyksta rasti tsflags arba tai nėra sveikas skaičius.

en: common prefix of %s between %s and %s
lt_LT: bendras priešdėlis %s abiems %s ir %s

en: common sourcerpm %s and %s
lt_LT: bendras išeities rpm %s ir %s

en: config file location
lt_LT: konfigūracijos failo vieta

en: control whether color is used
lt_LT: valdyti, ar naudojama spalva

en: debugging output level
lt_LT: derinimo išvesties lygmuo

en: debugging output level for rpm
lt_LT: derinimo išvesties lygmuo rpm komandai

en: disable Yum plugins
lt_LT: drausti Yum įskiepius

en: disable exclude from main, for a repo or for everything
lt_LT: drausti išskyrimą iš pagrindinio saugyklai arba viskam

en: disable gpg signature checking
lt_LT: drausti gpg parašo tikrinimą

en: disable one or more repositories (wildcards allowed)
lt_LT: drausti vieną ar daugiau saugyklų (leidžiami pakaitos simboliai)

en: disable plugins by name
lt_LT: drausti įskiepius pagal pavadinimą

en: disabled
lt_LT: išjungta

en: doConfigSetup() will go away in a future version of Yum.
lt_LT: doConfigSetup() bus pašalinta ateities Yum versijose.

en: doGroupSetup() will go away in a future version of Yum.
lt_LT: doGroupSetup() bus pašalinta ateities Yum versijose.

en: doRepoSetup() will go away in a future version of Yum.
lt_LT: doRepoSetup() bus pašalinta ateities Yum versijose.

en: doRpmDBSetup() will go away in a future version of Yum.
lt_LT: doRpmDBSetup() bus pašalinta ateities Yum versijose.

en: doSackSetup() will go away in a future version of Yum.
lt_LT: doSackSetup() bus pašalinta ateities Yum versijose.

en: doTsSetup() will go away in a future version of Yum.
lt_LT: doTsSetup() bus pašalinta ateities Yum versijose.

en: doUpdateSetup() will go away in a future version of Yum.
lt_LT: doUpdateSetup() bus pašalinta ateities Yum versijose.

en: downgrade a package
lt_LT: grąžinti paketą

en: enable obsoletes processing during updates
lt_LT: leisti pasenusių apdorojimą atnaujinimo metu

en: enable one or more repositories (wildcards allowed)
lt_LT: leisti vieną ar daugiau saugyklų (leidžiami pakaitos simboliai)

en: enable plugins by name
lt_LT: leisti įskiepius pagal pavadinimą

en: enabled
lt_LT: įjungta

en: erased
lt_LT: pašalinta

en: error output level
lt_LT: klaidų išvesties lygmuo

en: exclude package(s) by name or glob
lt_LT: išskirti paketą(-us) pagal pavadinimą arba globalų vardą

en: has installed conflicts
lt_LT: turi įdiegtų konfliktų

en: has missing requires of
lt_LT: turi trūkstamų reikalavimų

en: installed
lt_LT: įdiegta

en: installed conflict
lt_LT: įdiegtas konfliktas

en: load a saved transaction from filename
lt_LT: įkelti išsaugotą tranzakciją iš failo

en: loading transaction from %s
lt_LT: įkeliama tranzakcija iš %s

en: looking for %s as a requirement of %s
lt_LT: ieškoma %s kaip %s reikalavimo

en: maximum command wait time
lt_LT: didžiausias komandos laukimo laikas

en: missing requires
lt_LT: trūksta reikalavimų

en: no
lt_LT: ne

en: obsoleted
lt_LT: pažymėta pasenusiu

en: obsoleting
lt_LT: žymima pasenusiu

en: package %s was not marked in group %s
lt_LT: paketas %s nebuvo pažymėtas grupėje %s

en: package fails checksum but caching is enabled for %s
lt_LT: paketo kontrolinė suma nesutampa, bet %s podėlis yra įjungtas

en: package: %s
lt_LT: paketas: %s

en: plugins already initialised
lt_LT: įskiepiai jau pakrauti

en: provides vercmp: %s
lt_LT: suteikia vercmp: %s

en: quiet operation
lt_LT: tyli operacija

en: registration of commands not supported
lt_LT: komandų registravimas nepalaikomas

en: reinstall a package
lt_LT: perdiegti paketą

en: reinstalled
lt_LT: perdiegta

en: repo id
lt_LT: Saugyklos id

en: repo name
lt_LT: saugyklos pavadinimas

en: repo object for repo %s lacks a _resetSack method
lt_LT: saugyklos objektui %s trūksta metodo _resetSack

en: requires minimal: %d
lt_LT: reikalauja mažiausiai: %d

en: run entirely from system cache, don't update cache
lt_LT: vykdyti tik iš sistemos podėlio jo neatnaujinant

en: searchPackages() will go away in a future version of Yum.                      Use searchGenerator() instead.
lt_LT: searchPackages() bus pašalinta ateities Yum versijose.                      Naudokite searchGenerator().

en: searching in file entries
lt_LT: ieškoma failų įrašuose

en: searching in provides entries
lt_LT: ieškoma teikimo įrašuose

en: searching package %s
lt_LT: ieškoma paketo %s

en: set arbitrary config and repo options
lt_LT: nustatyti savavališkas konfigūracijos ir saugyklų parinktis

en: set install root
lt_LT: nustatyti diegimo šaknį

en: set value of $releasever in yum config and repo files
lt_LT: nustatyti $releasever reikšmę yum konfigūracijoje ir saugyklų failuose

en: show Yum version and exit
lt_LT: rodyti Yum versiją ir išeiti

en: show duplicates, in repos, in list/search commands
lt_LT: rodyti dublikatus saugyklose, sąrašo/paieškos komandose

en: show this help message and exit
lt_LT: rodyti šį pagalbos pranešimą ir išeiti

en: skip packages with depsolving problems
lt_LT: praleisti paketus su priklausomybių tikrinimo problemomis

en: status
lt_LT: būsena

en: therefore this repo cannot be reset.
lt_LT: todėl ši saugykla negali būti išjungta.

en: two
lt_LT: du

en: updated
lt_LT: atnaujinta

en: user interrupt
lt_LT: naudotojo nutraukimas

en: using local copy of %s
lt_LT: naudojama vietinė %s kopija

en: verbose operation
lt_LT: išsami operacija

en: y
lt_LT: t

en: yes
lt_LT: taip
