libuser - en to as translation catalogue (220 entries)

en: %s did not have a gid number.
as: %s ৰ কোনো gid সংখ্যা নাই  ।

en: %s does not exist
as: %s নাই

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
as: %s ৰ  finger সংক্ৰান্ত তথ্য পৰিবৰ্তন কৰাৰ অধিকাৰ %s ৰ নাই  ।

en: %s value `%s': `:' not allowed
as: %s মান `%s': `:' ৰ অনুমতি নাই

en: Account Expires:	%s
as: হিচাপৰ মেয়াদপূৰ্তী:	%s

en: Account creation failed: %s.
as: হিচাপ সৃষ্টি কৰোঁতে ব্যৰ্থ: %s  ।

en: Account is locked.
as: হিচাপ লক কৰা আছে  ।

en: Account is not locked.
as: হিচাপ লক কৰা নাই  ।

en: Authentication failed for %s.
as: %s ৰ পৰিচয়প্ৰমাণ প্ৰক্ৰিয়া ব্যৰ্থ হৈছে  ।

en: Both -L and -U specified.
as: -L আৰু -U দুয়োটাই নিৰ্দিষ্ট কৰা হৈছে  ।

en: Can't set default context for /etc/passwd
as: /etc/passwd ৰ অবিকল্পিত প্ৰসঙ্গ নিৰ্ধাৰণ কৰা সম্ভৱ নহয়

en: Changing finger information for %s.
as: %s সংক্ৰান্ত finger তথ্য পৰিবৰ্তন কৰা হৈছে   ।

en: Changing password for %s.
as: %s ৰ গুপ্তশব্দ পৰিবৰ্তন কৰা হৈছে   ।

en: Changing shell for %s.
as: %s ৰ শ্বেল পৰিবৰ্তন কৰা হৈছে   ।

en: Copying user structure:
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ গঠন নকল কৰা হৈছে:

en: Cyrus SASL error creating user: %s
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতা সৃষ্টি কৰোঁতে Cyrus SASL সমস্যা: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাক আঁতৰুৱাৰ সময়ত Cyrus SASL ভুল: %s

en: Default user attribute names:
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ অবিকল্পিত বৈশিষ্ট্যৰ নাম:

en: Default user object classes:
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ অবিকল্পিত অব্জেক্ট ক্লাছ:

en: E-Mail Address
as: ঈ-মেইল ঠিকনা

en: Entry not found.
as: নিবেশ পোৱা নাযায়   ।

en: Error changing mode of `%s': %s
as: `%s' ৰ ত্ৰুটি পৰিৱৰ্তন অৱস্থা: %s

en: Error changing owner of `%s': %s
as: `%s' ৰ গৰাকীৰ পৰিবৰ্তনত ভুল: %s

en: Error creating %s: %s.
as: %s সৃষ্টি কৰোঁতে সমস্যা: %s  ।

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
as: `%s'  ৰ বাবে হিচাপ সৃষ্টি কৰোঁতে সমস্যা: পংক্তিটো সঠিক বিন্যাসেৰে গঠিত নহয়  ।

en: Error creating group `%s': %s
as: `%s' সমষ্টি সৃষ্টি কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
as: `%s' ৰ বাবে, GID %jd ব্যৱহাৰ কৰি সমষ্টি সৃষ্টি কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: Error creating home directory for %s: %s
as: %s ৰ বাবে ঘৰৰ পঞ্জিকা সৃষ্টি কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: Error creating user account for %s: %s
as: %s ৰ বাবে ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ হিচাপ সৃষ্টি কৰোঁতে সমস্যা:%s

en: Error initializing %s: %s
as: %s আৰম্ভ কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: Error initializing %s: %s.
as: %s আৰম্ভ কৰোঁতে সমস্যা: %s  ।

en: Error initializing PAM.
as: PAM আৰম্ভ কৰোঁতে সমস্যা  ।

en: Error looking up %s: %s
as: %s অনুসন্ধানত সমস্যা: %s  ।

en: Error moving %s to %s: %s.
as: %s ক %s লৈ নিওঁতে সমস্যা হৈছে: %s  ।

en: Error opening `%s': %s.
as: `%s' খোলোঁতে সমস্যা: %s  ।

en: Error parsing arguments: %s.
as: তৰ্ক বিশ্লেষণ কৰোঁতে সমস্যা: %s.

en: Error reading `%s': %s
as: `%s' পঢ়োঁতে ভুল: %s

en: Error reading from file descriptor %d.
as: %d নথিপত্ৰ বিৱৰকৰ পৰা পঢ়োতে ত্ৰুটি।

en: Error setting initial password for %s: %s
as: %s ৰ বাবে প্ৰাৰম্ভিক গুপ্তশব্দ নিৰ্ধাৰণ কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: Error setting password for group %s: %s.
as: %s সমষ্টিৰ বাবে গুপ্তশব্দ নিৰ্ধাৰণ কৰোঁতে সমস্যা: %s  ।

en: Error setting password for user %s: %s.
as: %s ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ বাবে গুপ্তশব্দ নিৰ্ধাৰণ কৰোঁতে সমস্যা: %s  ।

en: Error writing `%s': %s
as: `%s' লিখোঁতে সমস্যা: %s

en: Failed to drop privileges.
as: অধিকাৰ হ্ৰাসৰ প্ৰচেষ্টা ব্যৰ্থ  ।

en: Failed to modify aging information for %s: %s
as: %s সংক্ৰান্ত পুৰনি তথ্য পৰিবৰ্তনৰ প্ৰচেষ্টা ব্যৰ্থ: %s  ।

en: Failed to set password for group %s: %s
as: %s সমষ্টিৰ গুপ্তশব্দ সৃষ্টি কৰোঁতে ব্যৰ্থ: %s

en: Failed to set password for user %s: %s.
as: %s ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ বাবে গুপ্তশব্দ নিৰ্ধাৰণ কৰা সম্ভৱ নহয়: %s  ।

en: Finger information changed.
as: Finger সংক্ৰান্ত তথ্য পৰিবৰ্তন কৰা হৈছে  ।

en: Finger information not changed:  input error.
as: Finger সংক্ৰান্ত তথ্য পৰিবৰ্তন কৰা নাযায়:  নিবেশত ত্ৰুটি  ।

en: Finger information not changed: %s.
as: Finger সংক্ৰান্ত তথ্য পৰিবৰ্তন কৰা নহয়: %s  ।

en: Full Name
as: সম্পূৰ্ণ নাম

en: Getting default user attributes:
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ অবিকল্পিত বৈশিষ্ট্য আহৰণ কৰা হৈছে:

en: Given Name
as: দিয়া নাম

en: Group %jd does not exist
as: %jd সমষ্টিটি বৰ্তমানে নাই  ।

en: Group %s could not be deleted: %s
as: %s সমষ্টি আঁতৰুৱা সম্ভৱ নহয়: %s

en: Group %s could not be deleted: %s.
as: %s সমষ্টিটি আঁতৰুৱা সম্ভৱ নহয়: %s  ।

en: Group %s could not be locked: %s
as: %s সমষ্টি লক কৰা নাযায়: %s

en: Group %s could not be modified: %s
as: %s সমষ্টি পৰিবৰ্তন কৰা নাযায়: %s

en: Group %s could not be modified: %s.
as: %s সমষ্টিৰ তথ্য পৰিবৰ্তন কৰা সম্ভৱ নহয়: %s  ।

en: Group %s could not be unlocked: %s
as: %s সমষ্টি আন-লক কৰা নাযায়: %s

en: Group %s does not exist.
as: %s সমষ্টি বৰ্তমানে নাই  ।

en: Group creation failed: %s
as: সমষ্টি সৃষ্টি কৰোঁতে ব্যৰ্থ: %s

en: Group with GID %jd did not have a group name.
as: %jd GIDসহ সমষ্টিৰ কোনো নাম উল্লিখিত নহয়  ।

en: Home Phone
as: ঘৰৰ ফোন

en: Inactive:	%ld
as: নিষ্ক্ৰিয়:	%ld

en: Internal PAM error `%s'.
as: PAM ৰ অভ্যন্তৰীণ সমস্যা `%s'.

en: Internal error.
as: অভ্যন্তৰীণ সমস্যা  ।

en: Invalid ID %s
as: অবৈধ ID %s

en: Invalid default value of field %s: %s
as: %s ক্ষেত্ৰত অবিকল্পিত মান বৈধ নহয়: %s

en: Invalid group ID %s
as: সমষ্টিৰ অবৈধ ID %s

en: Invalid user ID %s
as: অবৈধ ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ ID %s

en: Kerberos Password for Admin Principal
as: Admin Principal ৰ বাবে Kerberos গুপ্তশব্দ

en: LDAP Bind Password
as: LDAP Bind গুপ্তশব্দ

en: LDAP SASL Authorization User
as: LDAP SASL ৰ অনুমোদন ব্যৱহাৰকৰোঁতা

en: LDAP SASL User
as: LDAP SASL ব্যৱহাৰকৰোঁতা

en: LDAP Server Name
as: LDAP সেৱকৰ নাম

en: Last Change:	%s
as: সৰ্বশেষ পৰিবৰ্তন:	%s

en: Maximum:	%ld
as: সৰ্বোচ্চ:	%ld

en: Minimum:	%ld
as: সৰ্বনিম্ন:	%ld

en: Never
as: কেতিয়াও নহয়

en: New Shell
as: নতুন শ্বেল

en: New password
as: নতুন গুপ্তশব্দ

en: New password (confirm)
as: নতুন গুপ্তশব্দ (দৃঢ় কৰক)

en: No group name specified, no name for gid %d.
as: সমষ্টিৰ নাম উল্লেখ কৰা নহয়, %d gid ৰ বাবে কোনো নাম লিখা নহয়  ।

en: No group name specified, using %s.
as: সমষ্টিৰ নাম উল্লেখ কৰা নহয়, %s ব্যৱহাৰ কৰা হৈছে   ।

en: No group name specified.
as: কোনো সমষ্টিৰ নাম নিৰ্ধাৰণ কৰা নহয়  ।

en: No group with GID %jd exists, not removing.
as: %jd GIDসহ কোনো সমষ্টি বৰ্তমানে নাই, আঁতৰুৱা সম্ভৱ নহয়  ।

en: No new home directory for %s.
as: %s ৰ কোনো নতুন ঘৰৰ পঞ্জিকা নাই  ।

en: No old home directory for %s.
as: %s ৰ ক্ষেত্ৰত পুৰনি ঘৰৰ পঞ্জিকা নাই  ।

en: No user name specified, no name for uid %d.
as: কোনো ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ নাম নিৰ্দিষ্ট নহয়, %d uid ৰ কোনো নাম উল্লিখিত নহয়  ।

en: No user name specified, using %s.
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ নাম উল্লেখ কৰা নহয়, %s ব্যৱহাৰ কৰা হৈছে   ।

en: No user name specified.
as: কোনো ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ নাম উল্লেখ কৰা নহয়  ।

en: Office
as: কাৰ্য্যালয়

en: Office Phone
as: কাৰ্য্যালয়ৰ ফোন

en: Password Expires:	%s
as: গুপ্তশব্দৰ মেয়াদপূৰ্তী:	%s

en: Password Inactive:	%s
as: গুপ্তশব্দ নিষ্ক্ৰিয়:	%s

en: Password change canceled.
as: গুপ্তশব্দ পৰিবৰ্তন প্ৰক্ৰিয়া বাতিল কৰা হৈছে  ।

en: Password changed.
as: গুপ্তশব্দ পৰিবৰ্তিত হৈছে  ।

en: Passwords do not match, try again.
as: গুপ্তশব্দ দুটা নিমিলে, পুনঃ চেষ্টা কৰক  ।

en: Prompts failed.
as: প্ৰম্পটসমূহ বিফল হ'ল   ।

en: Prompts succeeded.
as: প্ৰম্পটসমূহ সফল হ'ল   ।

en: Refusing to create account with UID 0.
as: UID 0 ব্যৱহাৰ কৰি হিচাপ সৃষ্টি কৰা ন'হ'ব  ।

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' by default
as: অবিকল্পিত ৰূপে বিপদজনক ঘৰৰ পঞ্জিকা `%s' ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ নমনা হৈছে

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' for %s by default
as: অবিকল্পিত ৰূপে %s ৰ কাৰণে বিপদজনক ঘৰৰ পঞ্জিকা `%s' ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ নমনা হৈছে

en: Searching for group named %s.
as: %s সমষ্টিৰ সন্ধান কৰা হৈছে   ।

en: Searching for group with ID %jd.
as: %jd ID ৰ সমষ্টিৰ সন্ধান কৰা হৈছে   ।

en: Searching for user named %s.
as: %s ব্যৱহাৰকৰোঁতাক সন্ধান কৰা হৈছে   ।

en: Searching for user with ID %jd.
as: %jd ID ৰ ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ সন্ধান কৰা হৈছে   ।

en: Shell changed.
as: শ্বেল পৰিবৰ্তিত হৈছে  ।

en: Shell not changed: %s
as: শ্বেল পৰিবৰ্তিত নহয়: %s

en: Surname
as: উপাধি

en: Unknown user authenticated.
as: অজ্ঞাত ব্যৱহাৰকৰোঁতা অনুমোদিত হৈছে  ।

en: Unknown user context
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ প্ৰাসঙ্গিক বিৱৰণ অজ্ঞাত

en: User %s could not be deleted: %s.
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতা %s'ৰ হিচাপ আঁতৰুৱা সম্ভৱ নহয়: %s  ।

en: User %s could not be locked: %s.
as: %s ব্যৱহাৰকৰোঁতাক লক কৰা সম্ভৱ নহয়: %s  ।

en: User %s could not be modified: %s.
as: %s ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ তথ্য পৰিবৰ্তন কৰা সম্ভৱ নহয়: %s  ।

en: User %s could not be unlocked: %s.
as: %s ব্যৱহাৰকৰোঁতাক আন-লক কৰা সম্ভৱ নহয়: %s  ।

en: User %s does not exist.
as: %s ব্যৱহাৰকৰোঁতা বৰ্তমানে নাই  ।

en: User mismatch.
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ অমিল  ।

en: Warning:	%ld
as: সতৰ্কবাৰ্তা:	%ld

en: Warning: Group with ID %jd does not exist.
as: সকিয়নি: %jd ID থকা সমষ্টি বৰ্তমানে নাই  ।

en: `:' not allowed in encrypted password
as: `:' ৰ গুপুত কৰা গুপ্তশব্দত অনুমতি নাই

en: access denied
as: অনুমোদন কৰা নহয়

en: backup file `%s' exists and is not a regular file
as: বেক-আপ নথিপত্ৰ `%s' বৰ্তমানে উপস্থিত আছে আৰু এই কোনো সাধাৰণ নথিপত্ৰ নহয়

en: backup file size mismatch
as: বেক-আপ নথিপত্ৰৰ মাপত অমিল

en: bad user/group id
as: বেয়া ব্যৱহাৰকৰোঁতা/সমষ্টিৰ id

en: bad user/group name
as: বেয়া ব্যৱহাৰকৰোঁতা/সমষ্টিৰ নাম

en: configuration file `%s' is too large
as: বিন্যাস নথিপত্ৰ `%s' অত্যাধিক ডাঙৰ

en: could not bind to LDAP server
as: LDAP সেৱকে bind কৰা সম্ভৱ নহয়

en: could not bind to LDAP server, first attempt as `%s': %s
as: LDAP সেৱকে bind কৰা সম্ভৱ নহয়, `%s' ৰূপে প্ৰথম প্ৰচেষ্টা কৰা হৈছে: %s

en: could not negotiate TLS with LDAP server
as: LDAP সেৱকৰ সৈতে TLS মীমাংসা কৰা সম্ভৱ নহয়

en: could not open configuration file `%s': %s
as: বিন্যাস নথিপত্ৰ `%s' খোলা নাযায়: %s

en: could not read configuration file `%s': %s
as: বিন্যাস নথিপত্ৰ `%s' পঢ়া নাযায়: %s

en: could not set LDAP protocol to version %d
as: LDAP প্ৰোটোকল %d সংস্কৰণেৰ সৈতে স্থাপন কৰা নাযায়

en: could not stat configuration file `%s': %s
as: বিন্যাস নথিপত্ৰ `%s' stat কৰা নাযায়: %s

en: couldn't determine security context for `%s': %s
as: `%s' ৰ বাবে সুৰক্ষাৰ পৰিবেশ নিৰ্ধাৰণ কৰিব নোৱাৰি: %s

en: couldn't get default security context: %s
as: অবিকল্পিত সুৰক্ষাৰ পৰিবেশ পোৱা নাযায়: %s

en: couldn't get security context of `%s': %s
as: `%s' ৰ বাবে প্ৰাসঙ্গিক নিৰাপত্তাৰ বিৱৰণ প্ৰাপ্ত কৰা নাযায়: %s

en: couldn't open `%s': %s
as: `%s' খোলা সম্ভৱ নহয়: %s

en: couldn't read from `%s': %s
as: `%s'ৰ পৰা পঢ়া সম্ভৱ নহয়: %s

en: couldn't set default security context to `%s': %s
as: অবিকল্পিত প্ৰাসঙ্গিক নিৰাপত্তাৰ বিৱৰণ`%s' হিচাপে নিৰ্ধাৰণ কৰা নাযায়: %s

en: couldn't stat `%s': %s
as: `%s' stat কৰা নাযায়: %s

en: couldn't write to `%s': %s
as: `%s'লৈ লিখা নাযায়: %s

en: data not found in file
as: নথিপত্ৰত তথ্য পোৱা নাযায়

en: entity has no %s attribute
as: নিবেশত কোনো %s বৈশিষ্ট্য নাই

en: entity has no %s or %s attributes
as: পদাৰ্থত কোনো %s বা %s বৈশিষ্ট্য নাই

en: entity object has no %s attribute
as: পদাৰ্থৰ অব্জেক্টত %s বৈশিষ্ট্য নাই

en: entity structure has no %s or %s attributes
as: পদাৰ্থৰ আকৃতিত কোনো %s বা %s বৈশিষ্ট্য নাই

en: entity was created with no %s or %s attributes
as: কোনো %s বা %s বৈশিষ্ট্য নোহৱা পদাৰ্থ সৃষ্টি কৰা হৈছে

en: entry already present in file
as: নথিপত্ৰতত নিবেশ বৰ্তমানে উপস্থিত আছে

en: entry with conflicting name already present in file
as: যুজিয় নাম থকা প্ৰবিষ্টি ইতিমধ্যে নথিপত্ৰত উপস্থিত আছে

en: error connecting to the kadm5 server for service `%s' in realm `%s': %s
as: `%s' সেৱাৰ বাবে kdam5 সেৱকৰ সৈতে সংযোগ কৰোঁতে `%s' realm ত সমস্যা হৈছে: %s

en: error creating `%s': %s
as: `%s' সৃষ্টি কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: error creating a LDAP directory entry: %s
as: LDAP পঞ্জিকা নিবেশ সৃষ্টি কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: error creating home directory for user
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ বাবে ব্যক্তিগত পঞ্জিকা সৃষ্টি কৰোঁতে সমস্যা

en: error encrypting password
as: গুপ্তশব্দ এনক্ৰিপ্ট কৰোঁতে সমস্যা

en: error initializing Cyrus SASL: %s
as: Cyrus SASL আৰম্ভ কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: error initializing kerberos library
as: kerberos লাইব্ৰেৰি আৰম্ভ কৰোঁতে সমস্যা

en: error initializing ldap library
as: Ldap লাইব্ৰেৰি আৰম্ভ কৰোঁতে সমস্যা

en: error loading module
as: অংশ লোড কৰোঁতে সমস্যা

en: error locking file
as: নথিপত্ৰ লক কৰোঁতে সমস্যা

en: error locking file: %s
as: নথিপত্ৰ লক কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: error manipulating terminal attributes
as: টাৰ্মিনেলৰ বৈশিষ্ট্য পৰিবৰ্তন কৰোঁতে সমস্যা

en: error modifying LDAP directory entry: %s
as: LDAP পঞ্জিকা নিবেশ পৰিবৰ্তন কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: error moving home directory for user
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ ব্যক্তিগত পঞ্জিকা গমন কৰোঁতে ভুল

en: error opening file
as: নথিপত্ৰ খোলোঁতে সমস্যা

en: error parsing user name `%s' for kerberos
as: `%s' ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ নাম kerberos ৰ বাবে বিশ্লেষণ কৰোঁতে সমস্যা

en: error reading file
as: নথিপত্ৰ পঢ়োঁতে সমস্যা

en: error reading from terminal
as: টাৰ্মিনেলৰ পৰা পঢ়োঁতে সমস্যা

en: error reading information for `%s' from kerberos
as: `%s' ৰ বাবে kerberosৰ পৰা তথ্য পঢ়োঁতে সমস্যা

en: error reading terminal attributes
as: টাৰ্মিনেলৰ বৈশিষ্ট্য পঢ়োঁতে সমস্যা

en: error removing LDAP directory entry: %s
as: LDAP পঞ্জিকা নিবেশ আঁতৰাওঁতে সমস্যা: %s

en: error removing home directory for user
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ ব্যক্তিগত পঞ্জিকা আঁতৰাওঁতে সমস্যা

en: error renaming LDAP directory entry: %s
as: LDAP পঞ্জিকা নিবেশৰ নাম পৰিবৰ্তন কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: error resolving symbol in module
as: অংশৰ চিহ্ন মীমাংসা কৰোঁতে সমস্যা

en: error setting password for `%s'
as: `%s' ৰ বাবে গুপ্তশব্দ নিৰ্ধাৰণ কৰোঁতে সমস্যা

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
as: %s ৰ বাবে LDAP পঞ্জিকাত গুপ্তশব্দ নিৰ্ধাৰণ কৰোঁতে সমস্যা: %s

en: error setting terminal attributes
as: টাৰ্মিনেলৰ বৈশিষ্ট্য নিৰ্ধাৰণ কৰোঁতে সমস্যা

en: error statting file
as: নথিপত্ৰ stat কৰোঁতে সমস্যা

en: error writing to file
as: নথিপত্ৰত লিখোঁতে সমস্যা

en: generic error
as: সাধাৰণ সমস্যা

en: group %jd has no name
as: %jd সমষ্টিৰ নাম উল্লিখিত নাই

en: group %s has no GID
as: %s নামক সমষ্টিৰ ক্ষেত্ৰত GID ধাৰ্য কৰা নহয়

en: group has neither a name nor a GID
as: সমষ্টিৰ নাম আৰু GID ধাৰ্য কৰা নহয়

en: internal initialization error
as: অভ্যন্তৰীণ প্ৰাৰম্ভিক সমস্যা

en: invalid ID
as: অবৈধ ID

en: invalid attribute value
as: অবৈধ বৈশিষ্টৰ মান

en: invalid module combination
as: অবৈধ মডুল সংযুক্তকৰণ

en: invalid number
as: অবৈধ সংখ্যা

en: library/module version mismatch
as: লাইব্ৰেৰি/অংশৰ সংস্কৰণত অমিল

en: module `%s' does not define `%s'
as: `%s' অংশৰ দ্বাৰা `%s' ৰ ব্যাখ্যা কৰা নাযায়

en: module disabled by configuration
as: বিন্যাসৰ দ্বাৰা অংশ নিষ্ক্ৰিয় হৈ গৈছে

en: module version mismatch in `%s'
as: `%s' ৰ অংশ সংস্কৰণত অমিল

en: name contains control characters
as: নামত নিয়ন্ত্ৰক আখৰ লিখা হৈছে

en: name contains invalid char `%c'
as: নামত অবৈধ আখৰ `%c' লিখা হৈছে

en: name contains non-ASCII characters
as: নামত non-ASCII আখৰ লিখা হৈছে

en: name contains whitespace
as: নামত শূণ্যস্থান আছে

en: name is not set
as: নাম নিৰ্ধাৰণ কৰা নহয়

en: name is too long (%zu > %d)
as: উল্লিখিত নাম অত্যাধিক দীঘল (%zu > %d)

en: name is too short
as: নাম অত্যাধিক সৰু

en: name starts with a hyphen
as: নামৰ আৰম্ভণিত হাইফেন চিহ্ন (-) উপস্থিত আছে

en: no `%s' attribute found
as: কোনো `%s' বৈশিষ্ট্য পোৱা নাযায়

en: no initialization function %s in `%s'
as: %s প্ৰাৰম্ভিক কাৰ্য `%s'-ত নাই

en: no shadow file present -- disabling
as: কোনো শ্বে'ডো নথিপত্ৰ নাই -- নিষ্ক্ৰিয় কৰা হৈছে

en: no such object in LDAP directory
as: LDAP পঞ্জিকাত এই ধৰণৰ কোনো বস্তু নাই

en: not enough privileges
as: অপৰ্যাপ্ত অধিকাৰ

en: not executing with superuser privileges
as: চুপাৰ-ইউজাৰৰ অধিকাৰসহ সঞ্চালিত হোৱা নাই

en: object had no %s attribute
as: অব্জেক্টত কোনো %s বৈশিষ্ট্য নাই

en: object has no %s attribute
as: অব্জেক্টত %s বৈশিষ্ট্য নাই

en: success
as: সফল

en: the `%s' and `%s' modules can not be combined
as: `%s' আৰু `%s' মডুলসমূহ সংযুক্ত কৰিব নোৱাৰি

en: unknown error
as: অজ্ঞাত সমস্যা

en: unlocking would make the password field empty
as: আন-লক কৰা হ'লে গুপ্তশব্দৰ ক্ষেত্ৰ ৰিক্ত হৈ যাবে

en: unsupported password encryption scheme
as: অসমৰ্থিত গুপ্তশব্দ এনক্ৰিপছনৰ আঁচনি

en: user %jd has no name
as: %jd ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ নাম উল্লিখিত নাই

en: user %s has no UID
as: %s নামক ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ ক্ষেত্ৰত UID ধাৰ্য কৰা নহয়

en: user has neither a name nor an UID
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ নাম আৰু UID ধাৰ্য কৰা নহয়

en: user object had no %s attribute
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ অব্জেক্ট কোনো `%s' বৈশিষ্ট্য নাই

en: user object was created with no `%s'
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতাৰ অব্জেক্ট `%s' বিনা নিৰ্মিত হৈছে

en: user/group id in use
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতা/সমষ্টিৰ id বৰ্তমানে ব্যৱহৃত হৈছে

en: user/group name in use
as: ব্যৱহাৰকৰোঁতা/সমষ্টিৰ নাম বৰ্তমানে ব্যৱহৃত হৈছে
