libuser - en to hr translation catalogue (210 entries)

en: %s did not have a gid number.
hr: %s nema GID broj.

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
hr: %s nema dopuštenja za izmjenu finger podatka o %s

en: Account Expires:	%s
hr: Nalog zastarijeva:	%s

en: Account creation failed: %s.
hr: Izradi naloga nije uspjela: %s.

en: Account is locked.
hr: Nalog je zaključan.

en: Account is not locked.
hr: Nalog nije zaključan.

en: Authentication failed for %s.
hr: Provjere autentičnosti za %s nije uspjela.

en: Both -L and -U specified.
hr: Podjednako su određeni -L i -U.

en: Can't set default context for /etc/passwd
hr: Nije moguće postaviti zadani kontekst za /etc/passwd

en: Changing finger information for %s.
hr: Izmjena podataka usluge finger za %s.

en: Changing password for %s.
hr: Izmjena lozinke za %s.

en: Changing shell for %s.
hr: Promjena korisničke ljuske za %s.

en: Copying user structure:
hr: Kopiranje strukture korisnika:

en: Cyrus SASL error creating user: %s
hr: Pogreška pri izradi Cyrus SASL korisnika: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
hr: Pogreška pri uklanjanju Cyrus SASL korisnika: %s

en: Default user attribute names:
hr: Zadani atributi korisničkih naziva:

en: Default user object classes:
hr: Zadane klase korisničkih objekata:

en: E-Mail Address
hr: Adresa e-pošte

en: Entry not found.
hr: Unos nije pronađen.

en: Error changing owner of `%s': %s
hr: Pogreška pri izmjeni vlasnika`%s': %s

en: Error creating %s: %s.
hr: Pogreška pri izradi %s: %s.

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
hr: Pogreška pri izradi naloga za `%s': linija je nepravilno oblikovana.

en: Error creating group `%s': %s
hr: Pogreška pri izradi grupe `%s': %s.

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
hr: Pogreška pri izradi grupe za `%s' uz GID %jd: %s.

en: Error creating home directory for %s: %s
hr: Pogreška pri izradi početne mape za %s: %s

en: Error creating user account for %s: %s
hr: Pogreška pri izradi korisničkog naloga za %s: %s

en: Error initializing %s: %s
hr: Pogreška pri inicijalizaciji %s: %s.

en: Error initializing %s: %s.
hr: Pogreška pri inicijalizaciji %s: %s.

en: Error initializing PAM.
hr: Pogreška pri inicijalizaciji PAM-a.

en: Error looking up %s: %s
hr: Pogreška pri pretraživanju %s: %s.

en: Error moving %s to %s: %s.
hr: Pogreška pri premještanju %s u %s: %s.

en: Error opening `%s': %s.
hr: Pogreška pri otvaranju `%s': %s.

en: Error parsing arguments: %s.
hr: Pogreška pri raščlanjivanju argumenata: %s.

en: Error reading `%s': %s
hr: Pogreška pri čitanju `%s': %s

en: Error setting initial password for %s: %s
hr: Pogreška pri postavljanju početne lozinke za %s: %s

en: Error setting password for group %s: %s.
hr: Pogreška pri postavljanju lozinke za grupu %s: %s.

en: Error setting password for user %s: %s.
hr: Pogreška pri postavljanju lozinke za korisnika %s: %s.

en: Error writing `%s': %s
hr: Pogreška pri zapisivanju `%s': %s

en: Failed to drop privileges.
hr: Odbacivanje privilegija nije uspjelo.

en: Failed to modify aging information for %s: %s
hr: Uređivanje podataka o zastari za %s nije uspjelo: %s.

en: Failed to set password for group %s: %s
hr: Postavljanja lozinke za grupu %s nije uspjelo: %s.

en: Failed to set password for user %s: %s.
hr: Postavljanja lozinke za korisnika %s nije uspjelo: %s.

en: Finger information changed.
hr: Podaci usluge finger izmijenjeni su.

en: Finger information not changed:  input error.
hr: Podaci usluge finger nisu izmijenjene: pogreška unosa.

en: Finger information not changed: %s.
hr: Podaci usluge finger nisu izmijenjene: %s.

en: Full Name
hr: Puno ime

en: Getting default user attributes:
hr: Dohvaćanje zdanih korisničkih atributa:

en: Given Name
hr: Ime

en: Group %jd does not exist
hr: Grupa %jd ne postoji.

en: Group %s could not be deleted: %s
hr: Grupu %s nije moguće izbrisati: %s.

en: Group %s could not be deleted: %s.
hr: Brisanje grupe %s nije moguće: %s.

en: Group %s could not be locked: %s
hr: Grupu %s nije moguće zaključati: %s

en: Group %s could not be modified: %s
hr: Grupu %s nije moguće izmijeniti: %s.

en: Group %s could not be modified: %s.
hr: Izmjena grupe %s nije moguća: %s.

en: Group %s could not be unlocked: %s
hr: Grupu %s nije moguće otključati: %s

en: Group %s does not exist.
hr: Grupa %s ne postoji.

en: Group creation failed: %s
hr: Izrada grupe nije uspjela: %s.

en: Group with GID %jd did not have a group name.
hr: Grupa s GID %jd nije imala naziv grupe.

en: Home Phone
hr: Telefon (kućni)

en: Inactive:	%ld
hr: Neaktivno:	%ld

en: Internal PAM error `%s'.
hr: Interna pogreška PAM-a `%s'.

en: Internal error.
hr: Interna pogreška.

en: Invalid ID %s
hr: Neispravan ID %s

en: Invalid default value of field %s: %s
hr: Neispravana zadana vrijednost polja %s: %s

en: Invalid group ID %s
hr: Neispravan ID grupe %s

en: Invalid user ID %s
hr: Neispravan ID korisnika %s

en: Kerberos Admin Principal
hr: Principal administratora kerberosa

en: Kerberos Password for Admin Principal
hr: Lozinka kerberosa za principal administratora

en: Kerberos Realm
hr: Područje Kerberosa

en: LDAP Bind Password
hr: LDAP Bind lozinka

en: LDAP SASL Authorization User
hr: LDAP SASL korisnik autorizacije

en: LDAP SASL User
hr: LDAP SASL korisnik

en: LDAP Search Base DN
hr: Osnovna DN LDAP pretrage

en: LDAP Server Name
hr: Naziv LDAP poslužitelja

en: Last Change:	%s
hr: Posljednja izmjena:	%s

en: Maximum:	%ld
hr: Najviše:	%ld

en: Minimum:	%ld
hr: Najmanje:	%ld

en: Never
hr: Nikad

en: New Shell
hr: Nova ljuska

en: New password
hr: Nova lozinka

en: New password (confirm)
hr: Nova lozinka (potvrdite)

en: No group name specified, no name for gid %d.
hr: Naziv grupe nije određen. Nema naziva za gid %d.

en: No group name specified, using %s.
hr: Naziv grupe nije određen. Bit će upotrijebljen %s.

en: No group name specified.
hr: Naziv grupe nije određen.

en: No group with GID %jd exists, not removing.
hr: Ne postoji grupa s GID %jd. Nema uklanjanja.

en: No new home directory for %s.
hr: Novi naziv za mapu %s ne postoji.

en: No old home directory for %s.
hr: Prethodna početna mapa za %s ne postoji.

en: No user name specified, no name for uid %d.
hr: Korisničko ime nije određeno. Nema naziva za uid %d.

en: No user name specified, using %s.
hr: Nije određeno korisničko ime. Bit će upotrijebljen %s.

en: No user name specified.
hr: Korisničko ime nije određeno.

en: Office
hr: Ured

en: Office Phone
hr: Uredski telefon

en: Password Expires:	%s
hr: Lozinka zastarijeva:	%s

en: Password Inactive:	%s
hr: Neaktivna lozinka:	%s

en: Password change canceled.
hr: Izmjena lozinke je otkazana.

en: Password changed.
hr: Lozinka je izmijenjena.

en: Passwords do not match, try again.
hr: Lozinke se ne podudaraju, pokušajte ponovo.

en: Prompts failed.
hr: Odzivi nisu uspjeli.

en: Prompts succeeded.
hr: Odzivi su uspjeli.

en: Refusing to create account with UID 0.
hr: Izrada naloga s UID 0 je odbijena.

en: Searching for group named %s.
hr: Pretražuje se za grupom s nazivom %s.

en: Searching for group with ID %jd.
hr: Pretražuje se za grupom s ID %jd.

en: Searching for user named %s.
hr: Pretražuje se za korisnikom s nazivom %s.

en: Searching for user with ID %jd.
hr: Pretražuje se za korisnikom s ID %jd.

en: Shell changed.
hr: Korisnička ljuska je promijenjena.

en: Shell not changed: %s
hr: Korisnička ljuska nije promijenjena:%s

en: Surname
hr: Prezime

en: Unknown user authenticated.
hr: Autentifikacija nepoznatog korisnika.

en: Unknown user context
hr: Nepoznati kontekst korisnika

en: User %s could not be deleted: %s.
hr: Brisanje korisnika %s nije moguće: %s.

en: User %s could not be locked: %s.
hr: Korisnik %s nije mogao biti zaključan: %s.

en: User %s could not be modified: %s.
hr: Korisnik %s nije mogao biti izmijenjen: %s.

en: User %s could not be unlocked: %s.
hr: Korisnik %s nije mogao biti otključan: %s.

en: User %s does not exist.
hr: Korisnik %s ne postoji.

en: User mismatch.
hr: Neodgovarajući korisnik.

en: Warning:	%ld
hr: Upozorenje:	%ld

en: [OPTION...]
hr: [OPCIJA...]

en: [OPTION...] [user]
hr: [OPCIJA...] [korisnik]

en: [OPTION...] group
hr: [OPCIJA...] grupa

en: [OPTION...] user
hr: [OPCIJA...] korisnik

en: access denied
hr: Pristup odbijen

en: backup file `%s' exists and is not a regular file
hr: Datoteka sigurnosnog spremanja`%s' postoji i nije regularna datoteka

en: backup file size mismatch
hr: Ne podudara se veličina datoteke sigurnosnog spremanja

en: bad user/group id
hr: Loš ID korisnika ili grupe

en: bad user/group name
hr: Loše ime korisnika ili naziv grupe

en: configuration file `%s' is too large
hr: Konfiguracijska datoteka`%s' je prevelika

en: could not bind to LDAP server
hr: Povezivanje s LDAP poslužiteljem nije uspjelo

en: could not bind to LDAP server, first attempt as `%s': %s
hr: Povezivanje s LDAP poslužiteljem nije uspjelo. Prvi pokušaj kao %s': %s

en: could not negotiate TLS with LDAP server
hr: TLS pregovaranja s LDAP poslužiteljem nije uspjelo

en: could not open configuration file `%s': %s
hr: Otvaranje konfiguracijske datoteke`%s' nije uspjelo: %s

en: could not read configuration file `%s': %s
hr: Čitanje konfiguracijske datoteke`%s' nije uspjelo: %s

en: could not set LDAP protocol to version %d
hr: Zadavanje LDAP protokola za verziju %d nije uspjelo

en: could not stat configuration file `%s': %s
hr: Pokretanje konfiguracijske datoteke`%s' nije uspjelo: %s

en: couldn't get security context of `%s': %s
hr: Dohvaćanje sigurnosnog sadržaja `%s' nije uspjelo: %s

en: couldn't open `%s': %s
hr: Otvaranje`%s' nije uspjelo: %s

en: couldn't read from `%s': %s
hr: Čitanje iz `%s' nije moguće: %s

en: couldn't set default security context to `%s': %s
hr: Dohvaćanje sigurnosnog sadržaja u `%s' nije uspjelo: %s

en: couldn't stat `%s': %s
hr: Izrada statistike`%s' nije uspjela: %s

en: couldn't write to `%s': %s
hr: Zapisivanje u `%s' nije moguće: %s

en: data not found in file
hr: Podatak nije pronađen u datoteci

en: entity has no %s attribute
hr: Entitet nema atribut %s

en: entity has no %s or %s attributes
hr: Entitet nema atribute %s ili %s

en: entity object has no %s attribute
hr: Objekt entiteta nema atribut %s

en: entity structure has no %s or %s attributes
hr: Struktura entiteta nema atribute %s ili %s

en: entity was created with no %s or %s attributes
hr: Entitet je izrađen bez atributa %s ili %s

en: entry already present in file
hr: Unos već postoji u datoteci

en: error connecting to the kadm5 server for service `%s' in realm `%s': %s
hr: Pogreška pri povezivanju s kadm5 poslužiteljem za uslugu`%s' u području `%s': %s

en: error creating `%s': %s
hr: Pogreška pri izradi`%s': %s

en: error creating a LDAP directory entry: %s
hr: Pogreška pri izradi unosa LDAP imenika: %s

en: error creating home directory for user
hr: Pogreška pri izradi početne mape za korisnika

en: error encrypting password
hr: Pogreška pri šifriranju lozinke

en: error initializing Cyrus SASL: %s
hr: Pogreška pri inicijalizaciji Cyrus SASL-a: %s

en: error initializing kerberos library
hr: Pogreška pri inicijalizaciji kerberos biblioteka

en: error initializing ldap library
hr: Pogreška pri inicijalizaciji ldap biblioteke

en: error loading module
hr: Pogreška pri učitavanju modula

en: error locking file
hr: Pogreška pri zaključavanju datoteke

en: error locking file: %s
hr: Pogreška pri zaključavanju datoteke: %s

en: error manipulating terminal attributes
hr: Pogreška pri rukovanju s atributima terminala

en: error modifying LDAP directory entry: %s
hr: Pogreška pri uređivanju unosa LDAP imenika: %s

en: error moving home directory for user
hr: Pogreška pri premještanju početne mape za korisnika

en: error opening file
hr: Pogreška pri otvaranju datoteke

en: error parsing user name `%s' for kerberos
hr: Pogreška pri raščlanjivanju korisničkog imena `%s' za kerberos

en: error reading file
hr: Pogreška pri čitanju datoteke

en: error reading from terminal
hr: Pogreška pri čitanja iz terminala

en: error reading information for `%s' from kerberos
hr: Pogreška pri čitanju podataka za %s' iz kerberosa

en: error reading terminal attributes
hr: Pogreška pri čitanju atributa terminala

en: error removing LDAP directory entry: %s
hr: Pogreška pri uklanjanju unosa LDAP imenika: %s

en: error removing home directory for user
hr: Pogreška pri uklanjanju početne mape za korisnika

en: error renaming LDAP directory entry: %s
hr: Pogreška pri preimenovanju unosa LDAP imenika: %s

en: error resolving symbol in module
hr: Pogreška pri razrješavanju znaka u modulu

en: error setting password for `%s'
hr: Pogreška pri postavljanju lozinke za `%s'

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
hr: Pogreška pri postavljanju lozinke u LDAP imeniku za %s: %s

en: error setting terminal attributes
hr: Pogreška pri postavljanju atributa terminala

en: error statting file
hr: Pogreška datoteke statistika

en: error writing to file
hr: Pogreška pri zapisivanju u datoteku

en: generic error
hr: Generička pogreška

en: group %jd has no name
hr: Grupa %jd nema naziva

en: group %s has no GID
hr: Grupa %s nema GID

en: group has neither a name nor a GID
hr: Grupa nema ni naziv ni UID

en: internal initialization error
hr: Interna greška inicijalizacije

en: library/module version mismatch
hr: Ne podudaraju se verzije biblioteke i modula

en: module `%s' does not define `%s'
hr: Modul `%s' ne određuje `%s'

en: module disabled by configuration
hr: Modul je onemogućen u konfiguraciji

en: module version mismatch in `%s'
hr: Ne podudaraju se verzije modula u `%s'

en: name contains control characters
hr: Naziv sadrži kontrolne znakove

en: name contains invalid char `%c'
hr: Naziv sadrži neispravni znak `%c'

en: name contains non-ASCII characters
hr: Naziv sadrži znakove koji nisu ASCII

en: name contains whitespace
hr: Naziv sadrži prazna mjesta (razmake)

en: name is not set
hr: Naziv nije zadan

en: name is too long (%zu > %d)
hr: Naziv je predugačak (%zu > %d)

en: name is too short
hr: Naziv je prekratak

en: name starts with a hyphen
hr: Naziv započinje znakom rastavljanja

en: no `%s' attribute found
hr: Atribut `%s' nije pronađen

en: no initialization function %s in `%s'
hr: Nema funkcije pokretanja %s u `%s'

en: no shadow file present -- disabling
hr: Datoteka lozinki u sjeni ne postoji -- Bit će onemogućeno

en: no such object in LDAP directory
hr: Takav objekt ne postoji u LDAP imeniku

en: not enough privileges
hr: Nema dovoljno privilegija

en: not executing with superuser privileges
hr: Ne izvršava se s pravima superkorisnika

en: object had no %s attribute
hr: Objekt nije imao atribut %s

en: object has no %s attribute
hr: Objekt nema atribut %s

en: success
hr: Uspjeh

en: unknown error
hr: Nepoznata pogreška

en: unlocking would make the password field empty
hr: Otključavanje će polje lozinke učiniti praznim

en: user %jd has no name
hr: Korisnik %jd nema naziva

en: user %s has no UID
hr: Korisnik %s nema UID

en: user has neither a name nor an UID
hr: Korisnik nema ni naziv ni UID

en: user object had no %s attribute
hr: Korisnički objekt nije imao atribut %s

en: user object was created with no `%s'
hr: Korisnički objekt je izrađen bez `%s'

en: user/group id in use
hr: ID korisnika ili grupe je u upotrebi

en: user/group name in use
hr: Ime korisnika ili naziv grupe je u upotrebi
